Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 12 10
Call-Girls 26749
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
…το γραφειο άψογο….όπως σχεδόν πάντα…
Η Λαουρα …ή « πριγκίπισσα» όπως αναφέρει άλλος συναγωνιστής …οσο μαϊμού πριγκίπισσα είναι άλλο τόσο ψεύτικη σε όλα της είναι…
Και εξηγούμαι :
Ψηλή …και άχαρη… με πρόσωπο ανυπόφορο εως και άσχημο στην όψη …ψυχρή και βαριεστημένη συμπεριφορά απο το πρωτο δευτερόλεπτο…του στυλ …ήρθες για να στα πάρω να σου πουλήσω -κάτι που δεν έχει - και να φύγεις…..
Κορμί φυσικό ..στήθος ανύπαρκτο …συμμετοχή ΚΑΜΙΑ…πάγο - κολώνα …ομιλία ..επικοινωνία ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ…
Είναι κρίμα…χαλάει την φήμη του Γραφειου …και σε ξενερώνει … δεν έχω να περιγράψω κάτι Ιδιαιτερο στα του αγώνα … θα ήταν σίγουρα καλύτερο να « παιξω» μόνος μου…μια πετυχημένη μαλακια θα με ικανοποιούσε σίγουρα περισσότερο απο την …ψευοπριγκηπισσα…
Αντε κοριτσάκι μου στην Αγία Πετρουπολη να γλυτώσουμε…
Stay away…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 06, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Paul75
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
951
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, Yatoputso, SEXTYRHOON και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2022
Στις κριτικές πρέπει να είμαστε αντικειμενικοί. Συμφωνώ δεν πέρασες καλά αλλά όχι 1 στο πρόσωπο.
Καταλαβαίνω συναγωνιστή έχεις νεύρα και έκαψες 150€ ! Άστα να πάνε. Αλλά λίγο πιο αντικειμενικός στη βαθμολογία.
review reaction 1 Rensten, srek7, hornyasfuck
12 Ιουλίου, 2022
Πάει έκλασε ο Αστραχάν!
review reaction 3 james034, hornyasfuck
12 Ιουλίου, 2022
…δυστηχως θα επιμείνω για το πρόσωπο…στις φωτό είναι φουλ παραπλανητικό … με φίλτρα και photoshop ….. δεν είναι απο νεύρα αλλά αντικειμενικά έχει μακρύ άσχημο πρόσωπο…και το χειρότερο είναι ότι βαριέται και δεν συμμετέχει …. Δεν κάνει γι’αυτη την δραστηριότητα … ας κάνει κομμωτική… «κι εάν δεν μπορείς τότε ας γίνειs κομμωτής κι εάν δεν μπορείς καθόλου ας γίνεις κομμτηζ του κωλου….» ?
review reaction 1 claimain
12 Ιουλίου, 2022
Paul εκλασε το κορίτσι το ξεπατωσανε και είναι πολύ καιρό εδώ οπότε την πλήρωσες εσύ. Δεν είναι τόσο άσχημο το κορίτσι όσο λες αλλά αν συμπεριφορά είναι χάλια και η κούραση υπαρκτή, φαίνεται και δυστυχώς φαίνεται άσχημα ιδιως όταν είναι η πρώτη της φορά.Την αδικείς αλλά σε καταλαβαίνω...
review reaction 1 hornyasfuck
13 Ιουλίου, 2022
andronikos3 είσαι πραγματι εξαιρετικός στον τρόπο σου και υποκλίνομαι και by the way ξεχωρίζεις απο την ομήγυρη …σ’ευχαριστω που με καταλαβαίνεις αλλά δυστηχως για εμένα ..ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΗΝ ΑΔΙΚΩ….και θα της ζήτηςω δημοσίως συγγνώμη…
Apologize dear Laoura…
review reaction 1 andronikos3
13 Ιουλίου, 2022
2 στη φάτσα ούτε ο Βαγγέλης Μουρικης στο Μικρό Ψάρι δεν π; ιρνει ρε φίλε.... Τι διάολο??... Ένα 4-5 τουλάχιστον στο κορίτσι... Είπαμε όχι κι έτσι...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6