Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την κοπέλα στον χώρο της για μια ώρα.. Είναι ψηλή για γυναίκα και πολύ όμορφη.. Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες,ούτε θα ασχοληθώ αν είναι αστυνομικός ή όχι.. Νομίζω δεν ενδιαφέρει κανέναν από εμάς.. Νομίζω πως αν της φερθεί κάποιος καλά και όχι σαν κρέας θα περάσει καλά.. Το σίγουρο είναι πως είναι πολύ όμορφη και προσπαθεί να σε ικανοποιήσει..το γραφείο ευγενεστατο.. Αυτά από εμένα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 191953
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
821
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TheTester, olddog, alpula και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2021
Μια χαρα μουνι ειναι, απλα την ειδε κι αυτη ψιλο-ντιβα σε σχεση με το πώς ξεκίνησε και πλεον βγαζει λεφτα με το minimum της προσπαθειας....κοινως δουλευει τον κοσμο
review reaction 1 Bartender 74, TOMCRUISE
22 Νοεμβρίου, 2021
Ας δεχτώ ότι η κριτική σου δεν είναι καθοδηγούμενη από την ίδια ή από το πρακτορείο της. Μου κάνει εντύπωση ότι αφιερώνεις μόνο 1 γραμμή γραψίματος για τα χαρακτηριστικά και το σέρβις της μπατσίνας και όλες οι υπόλοιπες γραμμές αφορούν ότι δεν είναι "κρέας" και ότι το γραφείο είναι "ευγενέστατο". Υπονοείς ότι εμείς που την ταίσαμε με τα χρήματα μας την κακομεταχειριστήκαμε σε αντίθεση με σένα; Εσύ δηλαδή που πλήρωσες για να την πηδήξεις, δεν θεωρείς ότι την είδες σαν κρέας; εκτός και αν η ίδια σε επέλεξε οπότε τότε οκ. Κακοποιήθηκε σωματικά και / ή ψυχολογικά από εμάς τους υπόλοιπους που γράψαμε κριτικές; Δεν νομίζω γιατί τότε θα την είχε κοπανήσει για την χώρα της εδώ και καιρό. Το "ευγενέστατο" γραφείο που εξυμνείς φαντάζομαι ότι θα γνωρίζεις ότι λειτουργεί παράνομα όπως και τα άλλα του είδους, δεν έχει ποτέ πληρώσει ούτε 1 ευρώ φόρο, δεν έχει ποτέ δεχτεί έλεγχο από την αστυνομία, την εφορία, το υγειονομικό κλπ κλπ. Πώς το εξηγείς; Λες να "λαδώνει" κάποιους ή δεν σου καίγεται καρφί; Το ότι είναι μπατσίνα και μπορεί να συλλαμβάνει τις πόρνες στην πατρίδα της, πώς το αντιλαμβάνεσαι; σου μοιάζει καθόλου με υποκρισία; και αν δεν είναι μπατσίνα αλλά οτιδήποτε άλλο θέλει να δηλώνει, δεν σε προβληματίζει το παραμυθάκι που πούλησε σε ορισμένους πελάτες ότι είναι; δεν προσβάλλει την αστυνομία της πατρίδας της έτσι;
Για ξανασκέψου λιγάκι τι έγραψες σαν κριτική...
review reaction 1 TheTester
22 Νοεμβρίου, 2021
Lucifer69.... Πραγματικά είσαι σε διανοητική παράκρουση... Είσαι σοβαρός??? Επικοινωνείς??? Δεν εξυμνω κανένα γραφείο... Απλά είπα ότι είναι ευγενικοί.. Επίσης υπάρχουν πολλοί που τις βλέπουν καθαρά κρέας... Προσωπικά προτιμώ πιο lite καταστάσεις.. Τώρα αν εσύ ψάχνεσαι με όλα... Τραβα λύσε τα ψυχολογικά μόνος σου... Κάποιες από τις κοπέλες εδώ μέσα ξέρουν πως δεν είμαι από γραφείο... Προσωπικά το τι πιστεύεις εσύ, δεν με απασχολεί καθόλου... Εγώ πέρασα πολύ καλά και δεν έχω να πω κάτι άλλο... Καλή συνέχεια σε όλους...
27 Νοεμβρίου, 2021
Καλημέρα . Έχω μια ερώτηση . Σε ποιο ξενοδοχείο κάνει incall η Nadi ? Ευχαριστώ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4