Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση με την κοπέλα, μετά από ακύρωση γραφείου σε meeting με βραζιλιάνικη μπαλαδόρισα......... Μου πρότειναν κάτι άκυρες (σε σχέση με τις βραζιλιάνες......ξεφτέρια εκεί στο γραφείο ..... τέσπα....) Η πρώτη εντύπωση είναι ελαφρώς απογοητευτική, αφού η κοπέλα απέχει από αυτήν που απεικονίζεται στις φωτό, στο site του γραφείου. Το πρόσωπο απογοητεύει λίγο, αφού κάποιο πέρασμα του χρόνου, διαφαίνεται όταν την συναντάς face to face. Το σώμα είναι όμως είναι πέτρα (μου είπε ότι είναι πρώην bodybuilder...). Αγγλικά πολύ πάνω του μέσου όρου, έτσι και μπόρεσα να συνεννοηθώ και να κυλήσει ομαλά και ευχάριστα το ραντεβού......... Άτεχνη πίπα, στησίματα άβολα, αλλά με πέτρα κορμί δεν με πολυένοιαξε αυτό......YOLO.......... Ευχάριστος άνθρωπος, δύσπιστος που την κάλεσε ένας νορμάλ, πιτσιρικάς όπως αντιλήφθηκα ότι με χαρακτήρισε από μέσα της.....Περαστική από την χώρα μας, αλλά από την άλλη ουδέν μονιμότερο του προσωρινού...... Κάτι μου θύμιζε.....κάτι μου θύμιζε....εν τέλει και μετά από αναζήτηση στο pc μου, έπεσα σε αυτήν καθώς την είχα κάνει bookmark, σε σελίδα γραφείου ..... για να την συναντήσω όταν είχα πεταχτεί Dubai, πριν κάτι μήνες.........Μικρός που είναι ο κόσμος..........

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 11, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Giacomo Casanova
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
2.273
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kwstasxat, Quarantaris και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2022
Πόση ήταν η χρέωση γραφείου ανά ώρα για την ίδια όταν στο Ντουμπάι;
19 Αυγούστου, 2022
@Obi-Wan .............Αγαπητέ..προσπαθώντας να διαβάσω πίσω από τις λέξεις και να δώσω απάντηση στην ερώτηση σου, γνωστοποιώ ότι ΌΧΙ στην χώρα μας δεν μας δουλεύουν (δεν μας πιάνουν κορόιδα...). Δεν θυμάμαι ακριβώς τις χρεώσεις στο Dubai, είναι και η ισοτιμία με τα AED εκεί (AED = τοπικό τους νόμισμα δηλαδή διρχάμια, τουτέστιν περίπου 1 ευρώ = 5 διρχάμια). Τα γραφεία προσαρμόζονται στις τιμές σε κάθε χώρα δηλαδή π.χ. στην Ιταλία είναι οι κοπέλες λίγο πιο ακριβές (δηλαδή αντί για 140 ή 150 ευρώ την ώρα χωρίς έξτρα, στα 200 ευρώ της ώρα χωρίς έξτρα), στην Τουρκία λίγο πιο φθηνές (ή πολύ πιο φθηνές, ανάλογα πιο ανταλλακτήριο θα σε πιάσει κότσο με την ισοτιμία της τουρκικής λίρας), στο Ντουμπάι λίγο πιο ακριβές απ΄ ότι εδώ π.χ. τιμές Ιταλίας και ούτω κάθε εξής.....
review reaction 1 Obi-Wan, hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2