Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 16 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολύ καλή συνάντηση με την Σοφία και θα την ξανά δω.
Αφού έκλεισα με το γραφείο (πανεύκολα) πήγα στο ξενοδοχείο, έβαλα μουσικούλα στο κινητό και ετοιμάστηκα για την κοπέλα!

Όμορφα ντυμένη, καθαρή (έκανε μπάνιο), πολύ καλό σώμα (έχει βάλει λίγα κιλακια παραπάνω και να είμαι ειλικρινής της πάει πάρα πολύ!), και υπέροχος άνθρωπος.
Ούτε έκλεψε χρόνο, και πάλεψε, και ευδιάθετη ήταν, και με σεβάστηκε και εκτίμησε τα λεφτά που πήρε.

Προσωπικά ειλικρινά είδα μια κούκλα της διπλανής πόρτας, που δεν έχει τίποτα ψεύτικο πάνω του, (υπέροχα στήθη, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ απίστευτο ότι είναι αληθινά).
Μακάρι να γνώριζα και να πηδαγα τέτοιες κοπέλες όποτε έβγαινα για ποτό ή να είχα ένα τέτοιο καυλακι στο Πολυτεχνείο.
Αλλά μπλέκαμε όλο με ντίβες και κάρχες...

Είναι άδικο ότι το σύστημα με αφήνει να βάλω Μαξ 7.

Όποιος περιμένει unhealthy skinny, αλλού.
Όποιος περιμένει το μοντέλο της victoria secret, αλλού.

Πέρασα υπέροχα, γιατί με έκανε και ένιωσα σαν να κάνω one night stand, με μια καυλιάρα κοπέλα.

Μου έκανε την εντύπωση ότι πήρε μια κόκα κόλα και η κοπέλα πήγε να την πληρώσει η ίδια!
Αυτό δεν υπάρχει, και καλό είναι να εκτιμάμε τον άνθρωπο που είσαστε μαζί έστω και για μια ώρα, και όχι απλά να κάνουμε κριτικές λογικής κρέατος σούπερ μάρκετ...

Επειδή κομπλαρα από τι γαμάτο τυπακι είναι, δεν έκανα καμία ανωμαλία ή πρωκτικό ή παράξενα χυσιματα να σας εξιστορήσω.
Την τάραξα στο γλυφομούνι και στο γλυφοκώλι (που μου φάνηκε σαν παρθένα! Δεν μπορώ να φανταστώ πως θα έμπαινα σε αυτή την ΚΩΛΑΡΑ)
Δάχτυλα πήρε με σύνεση και αφού είχα πλύνει χέρια και έπαιξαν κωλοσκαμπιλα.
Γενικά σαν να είσαι με one night stand που την πρώτη φορά κολλάς να κάνεις ανωμαλίες αλλά ονειρεύεσαι την δεύτερη που καταφέρνεις να την πας στο κρεβάτι να την αλλάξεις τον αδοξαστο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 22, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Rookie(2)
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 silverxxx, koukoskoukou, hornyasfuck και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2022
Δηλαδη ο @spanter1979 λεει μουφες?
review reaction 1 hornyasfuck
22 Αυγούστου, 2022
Και καυλιαρα και Ελλεηνιδα ?
review reaction 3 ButtLicker, hornyasfuck
23 Αυγούστου, 2022
Για πρώτη κριτική σου μια χαρά τα πήγες στο προμοτιον.

Πως ο ένας από κάτω λέει για τη ψαρίλα στο ουνι και ο άλλος τη τρέλανε στο γλυφομούνι,κάπου εκεί χαθήκαμε στη μετάφραση οι υπόλοιποι
review reaction 3 hornyasfuck
23 Αυγούστου, 2022
πολύ καλό σώμα (έχει βάλει λίγα κιλακια παραπάνω και να είμαι ειλικρινής της πάει πάρα πολύ! ) σκεψου και να την συναντουσες για πρωτη φορα ... μην γραφεις τετοιες @@@@ εκτιθεσαι (πες 2η φορα ..οκ μαζι σου !!!).............( καλη δεν λεω # το hospital ) μαλλον δεν αποδωσε για να βρει τον ισιο δρομο ...ξανα στα ιδια...να ναι καλα....
review reaction 1 ButtLicker, hornyasfuck
23 Αυγούστου, 2022
Οι φωτογραφίες προφανώς και είναι παλιές, αλλά σε καμία περίπτωση ψεύτικες και ούτε παίζει skinny.
Η κοπέλα έχει βάλει κάποια κιλά, και έχει αποκτήσει φυσιολογικό σώμα. Αυτό εννοώ στη κριτική.
Ας βάλουν οι μάνατζερ μια επιλογή ότι είναι παλιές να την επιλέγουμε.

Ότι είδα σας λέω. Το παιδί δεν έχει λόγο να λέει ψέματα, ούτε κι εγώ.
Αυτά γούστα είναι, και εμένα δεν μου μύρισε τίποτα.
Απλά θεώρησα ότι καλό είναι να ακουστεί και μια άλλη υποκειμενική πάντα άποψη.

Ευχαριστώ πάντως πολύ για τα σχόλια σας!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5