Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
με το γραφείο όλα μια χαρά.
η νεαρά έφτασε στην ώρα της, σακάκι - φούστα στα πράσινα ντυμένη , σαν το έλατο, οι φωτό διαφέρουν αρκετά , πολύ καλή δουλειά όλο το team της φωτογράφισης, μελαχρινή παραμένει όμως, πρόσωπο αδιάφορο κατεμέ.
Ζήτησε νεράκι και καθίσαμε στο σαλόνι, δυο λογάκια και πέρασε για ντουζ, ζήτησε χρήματα , επέστρεψε μόνο με το βρακάκι, Βυζάκι μικρό στητό, κορμάκι δεν θα δείτε αλφαδιά αλλά πιο γεμάτο, οπίσθια και αυτά γεμάτα όχι άσχημα όμως.
Αρχίσαμε τα φιλιά με διστακτική γλώσσα, πήρε μπρος αργότερα αλλά όχι και κάτι το τρελό. έχει και σιδεράκια η νεαρά μας.
Πιπίλισα τις ρόγες της οι οποίες ανταποκρίνονται και έπαιξα επιφανειακά με το μουνάκι της , δεν αφήνει εσωτερικά.
από πίπα καλά το πάει , βάζει χεράκι , προσπαθεί για ντιπ, στον σαλιώνει μπόλικο, τα παπάρια δεν τα ακούμπησε και δεν τα λίπανε, προσπαθεί να σε τελειώσει εκεί όμως
Την άφησα και γω μπόλικη ώρα ,άργησε να μου τον σηκώσει , έγλυφε ξαναέγλυφε και ξαναέγλυφε, πέρασα στην αντεπίθεση , να γλύψω εγώ δλδ, αργεί να υγρανθεί αλλά όταν υγρανθεί κατεβάζει, λέει ότι τελείωσε κάποια στιγμή και με απομάκρυνε από το μουνάκι της.
όταν τελειώνει παλικάρια φωνάζει αρκετά, προσέχετε για τους γείτονες.
προφυλακτικό βάλαμε και καβαλίκεμα, στενομούνα με καλή αίσθηση , βαθειά μπασίματα δεν είχαμε , δείχνει ότι πονά, αγριάδες δεν σηκώνει .
την όλη κατάσταση την έσωσε η πολύ καλή αίσθηση. κάτι φιλιά κάτι χάδια , να παίζει με τα βυζάκια της, την γύρισα στα πλάγια και όλος μέσα, φώναζε πάλι αλλά δεν σταμάτησε, έριχνα μπιστολιές ώσπου κατέθεσα.
μπανάκι μανάκι και γεια σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 18, 2021
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, George_1969, company of heroes tho και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού