Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 70 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πουταναρα!!!
Πρώτη μου συνάντηση με Γιολάντα και γενικος με καλλ γκιρλ.
Επικοινωνία ευκολη με το γραφείο κλεινω σε ξενοδοχείο γνωστό στα βόρεια προάστια 8:00,και,8:05ακουω χτυπαμε στην πόρτα, ανοίγω βλέπω μια γυναικάρα να φοραει ένα μίνι μαυρο φόρεμα με τακούνια να τονιζει την κωλαρα της και μια εκφυλη προσωπαρα με πράσινες ματαρες να έχω καταναλώσει.Με το που μπενει με ρωτάει πόσο καυλωμένος ειμαι και λεω εδω είμαστε θα σε ξεκολιασω αρχιζει τριβεται πανω μου με την κωλαρα της και να την μπαλαμουτιαζω στεκεται στο κρεβάτι στα τέσσερα και σηκωνει το φόρεμα καί τα χάνω δεν φοραγε τπτ να βλεπω την κωλαρα καί να ειμαι ετοιμος να χυσω!να εχω καρακαυλωσει να έρχεται να μου τριβεται με το κωλαρα να μου λέει βρομολογα και γω να μην αντέχω την γυρναω μου ξεκουμπονει το παντελονι και τις βαζω απευθείας στομα μιλαμε για τσοντα τη τον εφτυνε την τον εβαζε ολο στο λαρύγγι τι ασαλιοτο πιπαρα δεν αντεξε και πολυ και τις τα δινω στομα!!μου τα ρουφιξε ολα!κανουμε λιγο διάλυμα μιλαμε εδω να πω πολοι καλω κοριτσι ακομπλεξαριστη και εκεί πού μιλαμε στήνεται στα τέσσερα και μου λέει θελω να με γαμησεις απο κολο τωρα!της βαζω λιγο στομα πρωτα τις το γαμησα βασικα το στομα και αφου ημουν πληρης ορθιος της λεω στησου!της το καρφωνω απο πισω και αρχιζει τα βογγητα να την γαμαω δυνατα να τις σφαλιαριζω το κολο καί αυτη να γουσταρει και να φωνάζει την γαμουσα για ενα μισαωρο εκει που νιωθω να έρχεται το τελος την γυρναω και αδειαζω στο πρόσωπο της μπανιο την εκανα οπως ειπε!πηγε εκανα μπανιο να το πω και αυτο πεντακάθαρη καθισε λιγο γιατι ειχε μείνει λιγος χρονος τα ειπαμε και δωσαμε συνάντηση για νεο ραντεβού!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 05, 2022
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Petrouilias
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
1.062
Πόντοι:
201
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, eridon1877, kwstasxat και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2022
Δυνατή περιγραφή της συνάντησης σου με την Γιολάντα Petrouilias
Αναδεικνύεται σε απίστευτη ιέρεια του έρωτα που τα δίνει όλα και τα παίρνει όλα προκειμένου να ικανοποιήσει και να ικανοποιηθεί στο έπακρο ...το ζεί !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1