Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 20 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα αδέλφια! Η συνάντηση είχε γίνει μέσα στο χειμώνα αλλά τώρα βρήκα την ευκαιρία για κριτική. Η κοπέλα είναι «γνωστή» στο χώρο και πάντα ήθελα να τη δοκιμάσω. Το γραφείο άψογο μου κανόνισε στα μπαμ το ραντεβού και ήρθε σπίτι μου. Πάμε στα του αγώνα:
Πρόσωπο σπασμένο σίγουρα από καταχρήσεις…
Σώμα τούμπανο όμως για πολύ γαμησι. Η γκομενα σίγουρα της αρέσει το γαμησι αλλά μ εμένα μάλλον δεν ταίριαξε( σίγουρα φταίω κ εγώ γι αυτό). Γουστάρει βρισίδια αγριάδες κι εγώ που είμαι πιο gfe με «τρόμαξαν» όλα αυτά παρ όλα αυτά οφείλω να ομολογήσω πως με στράγγιξε στο τέλος του πρώτου γύρου και δεν άφησε ούτε σταγόνα να πάει χαμένη…
Δεύτερος γύρος δεν υπήρξε γιατί δεν είχα πολύ όρεξη κ εγώ ήμουν κουρασμένος και έτσι αναλώθηκαμε σε κουβεντούλα για το λίγο που μας έμεινε. Εν κατακλείδι η γκομενα είναι για πουτσα μπάλα και τραμπάλα ίσως την ξαναπάρω για περισσότερη ώρα αλλά τώρα θα είμαι έτοιμος για παράταση και…πεναλντι. Είναι σκυλί του πολέμου και οποίος έχει θέμα με το πρόσωπο μπορεί να «σπαστεί» λίγο όπως εγώ που την περίμενα πιο όμορφη…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Antipatros7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
564
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, TOMCRUISE, doc_lin και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2022
όχι απλά τριτάντζα, αλλά τετραντράντζα!!!!!!!!!!!! σιγά το μουνί που θέλουν και 170
review reaction 1 hornyasfuck
22 Ιουλίου, 2022
Ρε παιχτες η γκόμενα είναι η γνωστή Φαίδρα; Γιατί αν είναι η ίδια , ποιος ο λόγος που δεν έχουν μπει στο προφιλ τη εδώ τα προηγούμενα της link?

Όχι τίποτα άλλο αλλά το σκεφτόμουν να την σκίσω αλλά είναι όντως η πρώην Φαίδρα μιλάμε για δυνατό παλτό.
review reaction 1 james034, hornyasfuck
22 Ιουλίου, 2022
Αυτή είναι που λες
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3