Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν, να γράψω και εγώ την πρώτη κριτικουλα μου για να μην φαίνομαι σαν bottoaccount.. συνάντηση σε χώρο μου, το κορίτσι ήρθε στην ώρα της και λίγο νωρίτερα, αρκετά σεμνά ντυμένη (να μην φάμε και καμπάνα απ την γειτονια). Συνεννόηση με γραφείο εξαιρετική, χωρίς πρόβλημα οπουδήποτε. Μπήκε στον χώρο με αρκετή άνεση, η παρουσία της συνολικά πολύ ευχάριστη. Είναι πανέμορφη κατ'εμε, Ουκρανακι νεαρό, πιπίνι βασικά, με φυσική ομορφιά (σώμα, όλα σφικτά όπως πρέπει ακριβώς, δεν την χορταίνεις). Πρόσωπο πανέμορφο και γλυκύτατο. Πιπα ασκουφη μετρίου επιπέδου, χρειάζεται παρότρυνση για περισσότερο σάλιο και για να τον πάρει βαθύτερα. Είναι μικρή οπότε σε κάποιον βαθμό δικαιολογειτε. Γλωσσοφιλα πολύ δυνατά, βαθύ φιλί, γουσταρε (πιθανα). Μουνι ποίημα, πανέμορφο μουνακι που δεν το χορταίνεις, είχα ξεχαστεί και την έτρωγα πόση ώρα, γουσταρε πολύ, μούσκεμα είχε γίνει η μικρή. Ξεκινήσαμε μετά στο σκίσιμο, πολύ στενή, αλλά γαμιεται πανέμορφα με καυλα πολλή στο προσωπάκι της. Πολλή καυλα και πάθος στο σεξ, με πήρε βαθιά όλο, πιθανά και να εχυσε. Ιεραποστολικο κυρίως και λίγο Καβάλα, της τα έδωσα πάνω στο πανέμορφο μουνακι της και ηρέμησα. Είναι κουκλαρα σε γενικές γραμμές, την ξαναπήρα το επόμενο βράδυ και περάσαμε πάλι πολύ ευχαριστα.. σίγουρα την συνιστώ σε πιπινολατρεις και μοντελακηδες. Φιλιά κοριτσαρα μου, με συγχωρείς που άργησα λιγάκι να γράψω την κριτική.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 05, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Bellavita06
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
1.717
Πόντοι:
481
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, golden21 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2022
Κριτική 3ης Αὐγούστου γιά συνεδρία τῆς 5ης Αὐγούστου; Ταξίδευσες στὸ μέλλον καί τὴ γάμησες;
review reaction 1 review reaction 3 Johnny87, ButtLicker, Bellavita06 και 1 ακόμα μέλος
03 Αυγούστου, 2022
?? ενδεικτική ημερομηνία μαστροχορνυ, αν και για τέτοιο μωράκι μπορεί και να ταξίδευα..
review reaction 3 ButtLicker, hornyasfuck
03 Αυγούστου, 2022
Τί ἐνδεικτική; Στό μέλλον;
review reaction 3 review reaction 1 ButtLicker, Bellavita06
03 Αυγούστου, 2022
Το μωρο δειχνει αξιολογο για το ειδος του και πρεπει να το τιμησουμε το συντομοτερο!
review reaction 1 ButtLicker, hornyasfuck, Bellavita06
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4