Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 6 10
Call-Girls 17423
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μπερδεμένος από reviews που είχα διαβάσει αλλά η ώρα περασμένη και οι καλές επιλογές κλεισμένες.Διαλεξα τη Σόνια χωρίς να την είχα στις επιλογές για πήδημα.Γραφειο γρήγορο όπως πάντα την ώρα που κανονίσαμε έγινε η άφιξη είσοδος χωρις καθυστερήσεις.Τωρα ως προς την εμφάνιση υπάρχουν ενστάσεις.Πιο πολλά κιλά πιο στρουμπουλο πρόσωπο και γενικά δεν λες wow.Ντυσιμο οκ απλό όχι κάτι το ελκυστικό.Στα κυρίως τώρα φιλιά στην αρχή χωρίς μετά με γλώσσα.Σεξ απλό δεν είδα κάπου ένταση ούτε κάτι το φοβερό για να θέλω να την δω ξανά.Γενικα μου άφησε ένα κενό για να εξηγήσω και τον τίτλο.Αλλα τι να κάνεις αφού κάποιες φορές οι ώρες δεν ταιριάζουν...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 20, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
6.649
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 mancunian1986, olddog, TOMCRUISE και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2022
Μπροστά σε άλλες κοπέλες που έχεις δοκιμάσει (MArgo, Sofi, Alana) η κοπέλα αυτή είναι αρχιμπάζο. Πως να μην νι΄ωθεις κενό!
23 Αυγούστου, 2022
Αυτη μου θυμισε οτι οντως υπαρχουνε κοριτσια που τα βαζουνε να γαμιουνται με το ζορι-δεν κανει για την δουλεια…μετα που την γαμησα στην Θεσνικη ειχα τυψεις…ευτυχως εγραψες κριτικη να γλυτωσεις αλλους
review reaction 1 srek7
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2