Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 51 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν φίλοι συναγωνιστές ηρθε η ώρα της σύγκρισης Μιλενα vs Misley που αρκετοί περιμένατε. Θα είμαι όσο πιο αντικειμενικος μπορώ. Μετά από αρκετές προσπάθειες έκλεισα την Μιλενα. Λοιπόν κατα την γνώμη μου τα αποτελέσματα έχουν ως εξής . Όποιος θέλει λίγο παραπάνω hard-core καταστάσεις (ξυλο στα κολομαγουλα, γρατζουνιές στην πλάτη φιλια με δαγκώματα κτλ )διαλεγει Μιλενα.Οποιος θέλει πιο gfe καταστάσεις διαλέγει Μισλευ. Πανέμορφες και οι δύο αλλα σωματικά το προβάδισμα το εχει η Μισλευ. Πιο στητος κωλος πιο στητο βυζι πιο προσεγμένη αμφίεση και πιο προσεγμενα άκρα.Η Μιλενα ειναι η γκόμενά που ειναι εθισμένη στο σεξ και κανει σαν αγρίμι.Η Μισλευ και αυτή το γουστάρει αλλα θα σε πάει λίγο πιο μαλακά. Πιπα σχεδόν ίδια πολυ καλή συμμετοχή και από τις δύο και τιμούν εξίσου τα παράβολα. Αυτά λοιπον από εμένα και αν με ρωτούσατε με ποιαν θα ξαναπήγαινα η απάντηση θα ηταν οριακά με την Μισλευ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
443
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, TOMCRUISE, elpotero και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2022
Συγγνώμη γιατί μπερδεύθηκα: πῆρες καί τις δυό κοπέλες ταυτόχρονα ἤ χωριστά;
05 Αυγούστου, 2022
Καμια σχεση οι δυο τους..Τις εχω παρει την ιδια βδομαδα. Η Μιλενα ειναι σαν να πηδας ξανα τη γκομενα που ειχες στα 20..!
05 Αυγούστου, 2022
Χωριστά
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3