Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την συναντησα πριν γραφτει κριτικη για την παρτυ της.
Να περιμενετε πιο φυσικη κοπελα απο κοντα με καλο δερμα αλλα με ατελειες ειδικα στην κοιλια λογο γεννας. Αν παραλειψετε αυτο, ολα τα αλλα συμπεριλαμβανομενων και των βυζιων ειναι σε πολυ καλη κατασταση.
Μου αρεσαν πολυ η συμμετρια και τα χαρακτηριστικα του προσωπου της. Ηταν βαμμενη στο προσωπο και εχει και ενα πιρσινγκ στο κατω χειλος.
Με τα λιγα αγγλικα που ξερει καταφεραμε καποια συνομιλια και απο εκει εμαθα οτι εχει εναν πενταχρονο γιο και οτι ειναι απο τυφλιδα οπου και δουλευε σε αποτριχωση λειζερ. Στην ελλαδα δεν ειναι μονη της εχει και μια θεια που μενει πλατεια βικτωριας.
Ομορφα περασαμε σε φιλια στο στομα αλλα δεν σταματησε εκει, ειναι κοριτσι που σε προσεχει πολυ και φιλαει παντου.
Εγω πηγα με τα νερα της, ηταν ωραια η καυλα μαζι με την ηρεμια. Εγλειψα τις ρωγες της που καυλωσανε και μετα αρχισε την πιπα. Δινει πολυ σημασια στο καυλι και στα αρχιδια, τα εγλειφε ατελειωτα. Παρατηρησα οτι εχει καλο μουνι για γλειψιμο αλλα δεν ηθελα να χασω αλλο χρονο και αρχισαμε το σεξ.
Καναμε αρχη με ιεραποστολικο για να συνεχισουμε το ωραιο gfe και μετα με καβαλησε για μερικα λεπτα πριν τα καταθεσω μεσα της.
Στο διαλειμμα παλι πιασαμε κουβεντα και μετα ξανα φασωμα. Η σταση επιλογης στα τεσσερα. Ομορφο και καθαρος ο κωλος της και οι αναστεναγμοι της πνηχτοι απο το μαξιλαρι που ειχε βαλει στο προσωπο της. Ζεστο και ολισθηρο το μουνι με καλο σφιξιμο στον πουτσο μου. Εμπαινα γρηγορα και με μετρια δυναμη και εδινε πισω κινηση και αυτη. Καυλωσα πολυ και με την θεα και με την συμμετοχη και εχυσα μεσα της ξανα στο προφυλακτικο εννοειτε.
Ειναι καθαρη και πλενεται και ενδιαμεσα για οσους εχουν θεμα με αυτο...
Δεν νομιζω να μεινει λογο του παιδου, παντως ειναι ομορφη και αξιζει στο σεξ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 21, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, gpd, doc_lin και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού