Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα. Αποφάσισα και εγώ μετα από χρονια να γράψω μια κριτική για ένα κορίτσι που το αξίζει πραγματικά. Δεν εχω μεγάλη εμπειρία βέβαια από call girls αλλά από τον χώρο τον studio και μασάζ εχω αρκετή. Το αναφερο αυτό γιατί μπορεί λογο της μικρής εμπειριας μου να μου έκανε τόσο εντύπωση.
Στον αγωνα τώρα. Η συνάντηση ήταν incall με το που μπαίνω στο δωμάτιο με περιμένει με πολύ ωραίο εσώρουχα μια γυναικά που πραγματικά θα ασχολούμουν μαζί της αν την έβλεπα εξω . Πολύ άμορφη για τα δικα μου δεδομένα και πολύ φυσιολογική συμπεριφορά. Κανουμε τα μπανακια μας και ξεκινάει με μια πολύ ωραία πιπα χωρίς να βιάζεται να με τελειώσει όπως μερικές μερικές ήθελε απλα να με καυλωσει αρκετά. Συνεχίσαμε με σεξ και εκεί εντυπωσιάστηκα γιατί κατάλαβα παλι ότι ήθελε να το ευχαριστηθώ και όχι απλα να τελειώσω γρηγορα. Έμεινα πολύ ευχαριστημένος φανταστητε οτι εκανα μιση ωρα σεξ ασταμάτητα εννοείτε δεν πρόλαβα για δεύτερη φορα αλλα είχα τέτοια ικανοποίηση σαν να την είχα πάρει 10 φορες.
Στεκομαι αρκετα στο κομμάτι ότι καταλαβαίνεις από την απέναντι σου αν θέλει να σε ευχαριστήσει πραγματικά η αν θέλει να σε ξεπετάξει. Για εμένα είναι μια παρα πολύ καλή επαγγελματίας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
42
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck, piko και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2021
Από τις φωτό δείχνει φοβερή πρόσωπα ,είναι έτσι?
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1