Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 55 10
Call-Girls 160421
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η μερα χτες είχε ξεκινήσει από νωρίς με καύλες μεταξύ της συζύγου και εμού και μια λέγαμε να μην πάρουμε μια να πάρουμε,τελικός καταλήξαμε με την Αναστασία ανάμεσα μας.
Η επικοινωνία με το πρακτορείο τυπική,γρήγορη και κατατοπιστική.
Είχα ζητήσει να έρθει με κοντές κάλτσες χωρίς εσώρουχο, και δονητη.
Στην ώρα της χωρίς καθυστέρηση ήρθε με ωραίο στυλακι από ντύσιμο μέχρι την πρώτη επαφή μας,φιλάκια και στους δύο με χαμόγελο κάτι μεταξύ θα με γαμησετε θα σας γαμησω.????
Από κοντά τώρα, εγώ την έκοψα 32-33 στην ηλικία, καλοδιατηρημένη παντού, σωματικά διαστασιολογικα κτλ, βυζαρα,άκρα ωραία και πολύ καθαρή.
Χείλη ίσως ήθελα λίγο πιο natural, αλλά επειδή έχει τη πουτανια στο βλέμμα και στην ομιλία,της συμπληρώνουν την όλη εικόνα σε ωραίο βαθμό.
Η δικιά μου κόντευε να εκραγεί εξαρχής γιατί πριν καν έρθει στην ώρα που τη κλείσαμε,παίζαμε μαζί και βλέπαμε και μια τσόντα οπότε μόλις την φίλησε και της επίασε το βυζί δεν άντεχε να μην τη γλύψει κάτω.
Την έστειλα εγώ την Αναστασία για μπάνιο αν και ήταν πεντακάθαρη ήδη,απλά και μόνο για να φτιάξω το σκηνικό με τη δικιά μου μέχρι να βγει.
Επακολούθησαν τα πάντα,η Αναστασία ξέρει από τέτοιες καταστάσεις,το έδειξε ο χειρισμός της συν ότι γουστάρει πολύ και την καυλώνουν αυτά όπως μας είπε τα τρίο.
Εγώ την πήρα απτό κωλο που παρόλο που κάνει πρωκτικό είναι στενή,η δικιά μου έχυσε αρκετές φορές άλλες σε γλυφομούνι,άλλες σε ψαλίδι μεταξύ τους και ακόμα και όταν με βοηθούσε να τη γαμαω απτό κωλο.
Βοήθησε σε όλο αυτό ότι γενικά είναι άτομο που κάνει τα πάντα,δε κολάει ούτε τα πολυσκεφτεται,όπως και επίσης ότι μιλάει καλά την αγγλική και έχει καλό επίπεδο επικοινωνίας.
Δεν χρειάστηκε πάνω από μία ώρα να την κρατήσουμε,έκατσε σύνολο +10 λεπτά χωρίς άγχος κτλ και σίγουρα είναι πολύ καλή επιλογή η συγκεκριμένη βάση το πώς περάσαμε εμείς.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 03, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
260€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
CoupleNP
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
3.219
Πόντοι:
7.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, parasskeuas777, james034 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2021
Μου αρέσουν πολύ οι κριτικές σου!!!
Συνέχισε περισσότερο!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1