Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν η νεαρά πάρθηκε την τελευταία στιγμή μιας και ήθελα το τελευταίο ξημέρωμα στην πουτανοπόλη να μην το αφήσω έτσι, διότι ξανά γύρισα στα ξένα...
Αν σου αρέσει αυτό που βλέπεις στο site ap;o thn 11 φοτο και μετά αυτό θα έρθει ακριβώς.
Πάμε στα δικά μας.
1. Κορμάκι λεπτό , γυμνασμένη πλάτη , στήθος μικρό, ρώγα ούτε που με είδε... ούτε που την είδα..
2. Χαμόγελο συνέχεια, διάθεση για χαμούρεμα, νάζι σκέρτσο καταλαβαίνει τι μπορεί να θέλει ένα κυνηγός.
3. Πίπα... αμάν ρε κορίτσια αυτά τα χείλια σαν ροφό τι τα κάνετε.. ποτέ δεν μπόρεσα να καταλάβω, ένα ΄χάιδεμα ίσα κάτι με χάιδευε, μπάλες ίσα να είχαμε να λέγαμε.
4. Ξέρει να στήνετε , φτιάχνετε με μουσική κουνιέται το παλεύει αλλά δεν το έχει να κάνει τούρμπο να θέλεις και άλλο να δώσεις.
5. Ξέρει την αγγλικήν , μιλάει γελάει θέλει να επικοινωνήσει σε αυτό σύντομο διάστημα...
6. Επιζήτησε δεύτερο γύρο, λέγοντάς μου έλα ήρθε η ώρα και να μην χάνουμε χρόνο.
7. Καθαριότητα μέγιστη με όλα τα μπανάκια της...
Συνοψίζοντας ένα 26χρονο πορνο γκομενάκι που μαζεύει χρήμα αλλά.... θέλει δουλειά πολύ , δεν έχω την διάθεση όμως εγώ προσωπικά να την μάθω.
Δεν ξέχασα αμέσως ίσως λόγο τις εμφάνισης αλλά δεν θα ξανά πα΄ρω...
Αυτά κύριοι και από αυτό το ταξίδι μου... να περνάτε καλά να γαμάτε καλύτερα ...
See you next year...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
106
Likes:
5.568
Πόντοι:
17.806
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 old boy, vltepdr, alpula και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2021
Κωλος ομορφος?
review reaction 1 hornyasfuck, dracoumel
10 Νοεμβρίου, 2021
Άρα στα υπόψιν στο επόμενο tour. ;)
review reaction 1 hornyasfuck
12 Νοεμβρίου, 2021
Περίεργη φάση... Είναι απλά κάποιες κοπέλες, που ενώ πρακτικά δεν υπάρχει κάτι που να μπορείς να πεις πως σε χαλάει, απλά δεν υπάρχει χημεία...
Για αυτό και είναι μεγάλο ρίσκο τα 100 ευρώ + για ένα γαμήσι ... Λύπη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3