Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ο υπόκοσμος του Σκύλου σε αγγελίες,
Αβίαστα / αβασάνιστα / αβάδιστα,
Προνομιακή θέση στη σελίδα,
Η συνείδηση απούσα,
Η μνήμη ασταθής,
Χοντρές κουρτίνες,
Πλήξη.

Η πόρτα χτύπησε με δέκα λεπτά καθυστέρηση. Από την πλήξη, στην έξαρση.

Μπήκε αεράτη στο δωμάτιο, πρόσχαρη και χαμογελαστή. Το πρόσωπο της συμπαθητικό, παραφωνία τα χείλη που ακολουθούν την μόδα και τα ζωγραφιστά φρύδια. Ενδυμασία για απογευματινό ραντεβού, αρκετό άρωμα και ύφος γνώριμο.

Ευδιάθετη, με σχετικά καλά αγγλικά, έπιασε αμέσως κουβέντα με τον πουτανόΣκυλο, που ρούφαγε τον καφέ του καβλωμένος. Ουκρανία, πανδημία, τουρ στην Ευρώπη, ωραία η Ελλάδα, πρώτη φορά στην Αθήνα. Άρχισα να βυθίζομαι ξανά στην πλήξη.

Βγήκα από το μπάνιο και την είδα ξαπλωμένη στο κρεβάτι μόνο με το εσώρουχο. Ένα μεγάλο τατουάζ, που δεν φαίνεται στις φωτογραφίες του γραφείου, κοσμεί τον μηρό της. Το σώμα της είναι όμορφο αλλά κάπως μονοκόμματο, ελαφρώς πιο γεμάτο από αυτό που αναφέρεται στη σελίδα. Τα στήθη της δροσερά, μια παλάμη και τα οπίσθια περήφανα, νεανικά.

Την πλησίασα γρήγορα έχοντας καταστρώσει στο μυαλό μου όλη τη σκηνή της ηδονής. Αλίμονο! Ήθελε να οδηγήσει - «έχει πρόγραμμα» σκέφτηκα - και της το επέτρεψα. Αλίμονο! Ήταν ανεπαρκής.

Το στοματικό της βαθύ, χωρίς χέρι, αλλά άτεχνο. Έπαιξα αρκετή ώρα με το στήθος της και φαινόταν πως της άρεσε. Τα φιλιά στην αρχή τα απέφευγε, ενώ στην συνέχεια ήταν πιο δεκτική. Το στοματικό που τις έκανα δεν τη συγκίνησε, ωστόσο έδειξε πως τις άρεσε ιδιαίτερα να παίζω, με τα δάκτυλά μου, το αιδοίο της. Τα δέχτηκε μέσα της και τόλμησα να δοκιμάσω να την «πάρω» μόλις ήταν υγρή. Αλίμονο! Τζελ…
Ανέβηκε από πάνω και ιππεύοντας, με τα μάτια της καρφωμένα στα δικά μου, με τελείωσε.

Χαμογέλασε και πήγε να πλυθεί. Επιστρέψαμε στο κρεβάτι για τον αποχαιρετιστήριο γύρο. «Δεν θα την ξαναδώ» σκέφτηκε ο Σκύλος, που δεν του αρέσει να κρίνει και δάκρυσε. «Δεν θα την ξαναδώ» σκέφτηκα και την έστησα στα τέσσερα. Είναι η στάση που την ανέδειξε. Έσπασε τη λεκάνη και προσαρμόστηκε στο ρυθμό μου. Με κοίταξε λάγνα μέσα από τον καθρέφτη και μου επέτρεψε να μπω βαθειά μέσα της. Δάχτυλα γαντζωμένα στο σεντόνι και ελαφριές κραυγές έριξαν την αυλαία.

Αδέσποτος, με τη συνείδηση απούσα, άφησα τα χρήματα στο κρεβάτι,
Πλύθηκε, πλύθηκα,
Ντύθηκε, ντύθηκα,
Χωρίς αμφισβήτηση,
Από την πλήξη, στη λήθη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
9.448
Πόντοι:
6.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PanasEros, George_1969, rodriguez65 και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2021
με προλαβες φιλε, παιζει να βαλω καρμπον βαθμους οπως βλεπω
μετρια πραγματα στο χαλαρο οπως τα λες
review reaction 1 TOMCRUISE, olddog
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1