Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Lana την είχα συναντήσει αρκετές φορές πριν 2-3 χρόνια σε προηγούμενο tour, πάντα ικανοποιημένος. Νέο όνομα και blurry φωτογραφίες.

Είναι πολύ ωραία κοπέλα, έχει κάτι το εξωτικό, συνδιάζει Ρώσικα με Ασιατικά χαρακτηριστικά, χωρίς να είναι ακριβώς σαν τα κορίτσια της Κεντρικής Ασίας. Σώμα για μένα είχε 10 με τόνο, τώρα έχει πάρει λίγο. Ακόμα είναι καλό και πιθανώς σε κάποιους να αρέσει παραπάνω τώρα. Στήθος φτιαγμένο 2,5 άρι πολύ ωραίο.

Συμπεριφορά γενικω΄ς πολύ καλή, μοιάζει να είναι πολύ καλή κοπέλα και ευχάριστη καθ' όλη την διάρκεια του ραντεβού.

Στον αγώνα είναι πολύ καλή. Στοματικό φοβερό και τελείωμα οπουδήποτε με μεγάλη χαρά. Συμμετοχή γενικά πολύ καλή.

Την προτείνω και θα ξαναπάω. Μου είπε θα κάτσει αρκετά. Ημερομηνία επίσκεψης ενδεικτική.

Προς site admins: Το link έχει αλλάξει (άλλαξε μάλλον το url από Natasha σε Lana)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 15, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.305
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Διαγραμμένο μέλος 201295, monstercock greece και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2022
Deeptrhroat έκανε;;;;; πως γίνεται να τελειώνεις όπου γουστάρεις,απο την στιγμή που δεν έχει καθόλου έξτρα cim, cif;;;;
review reaction 1 hornyasfuck
20 Ιανουαρίου, 2022
Τώρα το είδα φίλε @mastakounidis ότι στο site δεν λέει CIM, CIF. Δεν ξέρω αν τα έκανε σ εμένα ή γενικά, αλλά δεν μου έβγαλε ότι μπορεί να έχει πρόβλημα (από την πρώτη φορά). Όπως βλέπεις και στην κριτική μου πάντως λεφτά extra δεν ζήτησε, απλά έγινε
review reaction 1 hornyasfuck
21 Ιανουαρίου, 2022
Οκ.. Thanks... Και από deep πως τα πήγε;;;
review reaction 1 hornyasfuck, neomelos1
21 Ιανουαρίου, 2022
Μιά χαρά. Γενικά η πίπα της ήταν πολύ καλή
review reaction 1 hornyasfuck
21 Ιανουαρίου, 2022
Πως ήταν το όνομα της πριν ;
Μήπως είναι από Μολδαβια ;
Μου θυμίζει ένα μωράκι που ήταν στο angels πριν την καραντίνα …πριν το κλείσουν ….
review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5