Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα συναγωνιστές!πολλα δυνατά κοντοπουτανα τελευταία στο προσκήνιο,δύσκολη λοιπόν η απόφαση για επιλογή.τηλ στο γραφείο και φιξαρισμα ραντεβού με την αμινα.ανεβαινω στο δωμάτιο,ανοίγει και βλέπω μια γυναικάρα πετιτ,εξωτική με όμορφο πρόσωπο και απόλυτα θηλυκή κορμάρα μέσα σε ένα διάφανο κορμάκι μαύρο και δερμάτινη μίνι φούστα!οι κάηκες στο κόκκινο σε συνδυασμό με το ημίφως και τα κεριά.μπανακι και βουρ στον πατσά!πιπα ποτέ γλυκιά,ποτέ brutal με mouthfuck αλλά όχι deep.επιμελες πέρασμα κι από τους κολλητούς του μεγάλου!γυρναει ξαφνικά I want sex now!καρφωνεται πάνω στο παπαρι κι αρχίζει όλες τις χορογραφίες μαζί,μου τον εξαφάνισε!απο την καβλα μου σκάει κι ένα χαστούκι στο ξεκάρφωτο και μου λέει σορυ!την γυρνάω από κάτω και η φάση γίνεται πιο άγρια.οχι φιλία μην ξεχάσω.στα 4 με δαχτυλιασμα της ροδελας της,κάθομαι στην καρέκλα με αυτήν ανάποδα να γυμνάζει τετρακέφαλους,μετά όρθια,στα 4 στην άκρη του κρεβατιού,μπρούμυτα,ανεβαίνω από πάνω της κι αρχίζει ανελέητο mouthfuck με άδειασμα των αρχιδιων στην στοματική της κοιλότητα.μην ξεχάσω τα εκατερωθεν μπινελικια στα ελληνοαγγλικα,Ρώσο αγγλικά,νοηματική!σοσιαλ λίγο και μπουλο!συμπερασμα:μουναρος,γουστάρει πουτσα,μου το είπε κιόλας,pse κι όχι τόσο gfe,δύσκολη επικοινωνία,θετικό πρόσημο αν εξαιρέσεις την ροδελιτσα της!μπηκε λοιπόν το πρώτο κομμάτι στο σουβλάκι,ελπίζω και θα προσπαθήσω η ροδέλα της να είναι το πέμπτο κομμάτι στο σουβλάκι την οποία όταν την δώσει θα την ανοίξω διάπλατα.ειναι φτιαγμένη για ασύστολο κωλογαμησι!υ.γ.συνεχιστε να φέρνετε τόσο υπέροχα ξεκωλιαρικα κοντοπουτανα!ευγε!και το γραφείο στην Αθήνα έχει αρκετά τέτοια!φερτε από Αθήνα το Μαράκι κι ας μην δίνει ροδέλα,είναι ερωτευσιμο όμως κι αν έρθει το επόμενο σουβλάκι μου θα γίνει μόνο από αυτήν!Υγιαινετε και Γαματε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 06, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΡΟΔΕΛΟΚΥΝΗΓΟΣ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
860
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, GALLAS, Kounel@ και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2021
γλ/λα γιατί δεν έδωσες αρχηγέ?
review reaction 1 hornyasfuck
08 Νοεμβρίου, 2021
Κάτι πολύ ψιλά πέσανε στην διάρκεια φίλε,αλλά η κοπέλα είπε no kiss σχεδόν από την αρχή,όποτε το σεβάστηκα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2