Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Call-Girls 146107
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
είπα να δω μαρίνα μιας και είχα περάσει καλά στο πρώτο της τουρ αλλά είχε ρεπό όπως με ενημέρωσαν τα κορίτσια του γραφείου, επόμενη επιλογή σε κάτι νέο για μένα ήταν η Diva.
έφτασε στην ώρα της ,άλογο πάνω στα δεκάποντα τακούνια της, πάω να την φιλήσω έχοντας σηκωθεί στις μύτες των ποδιών μου και εκείνη να σκύβει, πέταξε την γλώσσα της και με έγλυψε για χείλη.
Πέρασε μέσα συστήθηκε , την ρώτησα εάν θέλει να της προσφέρω κάτι αρνήθηκε και ζήτησε να περάσει για φρεσκάρισμα.
Ψιλή γυναίκα και πάνω στα τακούνια μπορεί να φτάνει το 1,90+, μελαχρινό κορίτσι ομορφούλικο , λογικά στην ηλικία που αναφέρετε , κορμί ανάλογο του σωματότυπου της, κωλάρα στην θέση της , ποδάρες, όλα φυσικά , το στήθος έχει πάρει την κατιούσα λιγουλάκι αλλά ρόγα με σκούρο χρώμα αλλά μεγέθους Θρούμπας. ΑΑΑΑ και η γλώσσα της μεγέθους σαύρας.
Επιστροφή με το βρακάκι της, με έστειλε να πλύνω χεράκια και αρχίσαμε τα φιλιά με γλώσσα, ανατριχιάζει όταν περάσεις λαιμό, λοβό ή αυχένα. κατέβασε το βρακάκι μου και άρχισε να πασπατεύει , τον πήρε στο στόμα, έπαιζε καλά με την γλώσσα της, καλή αίσθηση , ντιπ δεν είχε, έκανε κάτι που δεν το έχω ξαναδεί, έφτυνε τα σάλια της σε μία πετσέτα χεριών που της είχα δώσει, πίπωνε - πίπωνε και έφτυνε σαλάκια, ξανά πίπωνε και ξαναέφτυνε αχχαχαχαχαχχαχχαχαχ. πρώτη φορά στην μικρή μου καριέρα.
πέρασε από μπαλάκια, ασχολήθηκε αρκετά και κει.
Την περιποιήθηκα και γω , δακτυλάκια δεν με άφησε, μόνο επιφανειακά.
μπαλονάκι και στα 4 η νεαρά, έβαλε τζελάκι, μπήκα στο αιδοίο της, σφαλιάρες έφαγε στην κωλάρα και μαλλιοτράβηγμα είχαμε , στάση δεν άλλαξα εκεί τελείωσα στην πλατούλα της.
μπανάκι και πεντάλεπτο διάλειμμα. Από επικοινωνία δεν το έχει λόγω αγγλικών.
μια από τα ίδια στην επανάληψη αλλά με περισσότερη ένταση στο πήδημα και πάλι μόνο στα 4.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 26, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.137
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, chaoserevos, TOMCRUISE και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2021
Το στήθος τι μεγέθους είναι, την γεμίζει την χούφτα;;;
review reaction 1 hornyasfuck
27 Νοεμβρίου, 2021
@ kwstasxat οχι, ειναι 2αρι σχετικα πεσμενο
review reaction 1 kwstasxat, hornyasfuck, gpd
27 Νοεμβρίου, 2021
όπως τα λέει ο επιβήτορας
gpd
gpd
review reaction 1 kwstasxat, hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3