Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Call-Girls 146107
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλη χρονια να εχουμε παιδες. Συναντηση με τη κοπελα μεσα Δεκεμβρη. Επικοινωνια με το γραφειο αριστη και κλεισιμο της κοπελιας για τις 12 το βραδυ. Αν και αχγωθηκα μηπως ειναι κουρασμενη τετοια ωρα αλλα οπως αποδειχθηκε δεν κουραζεται με τιποτα και γουσταρει τη δουλεια της. Αφου εχω φτασει στο χοτελι εχω ετοιμαστει χτυπαει η πορτα και μπαινει μεσα το μωρο. Η γκομενα ειναι ψηλη οχι αστεια 1,80+ αυτη 1,90 εγω. Επιτελους μια γυναικα στο υψος μου. Φορουσε παλτο και μολις το βγαζει φανερωνει ενα υπεροχο φορεμα οχι ξεκολε. Απο κατω ενα ωραιο σετ εσψρουχα και ζαρτιερες. Περναει στο δωματιο μιλαμε λιγο να σπασει ο παγος. Εδω να προσθεσω ανυπαρκτα αγγλικα παλι καλα μας εσωσε ο γκουγκλης. Αυτο το θεωρω απαραδεκτο να πω την αληθεια να μην μπορουν τα κοριτσια να πουν δυο λεξεις στα αγγλικα εκτος απο το MONEY FIRTST, τελος παντων πλεον ειναι ο κανονας και ευτηχως υπαρχει ο γκουγκλης. Μπαινει στο μπανιο φρεσκαρετε το μωρο και βγαινει ,μου ζηταει λεφτα μολις της τα δινω με βαζει να πλυνω χερια. Αν δεν το ειχα διαβασει απο αλλη κριτικη ισως να ειχα σπαστει λιγο αλλα αφου το γνωριζα εξαρχης κανενα προβλημα. Και καπου εδω ξεκινανε τα καλα. Χαμουρεμα με φουλ γλωσσοφιλα στη συνεχεια μια τρομερη πιπα απο μερια της με φουλ σαλιο πνιξιματα και φτυσιματα. Μιλαμε η τυπισα τον εξαφανιζει για πλακα και τρομερη γλωσσαρα δεν αφηνει αρχιδια και γυρω περιοχη απεριποιητη. Εκει τη σταματαω για να τη γλυψω και εγω λιγο. Μοσχομυριστο μουνακι υπεροχο , υγρενεται και θα ελεγα οτι γουσταρε αλλα ποτε δεν ξερεις αν παιζει θεατρο εκεινη τη στιγμη. Παιχτηκαν αρκτες στασεις ιεραποστολικο, αυτη απο πανω, και στα 4 οπου την εβαλα να φορεσει τα τακουνια της ορθια μπροστα απο το καθρεφτη. Ε σε αυτη τα σταση γουσταρα οσο δεν παει. Τη πηρα για αρκετη ωρα σε αυτη τη σταση οπου μετα απο λιγο ηρθε το τελος. Μπανακι διαλειμα για ξεκουραση και μετα απο λιγο ξεκινησε ο δευτερος γυρος. Πανω κατω ιδιος ρυθμος οπου εδω να πω οτι εξαντλησαμε το χρονο για να τελειωσω και αργησε να φυγει απο το δωματιο κατι που το εκτιμω ενω αλλες κοπελες θα ειχαν φυγει ηδη. Γρηγορο μπανακι απο τη κοπελα χερετηθηκαμε και εφυγε.
Στα θετικα
-πολυ καλο σωμα
-ομορφο προσωπο
-φουλ διαθεση να περασεις καλα
-αντεχει σε γρηγορους ρυθμους
-ανετα ειναι και για gfe και pse
Στα αρνητικα
-δεν μιλαει σχεδον καθολου αγγλικα περα απο τα βασικα
-πεσμενο στηθος σακουλιασμενο , εμενα δεν με χαλασε αλλα απορω που δεν εχει αναφερθει
Συμπερασμα: προτενεται η κοπελα και περιμενω πως και πως να γυρισει πισω για να βρεθουμε παλι
Καλη χρονια μαγκες και να περνατε καλα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 19, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
945
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, TOMCRUISE, chaoserevos και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2022
Να χαίρεσαι κι εσύ (και όλοι μας) που σε έβαλε να πλύνεις χερια (ακόμα κι αν ειχες κανει μπάνιο) αφότου έπιασες λεφτά...
J
john100
review reaction 1 old boy, Yatoputso, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1