Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα μύστες μου, η συνάντηση έγινε σε στούντιο στο Μελαντιας στο Ν.Κόσμο η κοπέλα φιγουράρει εκεί μ όνομα Αρτεμις, απλ έτυχε να το γράψω εδώ όλοι ξέρουμε πια είναι. Λοιπόν πριν κάποιο καιρό 2-3 βδομαδες κάπου εκεί πήγα βράδυ σε στούντιο άκουσα τα προγράμματα αντίκρισα κιόλας την Αφροδίτη-Αρτεμις , η αλήθεια είναι ότι έχει παρά πολύ κόσμο γιαυτην περίμενα κανένα μισάωρο τεσπα αφού ήθελα από τότε π άρχισε να τη συναντήσω κ δε καθόταν ποτε η φάση είπα να κεράσω μια ώρα 150, μπαίνω μέσα μετ από λίγο σκάει το μωρό ευχάριστη κουβεντούλα για αρχή κ ξεκινάω να χουφτώνω αυτή τη κωλαρα το δυνατό της σημείο είναι , συνέχεια περνάμε σε πίπα ωραία με σάλιο αρκετό όπως μ αρέσει , συνέχει ιεραποστοκικο μετά στο πλάι μετά στα 4 και τη γυρνάω κάποια στιγμή της τα δίνω στο στόμα. Κάνω ντουζακι Αράζουμε λίγο λέμε διαφορά πράγματα και πάμε για δεύτερο γύρο όπου πάλι πίπα μετά ανεβαίνει από πάνω μ το κάνει καλά αυτό να το ζητήσετε και καταλήγουμε παλι στα 4 με δυνατά καρφώματα κ φαπουλες στο κωλο έτσι ήρθε κ το δεύτερο τέλος.
Τέλος συναγωνιστές η κοπέλα έχει μια φρεσκάδα είναι νέα γουστάρει να γαμιεται αλλά μη περιμένετε τίποτα άρρωστο τρελό επισης έχει παρά πολλά χιλιόμετρα για την ηλικια της κι φαίνεται αρκετά.Επίσης τα 150 δε θ κρίνω άμα είναι πολλά η μη ελεύθερη αγορά έχουμε πει αλλά θα πω ότι μπορείς να πς σε γραφείο με τα ίδια τεσπα ο καθένας διαλέγει , στα συν τις για εμένα είναι ένα όμορφο Μουνακι με μι ωραία γραμμουλα εμένα προσωπικά μ αρέσει επίσης με +50 κάνει και αναλ γι τους λάτρεις. Αυτά είχα να πω σε γενικές γραμμές κακή συνέχεια

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Talibanakos44
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
3.422
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, Διαγραμμένο μέλος 201295, TheTester και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού