Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επικοινωνία με το γραφείο εύκολη και γρήγορη.Η κοπέλα ήρθε στον χώρο μου νωρίτερα από την προγραμματισμένη ώρα πάντα όμως σε συννενόηση με το γραφείο.Η Μαρία είναι μια καθημερινή κοπέλα που η αλήθεια είναι ότι στον δρόμο αν την έβλεπες δεν θα σου έκανε μεγάλη εντύπωση αλλά παραμένει μια γλυκία παρουσία.Ηλικία στα +5 από ότι αναφέρει στο σάιτ αλλά με λίγη παραπάνω περιποίηση θα μπορούσε να ξεγελάσει σχετικά με την ηλικία της.Σώμα γυμνασμένο με ωραίο στήθος και επιδερμίδα.Κώλος όχι τόσο ΄΄γεμάτος’’αλλά ικανοποιητικός(γούστα είναι αυτά).Στο διαμέρισμα ήρθε ντυμένη με ένα καθημερινό σύνολο και μπότες και ελαφρύ μακιγιάζ.Το μόνο που μου έκανε εντύπωση είναι ότι την περίμενα πιο ψηλή λόγω των φωτογραφιών αλλά τελικά ήταν πάνω κάτω όσο αναγράφεται στο σαιτ.

Να αναφέρω ότι ήμουν αρκετά αγχωμένος γιατί ήταν η δεύτερη μου εμπειρία με γραφείο(γενικά)και αυτό φάνηκε στα πρώτα λεπτά συνάντησης με την κοπέλα.Μπήκε στο δωμάτιο με μία δόση ντροπαλότητας και αμηχανίας πράγμα που μου άρεσε γιατί ένιωθα και εγώ το ίδιο.Της έδειξα που είναι οι πετσέτες και αμέσως μπήκε για μπάνιο χωρίς να χρονοτριβεί.Μόλις βγήκε μπήκα εγώ για να πλύνω τα δόντια μου γιατί δεν είχα προλάβει πριν.Όταν βγήκα την βρήκα να περιμένει στο κρεβάτι με την πετσέτα.Δεν πλησίασα απευθείας αλλά μόλις είδε ότι αντί να πλησιάζω απομακρυνόμουν μου έκανε νόημα να βγάλω τα ρούχα μου και να πάω κοντά της,το οποίο έκανα .Εκεί έπεσαν τα πρώτα φιλία τα οποία στην συνέχεια έγιναν βαθειά και με γλώσσα.Το υπόλοιπο της συνάντησης κινήθηκε σε φυσιολογικά πλαίσια με κύριες στάσεις ιεραποστολικό,στα τέσσερα και cowgirl. Σε μερικά σημεία φάνηκε να το απολαμβάνει αλλά δεν μπορώ να βάλω το χέρι μου στην φωτία λόγω της απειρίας μου.

Η Μαρία ενδείκνυται κυριώς για gfe καταστάσεις αλλά δεν θα πεί όχι πουθενά αρκεί να είναι μέσα στα όριο του φυσιολογικού.Είναι επαγγελματίας και σε γενικές γραμμές μπορεί να καταλάβει και να διαθέσει τα πράγματα που ζητάει ο πελάτης. Το ραντεβού ήταν τρίωρο και σε κάποια σημεία φάνηκε η κούραση της κοπέλας χωρίς αυτό να είναι δυσάρεστο για τον πελάτη.Σε καμιά περίπτωση δεν θεώρησα ότι σπατάλησα τα λεφτά μου αλλά δεν είναι και κάτι που θα μου μείνει αξέχαστο.Πιστεύω είναι μια τίμια επιλογή για την φτωχική μας πόλη αυτή την περίοδο.

ΥΓ 1. Η επικοινωνία δύσκολη αλλά χάρη στην τεχνολογία εφικτή.
ΥΓ 2. Ευχαριστώ τα μέλη για την βοήθεια στα πρώτα μου βήματα στον χώρο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
el greko
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
53
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 JACK SPARTALOW, doc_lin, mancunian1986 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού