Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 61 10
Call-Girls 161165
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά λοιπόν από την Κυριακή που συνάντησα το Κατερινάκι, είχαν αρχίσει οι εξάψεις μου να παίρνουν μπρος. Ήθελα όμως κάτι που να είναι αλλοδαπό, να μην το ξέρω, αλλά να είναι στα γούστα μου, Μιλώντας με τους συναγωνιστές στο Topic του Glamour, ρώτησα για 3 επιλογές. Μου πρότειναν την Rebecca, την οποία δεν την είχα ξαναπάρει, παρόλο που έρχεται σε τακτικά διαστήματα στα μέρη μας.
Έκλεισα λοιπόν ραντεβού με το γραφείο, αφού βρέθηκε διαθέσιμος χρόνος, καθώς εγώ την ήθελα απόγευμα, αλλά είχε διαθεσιμότητα μετά τις 23.00 το βράδυ. Ενημέρωσα και το γραφείο ότι αν δω κάτι διαφορετικό από αυτό που φαινόταν στις φωτογραφίες, θα έφευγε πίσω. Με καθησύχασαν πάντως ότι ακόμα και με πιτζάμες να βγει έξω, δεν περνάει απαρατήρητη. Κάθισα λοιπόν και περίμενα. Τελικά το 23.00 έγινε 23.48 αλλά το γραφείο με ενημέρωνε τακτικά για το ΕΤΑ της κοπέλας. Σκάει λοιπόν η μικρή. Πολύ θετική εντύπωση, καθώς είμαι μέγα βυζολάγνος και το βυζί της κάνει μπαμ, από μακριά. Είναι σίγουρα plastic, αλλά της πηγαίνει στο σωματότυπο της. Πολύ γλυκό πρόσωπο, με μόνη εξαίρεση τα χείλη, τα οποία είναι ροφός. Πιστεύω ότι αν δεν τα είχε πειραγμένα, θα πρέπει να ήταν ακόμα καλύτερα, αλλά μου είπε ότι έχουν τέτοια νοοτροπία στα μέρη που κατάγεται οι γυναίκες. Το κοριτσάκι δεν χρονοτρίβησε καθόλου. Φιλιά άμεσα με γλώσσα κιόλας, πήγε για ντους αν και δεν κρατήθηκα, και ακολούθησα και εγώ, ενώ ήμουν ήδη μπανιαρισμένος. Πριν έρθει στο κρεββάτι, έβαλε και ένα σετ μαύρα εσώρουχα, τα οποία της πήγαιναν πολύ, αλλά δεν χρειαζόταν. Στην μάχη λοιπόν, ξεκίνησε πίπα κανονική με πολύ περιποίηση και στην γύρω περιοχή. Μου εξήγησε ότι της άρεσε αυτό που έβλεπε, καθώς οι περισσότεροι δεν περιποιούνται τον εαυτό τους. Δέχτηκε δάχτυλα στο όμορφο μουνάκι της, φώναζε λίγο παραπάνω από ότι πιστεύω, αλλά δεν είχα θέμα. Στο σεξ είχε λίγο τυποποιημένο πρόγραμμα, αλλά την έβαλα εγώ στην θέση της, καθώς ήθελα λίγο πιο σκληρή χρήση από αυτή που έχει συνηθίσει, όπου όμως ανταποκρίθηκε χωρίς μα και μου. Παίχτηκε ένας γύρος μόνο καθώς είχα μέρες να κάνω κάτι, αλλά δεν είχαμε και χρόνο για παραπάνω. Μετά το σεξ, έκανε ντους, και καθίσαμε και μιλήσαμε για πολλά, όπου μου έδειξε και τον πόλεμο που γίνεται προς το πρόσωπο της, καθώς της έστελναν μηνύματα άγνωστοι στην οικογένεια της. Την καθοδήγησα λίγο στο τι πρέπει να κάνει για να μην αντιμετωπίσει περαιτέρω προβλήματα και έμεινε πολύ ευχαριστημένη, καθώς μου είπε ότι οι πιο πολλοί είναι ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσαμε. Είπε ότι θα μείνει μέχρι τις γιορτές, αν και δεν το πιστεύω, καθώς φαίνεται ότι θα την αναζητούν και αλλού. Εγώ πάντως έμεινα ευχαριστημένος.
Α ρε Κατερινάκι τι μου έκανες πάλι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 24, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
olotyxeros
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.218
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, elpotero, doc_lin και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού