Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η κοπέλα σκάει μύτη, με τσιγαρίλα από iqos και τουπέ......δεν κάνει μπάνιο.....(φάουλ)...ούτε για τα τυπικά. Γδύνεται μένει με την κυλότα....και κοιτάει σαν χάνος.......της κάνω αστειάκια....μασαζάκι.....τιιιποταα......μου μου κάνει μασάζ με τα νύχια.....γρι λέξης αγγλικά....και επί μία ώρα κάθεται με την κυλότα και παίζει με το κινητό της, κοιτώντας ενίοτε το δωμάτιο του lacoba και ενίοτε έξω στο παράθυρο......για πείσμα δεν της έδωσα σημασία......πέρασε μία ώρα....τσέπωσε λεφτά και έφυγε με νεύρα......στέλνω μύνημα στο γραφείο να παραπονεθώ και μου γράφουν ότι είμαι ήδη σε black list...... όντως είμαι ειδική περίπτωση......τι να πω......δεν αξίζουμε τέτοιες σόρρυ.......

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 21, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Giacomo Casanova
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
2.273
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 201295, kwstasxat και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2022
Κρίμα, ήταν ένα απ' τα επόμενα που χα βάλει στο μάτι.
review reaction 1 par7, hornyasfuck
22 Ιουλίου, 2022
Ρέ φίλε! Ἔπρεπε νά φύγης! Τϊ κάθησες;!
review reaction 1 olddog
22 Ιουλίου, 2022
Εφόσον δεν έκανες τίποτα, τα χρήματα γιατί της τα έδωσες;;;
review reaction 1 olddog, hornyasfuck, Johnstef
22 Ιουλίου, 2022
@horny...@kwstasxat........το πλάσμα....είναι Χουντίνι...... κινήθηκε σε ρυθμούς usain bolt.....και άρπαξε από το κομμοδινο τα money.......
review reaction 3 hornyasfuck
22 Ιουλίου, 2022
γιατι εισαι ηδη σε μπλακ λιστ; ειχες καποια προηγουμενη κακη εμπειρια με το γραφειο ή απο δω και περα εισαι "σημαδεμενος"; Ρωταω γιατι δεν βλεπω αλλη κριτικη σου για τους συγκεκριμενους.
Αν σου γυαλισει αλλη ιεροδουλη στο ματι παντως και δεν τους το κρατησεις μανιατικο, στειλε μηνυμα με αλλη καρτα (στην χειροτερη παρε ενα πακιστανικο με 5 ευρω) και κανε reset Χαμόγελο με γλώσσα
review reaction 1 hornyasfuck
22 Ιουλίου, 2022
@paparotriftoulas...........έχουμε και κάποιο επίπεδο......... εξάλου γιατί... το μόνο γραφείο αυτό είναι.....Πλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελο
review reaction 3 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6