Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 55 10
Call-Girls 160422
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
--Λοιπόν φίλοι μου συναθλητές τώρα τελευταία έχει πέσει περονόσπορος και όλα τα Πιπίνια από τους αγγέλους έχουν εξαφανιστεί δίνοντας την τιμητική στα Μιλφακια στο τέλος θα καταντήσουμε Filfκια 'το αντίστοιχο στους άνδρες' έτσι μη έχοντας άλλη επιλογή μιας και η αγαπημένη μου Νικόλ που σπάνια την πετυχαίνω μου επισήμανε πάρε Αναστασία και θα πάθεις πλάκα δεν μπορώ να πω μας προσέχει και για αυτό την εμπιστεύομαι τυφλά σε ότι μου έχει πει έχει πέσει μέσα.
--Έτσι κλειδώθηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο που πολύ αγαπώ και λατρεύω να το επισκέπτομαι για Castings, Με το που έφτασα άρχισα να παρφουμαρίζομαι για να υποδεχτώ αυτή την ανυπέρβλητη τσόντα όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες κάνοντας με να καυλώνω και μόνο που την βλέπω, λέω από μέσα μου ψιθυριστά εδώ πρέπει να καλέσω τον Σειρηνάκη με το συνεργείο του τις Σειρενες να απολαύσουν την τσόντα του αιώνα.
--Εκεί που έχω ξαπλώσει στο πόρνο κρεβάτι και κοιτάζω με ζήλο τις φωτός της άλλα και με περιέργεια το τι θα μου σκάσει χτυπάει η πόρτα για το πότε εκτινάχτηκα από το κρεβάτι κάνοντας κατοστάρη πήγα στην πόρτα να τις ανοίξω, με το που την ανοίγω βλέπω αυτή που έβλεπα και στις φωτός όχι κάποια άλλη αυτή και μόνο αυτή και το τονίζω, με ένα πρόσωπο εντάξει λιγότερο γλυκό από τις φώτος λογικό με ξανθό μαλλί μέχρι την μέση, ντυμένη με ένα μαύρο κολλητό φόρεμα διαγράφοντας τις έντονες πόρνο καυλιάρες καμπύλες τις και το στήθη έτοιμα να εκραγούν από την σχισμή του φορέματος της πάνω σε γόβες μαύρες σαν αυτές που βλέπουμε στις τσόντες εντάξει η τύπισσα είναι σεξοβόμβα για την ηλικία της 30-35 το ξέρει και το πουλάει πάρα πολύ καλά σε φάση που έχω μείνει με το στόμα ανοιχτόΝαι!. Δεν προλαβαίνομε να συστηθούμε και αρχίζουμε να γλυφόμαστε πριν καλά καλά πατήσει το πόδι τις μέσα στο πόρνο δωμάτιο, είχα φτιάξει και κατάσταση με χαμηλό φωτισμό για πάρτι της σε μια φάση μου λέει να πάει να φρεσκαριστεί στο μπάνιο αρχίζοντας να γδύνεται φανερώνοντας μπροστά μου ένα σώμα καμπυλωτό σφιχτό εντελώς σεξουαλικό και άκρως τσοντοειδές με βυζαρες 3+ τούμπανο φτιαγμένες από επαγγελματία του είδους. Δεν την άφησα να κάνει καν βήμα και την ρίχνω στο πόρνο κρεβάτι αρχίζοντας την σε ένα γλυφό μού νι κάνοντας την να βογκάει από ηδονή, τα χεράκια μου είχαν πάρει φωτιά σε όλες τις τρυπούλες της χωρίς ούτε μια νύξη για διαμαρτυρία ίσα ίσα το απολάμβανε σαν μια πορνοσταρ υψηλών προδιαγραφών ΠροσκύνημαΠροσκύνημαμετά τις έδωσα τον μητσαρα με ωραίες λαρυγγικές διεισδύσεις τραβώντας και ρουφώντας τον όλο κάτω στην συνέχεια την έπιασα από τα ωραία και περιποιημένα χεράκια της κάνοντας την να γονατίσει μπροστά στον μητσαρα για σούπερ πορνοσταρική απόλαυση με θεά την κωλαρά λέγοντας μου τον έχεις μεγάλο ρουφώντας με μανία και ανυπομονησία να την πηδήξω όποτε τον σκουφώνω την γυρίζω σε πίσω κολλητό και μετά στο κρεβάτι με τον πούτσο καβάλα στο υπερμέγεθες και καλοσχηματισμένο μουνάκι της δίνοντας και την λήξη του πρώτου γύρου.
--Τώρα τις λέω μπορείς να πας στο μπάνιο αλλά μην αργήσεις έχουμε και δεύτερο γύρο, σύντομη κουβεντούλα με αγγλικά αρκετά καλά λέγοντας μου ότι κάνει μόνο αυτή την δουλειά τώρα άλλα πριν δούλευε σε εταιρείες σαν πωλήτρια με τρόφιμα και διάφορα αλλά ε ρε καρδιές που θα είχε κάψει εγώ σίγουρα θα προτιμούσα το προϊόν τις και ας ήταν χάλια μόνο να την έβλεπα δεν θα προλαβαίνανε να βγει από την πόρτα γιατί μόνιμος συνεχεία θα ήταν καρφωμένος πάνω της δηλαδή ο μητσαρας Χαχαχα!Χαχαχα!.
--Κάπως έτσι ξεκίνησε και ο δεύτερος Γύρος αρχίζοντας με στάση 69 κατεβάζοντας χυμώδες νέκταρ από το αιδοίο της ο μητσαρας απασχολημένος με το ροφό στοματάκι της και ούτω καθεξής σκουφώνω τον μητσαρα και μου στήνεται στα τέσσερα για άγριο γαμήσι με την πίσω τρυπούλα να ανοίγω κλείνει από ηδονικούς σπασμούς δεν χάνω χρόνο και το καρφώνω στο μουνάκι της και τα χεράκια μου να μπαινοβγαίνουν σαν μαέστρος από το κολασμένο εκεί που την έχω και την καρφώνω ξαφνικά γλίστρησε το λάστιχο μέσα στο μουνάκι της βάζουμε κάτι γέλια και οι δυο ενώ μπορούσε να είχε τσαντιστεί όπως μερικές άλλες έτσι άρχισε το ψάρεμα με τα χεριά της για να το βγάλει αλλά είχε πάει τόσο βαθιά μέσα στην μουν ο τρυπά όπου δεν μπορούσε τις λέω πήγαινε στο μπάνιο όπως και έγινε με το που ήρθε ξανά πέρασμα καινούργιο σκουφί και μου ανοίγει διάπλατα τις όμορφες ποδάρες της για να την ξεμουνιάσω και πάλι, άλλα αυτή την φορά να την βλέπω και να με βλέπει να καυλώνουμε κάπως έτσι τελείωσε και ο δεύτερος γύρος τις αφήνω το αντίτιμο αποχαιρετιζόμαστε λέγοντας ένας το να άλλο πόσο το απολαύσαμε εκεί που πάει να φύγει είχα κλειδώσει τις λέω πότε δεν ξέρει τι γίνεται και τι γυρίζει και μου λέει η τρελιάρα πότε δεν ξέρει μπορεί κάποιος να θέλει να συμμετάσχει για παρτούζα βάζω κάτι γέλια γιατί το είπε τόσο αυθόρμητα λες και να γινόταν δεν θα την πείραζε.
--Λοιπόν μάγκες αυτή η γκόμενα είναι για πόρνο οσκαρικές καταστάσεις είναι όντος όπως και στις φωτός ξέρει τι θέλει το κάνει συνειδητά και το γουστάρει σαν μια έμπειρη γκόμενα όπου όσα και χιλιόμετρα να έχει διαγράψει δεν θα αφήσει κανέναν παραπονεμένο όλοι θα φύγουν με το χαμόγελο στα χείλη συστήνεται ανεπιφύλακτα για τους λάτρεις των τσόντα καταστάσεων , στους λάτρεις of the back door αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 05, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, safe, eridon1877 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2021
Συστηνεται γραφει "στους λάτρεις of the back door", αλλα πρωκτικο ΔΕΝ δοκιμασε ο τυπος...
Οτι να' ναι.
review reaction 4 paparovicz
06 Νοεμβρίου, 2021
εισ'ωραιος!!!μπραβο παικτη,ωραια κριτικη!
ισως να πρεπει να σε περασει εσενα απο καστινγκ ο Σειρηνακης,με το ψευδωνυμο που εχεις κιολας θα κανεις θραυση!
ο παπαροβιτς με το μεγαλο παπαρι σε νεες περιπετειες!!!
review reaction 3 safe, hornyasfuck, paparovicz
06 Νοεμβρίου, 2021
φανταζομαι εννοει οτι εχει ωραιο κωλο το κοριτσι & με αεροδυναμικη για καλη εισοδο & ας το ξεμουνιασε μονο,εξαλλου τοση ωρα που την ειχε στο 69 νομιζω οτι ειχε την κωλοτρυπιδα της φατσα καρτα & καταλαβαινει καποια πραγματα για το κωλαρακι της με τοση εμπειρια που εχει.
αλλωστε απο τον παπαροβιτς περιμενεις να μαθεις για το αναλ,αφου μαζι με τον παπαροβιτς γραψανε αναλ-υτικη κριτικη οι εγκριτοι CoupleNP & ειδικα ο πολυ εγκριτος τεστερ για το πως την ξεκωλιασανε,οποτε το κοριτσι ειναι σειφ επιλογη,με 8,4 μ.ο. εξαλλου απο 14 κριτικες μου φαινεται αδυνατο να μην περασει καποιος καλα μαζι της!
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, olddog, TheTester
06 Νοεμβρίου, 2021
επισημάνω ότι κώλο δίνει με ευχαρίστηση τώρα αν κάποιος θέλει να τον πάρει είναι καθαρά επιλογή του καθενόςΓαμήσου
P
paparovicz
review reaction 1 hornyasfuck, TheTester, TOMCRUISE
06 Νοεμβρίου, 2021
AlexEasyrider πέρασα μια γρήγορη το προφίλ σου ξέρει τι κατάλαβα ότι περισσότερο μιλάς από τι γαμάς σε σχέση με έμενα όπου γίνεται ακριβώς το αντιθέτω Γαμήσου
P
paparovicz
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
06 Νοεμβρίου, 2021
μην τρωγεστε ρε σεις, μια χαρα κωλο εχει η γυναικα και γουσταρει περισσοτερο απο το να την παιρνεις απο εμπρος Έρωτας
Το τι θα προτιμησει να γαμησει ο καθενας ειναι επιλογη του, αλλα η ροδελα φαινεται δουλεμενη
review reaction 1 hornyasfuck, andronikos3, olddog και 2 άλλα μέλη
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6