Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 39 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 253521
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το λοιπον, συναντηση πριν καμμια 15αρια μερες στο ξενοδοχειο. Ανοιγω την πορτα, και ειμαι σε φαση ουδετερη κ αδιαφορη με την πρωτη εικονα.
Ενω η φατσουλα της Νικολ ειναι ομορφη, πιτσιρικοειδης και καβλακι τρελο, το υπερβολικο μακιγιαζ (σχεδον ειχε γινει σαν μασκα στο προσωπο), της χαλουσε ολα τα παραπανω χαρακτηριστικα (χαρακτηριστικα που γι αυτα την ειχα επιλεξει)!
Προχωρησαμε ομως, βγηκε απο το μπανιο και φανηκε ολο το συνολο που ηταν κα-τα-πλη-κτι-κο! Μικρο στητο στηθος σιλικονατο, κωλαρακι μικρο ολοστρογγυλο και τσουπωτο! (κριμα που δεν το δινει, θα ηταν ο παραδεισος για μενα :-) ) , αναλογιες τελειες! Στα του αγωνα τωρα θα ελεγα πανω απο το μεσο ορο, φιλοτιμες προσπαθειες, σου δινει το μουνακι της για γλυψιμο, σε αφηνει να την περιποιηθεις οπως θελεις. Πεντακαθαρη σε προδιαθετει να την φας! Το μονο που με χαλασε ηταν που δεν με αφησε δακτυλα στο μουνακι της. Στην δικη της σειρα ωραια πιπα, παιρνει πρωτοβουλιες, σε κοιταει κ καβλωνεις, βολικη να με φροντισει και να με κανει να περασω ομορφα, μιας κ δν υπηρχε απο μερους μου η ανταποκριση που περιμεναμε, λογω κουρασης και ισα που τελειωσα μια φορα. Τιμια επιλογη στο ποσο της και μαλιστα μιας κ δεν υπηρξε δευτερος γυρος με τελειωμα, δεν ηθελε να παρει τα επιπλεον χρηματα που ειχαμε εξαρχης συμφωνισει (για δυο εκτονωσεις). Συμπερασμα, εαν με αφησει την επομενη φορα να παιξω μαζι της χωρις μη και μη, θα την ενταξω στα στανταρ μου για καθε φορα που κατεβαινω Αθηνα και για περισοοτερη απο μια ωρα σιγουρα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 26, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Odin_
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
26.039
Πόντοι:
8.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, Helena - Nayomi, Alex.mauros.1977 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2022
Πως μπορεί κάποιος να επικοινωνήσει μαζί της?
review reaction 1 hornyasfuck, Οdin
01 Ιουνίου, 2022
Μπορεις να στειλεις το τηλεφωνο της?
Ευχαριστω
review reaction 1 hornyasfuck, Οdin
07 Ιουλίου, 2022
Πιο είναι το τηλ. της?
Εχει άλλο τρόπο επικοινωνίας?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3