Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Εμμα ειναι γεωργιανη καυκασια μελανουρι


Στην φατσα δεν ειδα αποκλειση απο της φωτογραφιες(μειον το εντονο μεικ απ) με εκφραστικα μαυρα ματια, στο κορμι εχει λιγο χαλαρη κοιλια λογο γενας οχι κατι που σε χαλαει ομως. Στηθος φυσικο και παρα της γεννες της στο καταλληλο υψος


Το κορμι διακοσμημενο με τα τατουαζ που βλεπεις στης φωτογραφιες. Στο σεξ, πιπα ναι πιπα ναι πιπαρα με μπολικο γλυψαρχισι, φιλια με γλωσσα, φιλια σε ολο το κορμι, φιλια παντου. Τελευταια εχω βρε μαστορισσες στη πιπα και στο γλυψαρχιδι


Σεξ πρωτη σταση αυτη απο πανω μετα ντογκι ιεραποστολικο και το τελος ηρθε με τι αλλο; πιπα


Την βαζω να μου κανει μασαζ και εκει που μου εκανε μασαζ χτυπαει επιμονα η πορτα(κοιτα λεω να δεις που εγινε μαλακια και περασε η ωρα) αλλα ηταν η συμπατριωτισσα της η Λιζα το οποιο ειναι ενα τρομερο μουνι με σιδερακια στο στομα και μπηκε στο στοχαστρο μου οταν γεμισω


Καθησαμε ολοι μαζι λιγο, οπου μου τραγουδαγε το Σαββατο του Μαζωνακη σε κοβερ στη γλωσσα της


Επειδη ηταν το δευτερο ραντεβου της μερας θα καθομουν κι αλλο αλλα εφυγα γιατι με ειχε βαρεσει το στομαχι μου απο την πεινα και ειχα παρει κι ενα κοκτειλ τονοτικων


καλα γαμησια συντεκτοι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 22, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Helena - Nayomi, gpd και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού