Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 27 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επειδή ήμουν γκρινιάρης στις τελευταίες κριτικές μου πρέπει να γράψω και για τα καλά. ...και με την Ντανα ήταν πολύ καλά πάρα πολύ καλά.

Στα της εμφάνισης, είναι μινιόν με ωραίο σώμα μικρό βυζι με ρογες όμως λαχταριστές που βγάζουν μάτι. Στο πρόσωπο είναι εμφανή τα ασιατικά χαρακτηριστικά. Οι φωτογραφίες δεν δείχνουν σωστά το πρόσωπο που δεν είναι πολυ όμορφο είναι όμως γλυκό με ένα μεγάλο χαμόγελο.

Πέρα από την εμφάνιση η Ντανα είναι ένα κορίτσι ήρεμο και ταυτόχρονα γλυκό που με έκανε να αισθανθώ σε 1 λεπτό ζεστασιά και καυλα ταυτόχρονα. Χαμογελαστή και σεξυ με υποδέχτηκε με ζαρτιέρες και βαθιά φιλιά.

Στα του σεξ ήταν το κάτι άλλο. Υπήρχε χημεία και καμιά διάθεση από μέρους της να κλέψει να μειώσει ρυθμούς να κερδίσει χρόνο. Το αντίθετο! Μια ώρα σεξ συνεχομενο ποτέ αργά ποτέ γρήγορα ποτέ τρυφερά ποτέ παθιασμένα τόσο που ξέχασα τελείως ότι είμαι με εσκορτ. Η αμοιβαία ευχαρίστηση ήταν προφανής.

Αν και δεν είχαμε πολύ χρόνο για σοσιαλ αυτό το λίγο ήταν ωραίο ουσιαστικό και πολύ ευχάριστο.

Μάλλον δεν την προλαβαίνετε τώρα αλλά θα ξανάρθει. Μια ώρα δεν φτάνει... καλά χριστουγεννα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 23, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
SalonicaM
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
1.923
Πόντοι:
6.415
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Γιώργος Παπ., TOMCRUISE, doc_lin και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού