Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τραβηχτικές οι φωτογραφίες οι οποίες ανταπικρίνονται σε μεγάλο βαθμό σε αυτό που συνάντησα. Με έτωγε από την πρώτη μέρα που ανέβηκε στο σαητ των αγγέλων. Μήνυμα στο γραφείο, ζητάω το κορίτσι, θα σας το στείλουμε μου λένε. Και δρόμο παίρνω δρόμο αφήνω πάω για τον γαμηστρώνα.

Με επισκέφτηκε στον χώρο μου ντυμένη με ένα εφαρμοστό φόρεμα, καμπαρντίνα, μποτάκια doctor martens (ανοιξιάτικα) μαλλιά μωβ και ροζ σκιές στα μάτια. Κάτι σαν κορίτσι του Χαρατζούκου στην Ιαπωνία θύμιζε. Ομορφούλα και μικρή το δέμας. Άντε να βλέπει τον κόσμο από τα 160 εκατοστά. Αφού αφαιρέθηκαν όλα αυτά που φορούσε και έμεινε με τα εσώρουχα μου έκανε κάποια νάζια να βγάλει το σουτιέν. Ντρεπόταν λόγω μικρού μεγέθους. Τελικά, και αφού την διαβεβαίωσα ότι δεν είμαι φανατικός βυζολάγνος, το βγάλαμε και αυτό. Μικρά αλλά ωραία. Με πιρσιν στις ρώγες και αυτά όπως και πιρσιν στον αφαλό. Καθαρό κορμί από τατού.

Γλωσσόφιλα που τα δίνει χωρίς φειδώ και που μόλις την περιποιηθείς με δάχτυλο το τερματίζει σε φιλιά. Κατέβηκα για να την γλείψω στο πλημυρισμένο από υγρά αιδοίο της, ήταν έτοιμη να εκραγεί. Στοματικό δεν θα το έλεγα εξαιρετικό αλλά δεν είναι και το χειρότερο που μου έχουν κάνει. μικροσκοπικές πατούσες που τις περιποιήθηκα επίσης στο απόλυτο. Όλα τα παραπάνω αφού την βάλεις εσύ να τα κάνει, γιατί από μόνη της δεν θα ξεκινήσει. Τελείως αματούρι δηλαδή χωρίς να αρνείται να σου προσφέρει ό,τι ζητήσεις για να σε ευχαριστήσει.

Αγγλικά δεν μιλάει καθόλου, την βγάλαμε με μεταφραστή. Βγήκαμε στο μπαλκόνι όπως ήταν ολόγυμνη ήπιαμε το κρασί μας και η Άννα κοιτούσε την περιοχή εντυπωσιασμένη. Τι έβλεπε ήθελα να ξερα και της έκανε τόση εντύπωση. Μιάμιση ώρα μαζί της, δεν είναι κανένα ηφαίστειο αλλά δεν πέρασα και άσχημα. Η απάντηση σίγουρα στην ανάλογη ερώτηση, μπαίνει απουσίας της επιλογής ναι που δεν υπάρχει πλέον. Το ίσως δεν με καλύπτει γιατί θέλω να την ξανά συναντήσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Zebu
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
28.909
Πόντοι:
28.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Km7699, Διαγραμμένο μέλος 163859, spipis71 και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Απριλίου, 2022
"Το ίσως δεν με καλύπτει γιατί θέλω να την ξανά συναντήσω"
γερομπισμπίκη φρόντισε να μας γίνεις κωνσταντάρας... Πλατύ χαμόγελο
review reaction 3 Zebu, hornyasfuck
28 Απριλίου, 2022
Ελεος ρε μυξιαρικο ..κατσε λιγο φρονιμος
review reaction 3 review reaction 1 Zebu, Rebirthed Sapiens Sapiens, hornyasfuck
29 Απριλίου, 2022
Όλο από Αννουλα σε Αννουλα.......μου εισαι.... Ρε μην έχεις κάποιο κρυφό απωθημένο.... Χμμμ;
review reaction 1 review reaction 3 Zebu, hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3