Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 55 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 123349
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βλέποντας τις κριτικές απ τους υπόλοιπους συναγωνιστές λέω να δοκιμάσω κ εγώ το μωρό. Κανονίζω απογευματινό ραντεβού και σε λίγο είναι σπίτι μου. Λοιπόν εμφανισιακά ΜΟΥΝΑΡΑ με μαύρο φόρεμα που τόνιζε τα βυζομπαλα και πέδιλο… με το που σκάει με ρωτάει αν έχω πλυθεί της δίνω πετσέτα και πάει για μπάνιο. Πάμε στα του αγώνα βγαίνοντας απ το μπάνιο πετάει την πετσέτα κ έρχεται προς το μέρος μ με ξαπλώνει κ αρχίζει ένα απίστευτο τσιμπουκι που τη σταμάτησα για να μη χύσω τη βουτάω πάω να περιποιηθω τις βυζαρες της κ εκεί έρχεται το πρώτο φάουλ “gently” και «gently» μου ζάλισε τ αρχιδια και μ έσπασε τα νεύρα… τη γυρνάω βάζει τζελ για ιεραποστολικό μ άφηνε να τη φιλάω αλλά δεν δινόταν ολοκληρωτικά μ έβαζε κόφτη… τη γυρίζω στα 4 κ εκεί ευχαριστήθηκα να πω την αλήθεια καλό γαμησακι δεν είχαμε μα και μου έτσι πετάω το λάστιχο τη γονατίζω και της τα δίνω στο στόμα μέχρι την τελευταία σταγόνα…
Στο δεύτερο γύρο είχαμε πάλι πίπα τρομερή αλλα δεν μ άφηνε να πιπιλισω αυτά τα βυζομπαλα και με ξενερωνε έτσι τελείωσα με cow αφού ανέβηκε πάνω μου και μείναμε σ αυτή τη στάση μέχρι τέλους.
Είναι μουναρα αλλά ήθελα να μ δωθεί στο 100% δεν μπορώ αλλιώς μάλλον δεν θα την ξαναδώ.
Έχετε το νου σας αδέλφια ότι λάμπει δεν είναι χρυσός…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Antipatros7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
564
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 andronikos3, TOMCRUISE, hornyasfuck και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2022
σαν την πρωην μου δηλαδη. Να μου λειπει !
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1