Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 14 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 60550
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημερομηνία ενδεικτική και η Αφροδίτη κατέφθασε στην ώρα της. Με το που μπήκε ήταν φουλ πρόθυμη και κατευθείαν φιλί με γλώσσα. Ηρθε με φουστίτσα και ένα απλό μπλουζακι κάτω από το παλτό που ξεχώριζαν οι ρωγιτσες της. Κάτω από τη φουστίτσα ένα μαύρο στρινγκ. Κάνει ωραια πιπα και τον εξαφανίζει. Την άρχισα να τη γλύφω και σε μια στιγμή μου τα έσκασε στο πρόσωπο μετά από συσπάσεις. Πέρασμα σκούφο και τη πήρα στα 4 όπου με έσπρωξε να βγω και ξαναεχυσε. Τελείωμα στο στόμα της και αραγμα. 2ο γύρο μέσα στο ντους με βαθιά πιπα και περιποίηση της γύρω περιοχή όπου την σταμάτησα έβαλα σκούφο και τη πήρα στα όρθια. 3η εκτόνωση την έβαλα αρχικά να με καβαλήσει και μετά ζήτησα κωλο όπου δέχτηκε ευχάριστα! Ήταν η πρώτη μου φορά από κωλο ήταν άψογος. 4η και τελευταία φορά ξεκίνησα να το πηδαω και το τέλος ηρθε με το χέρι της. Πεντακάθαρη οφείλω να ομολογήσω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 02, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
26
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Διανοούμενος, Διαγραμμένο μέλος 177357, elpotero και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2022
Διαβαζωντας την κριτικη σου και του συναδελφου Boeder αμεσως πιο κατω (χαλια εμφανιση κρι γαμησι ουτε για 20 ευρω), τι συμπερασμα να βγει…οχι οτι αμφιβαλλω για τα λεγομενα σας…αλλα ρε φουστη μου τοση αποκλειση πια εκτος και ο ενας ειναι Μπρατ Πιτ κλασση και αλλος κουσιμοδος..γαμω τις κρικες μας γαμω…
review reaction 1 review reaction 3 Διανοούμενος, Eros82, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
16 Αυγούστου, 2022
Για να απαντήσω και στο αμέσως πιο πάνω σχόλιο.
Ο τύπος με την τελευταία κριτική, έχει μόλις ΜΊΑ κριτική, αυτή εδώ δλδ και τίποτε άλλο!
Αντίθετα η αμέσως προηγούμενη κριτική, είναι από άτομο που έχει συνολικά 8, κι είναι αρκετά πιο ενεργό στο φόρουμ.
Εγώ σαν πιο παλιός (ήμουν και από το 2005, με άλλο νικ εδώ μέσα), θα πω ότι η κοπέλα είναι απλά καλή, κι σε μεγάλο βαθμό η απόδοση της, εξαρτάται από το τι εντύπωση θα της κάνει, ο πελάτης που έχει το ραντεβού (κυρίως θέμα εμφάνισης), κι από το σε τι κέφια θα είναι η ίδια, εκείνη την ημέρα - στιγμή.
Πάντως σωματικά έχει χαλάσει, ΔΕΝ είναι το τούμπανο που ήταν, 2-3 χρόνια πριν.
Αυτά και ο καθένας, κάνει αποφασίζει κλείνει, με όποια θέλει και όποτε θέλει.
review reaction 1 Διανοούμενος, BUT-TMAN, men1975 και 1 ακόμα μέλος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2