Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 70 10
Call-Girls 280917
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Θα κάνω ποδαρικό στη καρτέλα της Άννας και ελπίζω να της φέρω λίγο τύχη και να πάνε όλα καλά .Την Άννα τη γνώρισα πριν ανοίξει το νήμα της στο site ,από την αγγελία της βασικά, μου άρεσε πάρα πολύ ότι έβλεπα στις φωτογραφίες,και από ένα σύντομο πέρασμα που έκανε στο νήμα των ανεξάρτητων ,όπου και είχαν γραφτεί κάποια πράγματα .Ειχα γράψει τότε την προσωπική μου εμπειρία από την πρώτη μας συνάντηση και απλός τώρα την μεταφέρω στην καρτέλα της ..... Γρήγορη συνεννόηση στο βαιμπερ και ραντεβού σε ξενοδοχείο του κέντρου.Εμφανιση ότι είδα στις φωτό ,πολύ φρέσκο και νέο κορίτσι,χαμογελαστό,πολύ ευδιάθετη και αυτό βοήθησε πάρα πολύ στο να σπάσει αμέσως ο πάγος .Νεανικό και ωραίο ντύσιμο ,είναι ομορφο κορίτσι ,γύρω στα 25 (αν και δεν τα πάω καλά με τις ηλικίες),αδύνατη,ωραίο σώμα,μικρό στήθος αλλά εμένα μου άρεσε πάρα πολυ, καταπληκτική επιδερμίδα,περιποιημένα άκρα (πολύ ωραίο παιχνίδι και της αρέσει) και το σημαντικότερο πάρα πολύ καθαρή παντού.Πολυ άνετη κατά τη διάρκεια,δεν ένιωσα ούτε στιγμή να κλέβει χρόνο,το κινητό της ούτε καν το είδα,για μια ώρα μπορώ να πω ότι αφιερώθηκε στο να με ευχαριστήσει , τα κατάφερε απόλυτα και το κατάλαβε.Πολυ καλή συμμετοχή,τουλάχιστον εγώ αυτό έλαβα ,και από τις αντιδράσεις της νομίζω ότι και αυτή θέλει να περάσει καλα. Φιλαει πολύ ωραία και το στοματικό ήταν άψογο..Δεκτικη σε ότι ήθελα χωρίς βέβαια να ζητήσω κάτι extreme.Δυο γύροι χωρίς καμία βιασύνη, στο ενδιάμεσο κουβεντουλα και τσιγάρακι,όλα κύλησαν πολύ όμορφα..Πολύ ευχάριστη παρεα , πανέξυπνη γυναικα(αυτό νομίζω φενεται και από τα γραφόμενα της εδώ)μπορείς να κουβεντιάσεις τα πάντα μαζί της. Εγω πέρασα πάρα πολύ καλά ..από τότε να σημειώσω ότι έχω ξανασυναντήσει το κορίτσι και κάθε φορά ήταν καλύτερη από τη προηγούμενη. Αν κάποιος είναι ευγενικός και καθαρός μόνο κερδισμένος νομίζω ότι θα βγει από την συνάντηση του με την Άννα χωρίς βέβαια αυτό να είναι απόλυτο γιατί ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός ,έχει τα δικά του μέτρα και γουστα.Ελπιζω να βοήθησα όσο μπορούσα. Ευχαριστώ Άννα για την άψογη συμπεριφορά σου απέναντι μου, ευχαριστώ το site και τα μέλη για τη δυνατότητα που μου δίνουν να περνάω όμορφα.Καλη συνέχεια σε όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 26, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
GIORGIO222
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.354
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, dimigoall, LanciaRallye037 και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2022
Παραείναι αδύνατη.

Π
review reaction 1 Makis99
29 Μαρτίου, 2022
170 53 κιλά κανονική θα έλεγα
review reaction 1 Vangelis73, Διανοούμενος
29 Μαρτίου, 2022
Που θα την βρούμε ρε παλικάρια ετούτη;;
29 Μαρτίου, 2022
Στα 150 τα καταπίνει; Ή γράφτηκε κατά λάθος;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4