Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 103 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 290717
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
40 Βαθμοί λιώνει το κορμί, η λύση είναι μία, πάμε στη Σοφία...Παραφράζοντας το γνωστό τραγούδι της αλβανομεξικάνας ντίβας μας, έτσι και εγώ έψαχνα αντίδοτο για τη ζέστη τόσο την εξωτερική όσο και του κορμιού μου...Είχα τη λύση της παραλίας αλλά μου φάνηκε πολύ μπανάλ και basic, οπότε λέω κάσε να δω αν κουνιούνται... οι βάρκες του "μάγου"...Και πράγματι εντός της προκαθορισμένης ώρας χτυπούσε την πόρτα μου η ξανθιά σεξοβόμβα του γραφείου, ένα κορίτσι που με το καλησπέρα της, το φιλί της και το άγγιγμά της καταλαβαίνεις πολλά... Ήρθε ανάλαφρα ντυμένη με ένα κόκκινο μπλουζάκι ντεκολτέ που τόνιζε τα υπέροχα στήθη της, μια κοντή φούστα μαύρη και ψιλοτάκουνα πέδιλα. Μακιγιάζ,χτένισμα, μανικιούρ και πεντικιούρ όλα στην πένα!! Πέρασμα στο σαλόνι, χαλαρό κρασάκι και κουβέντα και εκείνη φρόντιζε με μικρές σέξυ και απόλυτα αισθησιακές κινήσεις να τσεκάρει το πόσο "διαθέσιμος" και "σηκωμένος" είμαι. το όλο παιχνίδι ήταν εξαιρετικό. Μέχρι που μου άνοιξε τα πόδια της όλως τυχαίως και μου λέει "ωχ ξέχασα να βάλω το στριγκάκι μου" και είδα να μου αποκαλύπτεται ένα υπέροχο και περιποιημένο μουνάκι...Μπανάκι και για τους δύο να ρίξουμε θερμοκρασίες και να φρεσκαριστούμε...



Τη βρήκα να με περιμένει στο κρεβάτι στα 4, κουνώντας παιχνιδιάρικα τον κωλαρίνο της και τα δάχτυλα της να περνάνε επιφανειακά από τις τρυπούλες της...Καταλαβαίνετε ότι όλα τα κόλπα τα ζόρικα που έμαθα στις Ινδίες, με αυτοσυγκεντρώσεις, διατάσεις, αναπνοές κλπ πήγαν περίπατο και η καρδιά μου άρχισε να χτυπάει δυνατά τα τα τα... Οπότε ως άλλος πιλότος της πολεμικής μας αεροπορίας αποφάσισα να εμπλακώ σε στενή κ σκληρή ...κρεβατομαχία. Περιποίηση της Σόφίας με αισθησιασμό και αργούς ρυθμούς σε όλο το μήκος και πλάτος, με τις δύο τρυπούλες της να γίνονται το αντικείμενο του ενδιαφέροντός μου για ώρα. Πεντακάθαρη, μυρωδάτη και απόλυτα ταυτισμένη μαζί μου είχε σωστή συμμετοχή και ανέβαζε στροφές σιγά σιγά. Φυσικά δεν μπορούσα να αμελήσω και το απίστευτο φυσικό της στήθος το οποίο αντέδρασε αναλόγως στα φιλιά μου. Η Σοφία όμως επέλεξε ξαφνικά να κάνει κλειστή στροφή δεξιά και να προσπαθήσει να ξεφύγει από το στόχο μου, για να βγει σε πλεονεκτική θέση. Το πως βρέθηκα έρμαιο στα απίστευτα κόκκινα χείλη της, να με φιλάει ηδονικά, αργά, σχεδόν...θεικά δεν κατάλαβα...όπως δεν κατάλαβα πως βρεθήκαμε σε στάση 69, και το πέος μου να δέχεται υγρές επιθέσεις από την απίθανη Σοφία. Εκπληκτικό το κορίτσι στην περιποίηση, έτσι όπως πρέπει να ναι για να σε στείλει να στουκάρεις με 800km πριν καν εκτιναχτείς...Περιποίηση σε ότι περιποιείται, φιλιά, βαθιά πνιξίματα, εναλλαγές και παχνίδια με τη γλωσσίτσα της...άστα να πάνε στο διάολο δηλαδή με αυτά που βίωνα...



Πέρασμα προφυλακτικού γιατί έπρεπε να εμπλακώ ξανά σε μάχη γιατί μου είχε παραβιάσει τον εναέριοιο χώρο μου ασύστολα,και πρώτη στάση στα 4. Εξαίρετο θέαμα, τρομερή αίσθηση, ωραίος ερωτικός ρυθμός και το Σοφάκι να αντιδράει σωστα Αλλαγή σε ιεραποστολικό σε 2 παραλλαγές, με ανέβασμα ρυθμού, και την απαραίτητη περιποίηση και ενασχόληση με τα όμορφα πατουσάκια της με το κόκκινο πεντικιούρ, κάτι που την ξάφνιασε ευχάριστα και κάτι πρέπει να της έκανε μέσα της γιατί έδειξε μια αγριότητα στη φάτσα της και με έπιασε από το λαιμό και μου κατέβασε κάτι καντήλια δείγμα ότι είχε αρχίσει να αποδέχεται την ήττα της...χαχαχα. Γύρισμα σε cowgirl με εκείνη να κάνει βαθιά καθίσματα πάνω μου με ένταση και τα υγρά να έχουν πλημμυρίσει και να κάνουν αυτόν τον απίστευτο θόρυβο που είναι σαν χορωδια στο μυαλό κάθε άντρα...Και εκεί που λέω είναι έτοιμη να αποχωρήσει ηττημένη προς τη φωλιά της...λέει μια λέξη η οποία όμως είναι η προσωπική μου κατάρριψη..."ΚΩΛΑΡΑΚΙ BABY"...Εντάξει...άντε γεια δηλαδή...Κωλαράκι Σοφίας=ηλιοβασίλεμα Σαντορίνης=το μπλε του Αιγαιου σε μια ήρεμη χωρίς αέρα μέρα...δηλαδή καταλάβατε...ΣΟΚ!! μπήκα μέσα της, αργά, σταθερά, αφού είχε προηγηθεί το απαραίτητο σάλιωμα...Με αγκάλιασε η σούφρα της, όπως η κόμπρα που σφίγγεται και σπάει τα κόκκαλα του θύματος της. Απίστευτη αίσθηση, σφιχτή,πεντακάθαρη . Να μπαίνω και να βγαίνω και να βλέπω πως ανοιγοκλείνει...Πρώτα στα 4, μετά ιεραποστολικά με τα πόδια της πίσω, ύστερα πλαγιαστά, κ τέλος cowgirl να μπαίνει μέσα της αργά και κείνη να κουνιέται όπως μια γυναικα ξέρει που έχει επίγνωση και ξαφνικά απότομα πάλι βαθιά καθίσματα και να τον παίρνει όλο βαθιά μεσά της και να παίζει ταυτόχρονα το μουνάκι της γερμένη ελαφρώς προς τα πίσω..Το Σοφάκι ξέρει, γουστάρει και χειρίζεται άψογα τέτοιες....κωλοκαταστάσεις...χεχε....Κ εκεί λέω ...να πάει να γαμηθεί...παραδέχομαι την ήττα μου και ρίχνω οικειοθελώς το μαχητικό μου στη θάλασσα και το σπέρμα μου στο φιλήδονο στοματάκι της Σοφίας και ας με θυμούνται φίλοι και γνωστοί σαν έναν περήφανο μαχητή του έρωτα που νικήθηκε όμως από την υπέρτερη δύναμη της Σοφίας...Δίκαιη και καλοδεχούμενη ήττα στην τελική...



Η Σοφία απέδειξε για πολλοστή φορά το ότι όσα ακούγονται μόνο ψεμμα δεν ειναι και υπερβολές, συνδυάζει κορμί, εμφάνιση, στυλ, έχει "αέρα" που σε αιχμαλωτίζει, είναι απόλυτα απελευθερωμένη, επιδιώκει όσο γινεται να περνάει κ κεινη καλά αλλά με έμφαση πρώτα στον παρτενέρ της, δίνει και ψυχή στο ραντεβού και αν μπορούσα να την χαρακτηρίσω με ένα όπλο θα την έλεγα σίγουρα μαχητικό rafale...Κομψό, αξιόπιστο, με πολλά και διάφορα και αξιόπιστα όπλα, κατάλληλο για άμυνα αλλά και βαθιά επίθεση στο στόχο με διάρκεια και ακριβεια στο στόχο όταν απαιτηεθεί...



Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 17, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.524
Πόντοι:
26.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Kylian mbappe, Elganador, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2022
"[...]και την απαραίτητη περιποίηση και ενασχόληση με τα όμορφα πατουσάκια της με το κόκκινο πεντικιούρ [...]" μπράβο παίκτη, σε νιώθω.
review reaction 2 review reaction 1 Rensten, hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 2 άλλα μέλη
18 Ιουνίου, 2022
Οι κόμπρες έχουν δυνατό δηλητήριο και τα θύματα πεθαίνουν σε δευτερόλεπτα. Οι πύθωνες είναι που σφίγγουν τα θύματά τους. Στην προκειμένη περίπτωση όμως ο πύθωνας μάλλον σφήνωσε εκεί που μπήκε
review reaction 1 hornyasfuck, eridon1877, olddog και 2 άλλα μέλη
18 Ιουνίου, 2022
Είναι η καλύτερη και υπέροχη ❤
review reaction 2 review reaction 1 lagonisian, hornyasfuck, eridon1877 και 4 άλλα μέλη
18 Ιουνίου, 2022
καλα της εκανες της ΚΑΡΙΟΛΑΣ...αλλα επρεπε να τη γαμησεις μεχρι τελικης πτωσεως...να ποναει ο κωλος της..να τρεμουν τα ποδια της, να μην μπορει να περπατησει
review reaction 1 review reaction 3 Rensten, hornyasfuck, eridon1877 και 2 άλλα μέλη
22 Ιουνίου, 2022
Πρέπει να το είχες πελώρια ανάγκη μύστη μου! Σοφάρα παίζει τσαμπιολί…
review reaction 1 review reaction 2 Rensten, lagonisian
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5