Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 36 10
Call-Girls 104880
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση στο ξενοδοχείο της για 1 ώρα πριν λίγες μέρες. Η κοπέλα είναι αυτό βλέπεις στις φωτο με ελάχιστες διαφορές και όπως τα έχουν πει αναλυτικά οι παρακάτω κριτές. Είναι όμως φωτιά στο πήδημα και τιμά τα χρήματα που δίνεις. Δεν ξέρω αν ήμουν τυχερός και την πέτυχα σε πολύ καλή διάθεση αλλά πραγματικά από την αρχή με αποζημίωσε με το παραπάνω! Πίπα από τις καλύτερες που μου έχουν κάνει με βαθιά επίμονη λαρυγγοσκόπηση και περιποίηση ρούφηγμα των αρχιδιών μου με πρόστυχη τεχνική που σε τελειώνει στο άψε σβήσε αν αφεθείς. Της ζήτησα να μου τον καβαλήσει και το έκανε με ευχαρίστηση και βασανιστικά πότε με γρήγορο και πότε με αργό ρυθμό, γλείφεται τα βυζιά της και δαγκώνεται απαλά τις τσιμπημένες ρώγες της. Η εκτόξευση του χυμού μου ήρθε μέσα της σε αυτή την στάση. Στο ενδιάμεσο πλύσιμο και από τους 2 μας και ξεκίνησε ήδη από το μπάνιο να με ξαναπιπώνει. Συνέχεια στο κρεβάτι με 69 απολαμβάνοντας το φρέσκο ξυρισμένο μοουνάκι της και γύρισμα στα 4 όπου έπεσε πολύ καβάλημα και μικρές μπατσιές σε ένα κώλο πλασμένο να σε κολάσει και που την τρύπα της δεν την δίνει :( Πλησιάζοντας στο τέλος του χρόνου την πήρα ιεραποστολικό και την έχυσα στο στόμα της όπου και με τον στράγγιξε καλά πριν τα φτύσει. Από τις λίγες φορές που κάποια γυναίκα καταφέρνει να με φτιάξει 2 φορές σε μια ώρα! Πέρασα καλά και το πιθανότερο είναι να την ξαναπηδήξω γιατί τα χρήματα μου έπιασαν τόπο. Ο τίτλος ίσως λίγο υπερβολικός αλλά έτσι αισθανόμουν για αρκετές ώρες μετά :)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
705
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kostad1nos, roughfucker και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2021
Προσυπογράφω θετικά 100%. Από τις λίγες που τιμούν τα χρήματα μας και δίνει πίσω το 10ευρο όταν απαιτείται και δεν κάνει το κουνέλι όπως άλλες, άσχετα αν της το χαρίσει τελικά κάποιος.
Τ
Τιρμπουσόν
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1