Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 26 10
Call-Girls 64830
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Το γραφειο είναι αψογο και κατατοπιστικό όπως πάντα… Αποφάσισα να δοκιμάσω σε duo την Κρις με την Ερρικα μετά απο προτροπή και του Γραφειου …. μάλλον το μετάνοιωσα … χωρίς να έχει ευθύνη το Γραφειο…
Η ευθύνη είναι αποκλειστικά των κοριτσιών…Έφθασα στο γνωστό Ξενοδοχειο της Λ Συγγρου και προχώρησα στις σκάλες χωρίς να σταματήσω ούτε με σταμάτησαν στην Ρεσεψιον… λέω μέσα μου … οκ καλά ξεκίνησε … στην συνέχεια ανεβαίνω και χτυπάω την πόρτα διακριτικά … μου ανοίγει η Ερρικα και λίγο πιο πίσω διακρίνω και την Κρις… προσφέρω απο ένα τριαντάφυλλο και μια σοκολάτα για welcome καθώς και ένα μπουκάλι μικρού ατομικού μπουκαλιού σαμπάνιας … θα περίμενε κανείς μια ανάλογη αντίδραση ενθουσιασμού … μπααα… στεγνά και άχρωμα πράγματα… ψιλό αδιαφορίας… και βαριεστημάρας….indifference… δυστυχώς έτσι πήγε και η συνάντηση…. Παγωμάρα και αμηχανία… η Ερρικα επικοινωνιακή κάτι προσπαθούσε να πει με τα φτωχά αγγλικα της ….η Κρις…. Μηδέν….δεν με κοίταγε την ώρα που της μιλούσα και κοίταγε την translator Ερρικα …
Απο υπηρεσίες…. ζήτησα να με βοηθήσουν να βγάλω τα ρούχα μου… τίποτα… βγάλτε μόνος σου ήταν η απάντηση Απο την Porte parole Ερρικα με την σύμφωνη γνώμη της Κρις…
Φιλιά …Απο Κρις σχετικά οκ και Απο Ερρικα άλλοτε με άλλοτε χωρίς γλώσσα…γενικά ξενερωτη συμπεριφορά αδιαφορίας εξ ου και ο τίτλος super indifference… Απο κορμί η Ερρικα … πολύ ψηλή … γεμάτη στην κοιλιά και στον κωλο και αστηθη… μιλάμε ότι δεν έχει στήθος…προσωπάκι γλυκό με ωραία ματάκια…η Κρις απίστευτο κορμί με δυο μπάλες για στήθη …τα οποία μόλις τα ακούμπησα άρχισε να ουρλιάζει … στην κυριολεξία ούρλιαζε ..μου είπε ότι ήταν φρέσκα τετραμήνου…. Σας διαβεβαιώνω ότι μόνο τα ακούμπησα…τέλος πάντων ζήτησα συγνώμη …τα είχα κλάψει ήδη τα χρήματα και την ώρα μου… στα του αγώνα … εντελώς αδιάφορη στάση με ψεύτικες αντιδράσεις του στυλ άντε να τελειώνουμε να πάρουμε τα φράγκα και άντε γεια…κακό απόγευμα με άτυχη επιλογή …ααα λεσβιακό είπατε… που είχα ζητήσει…. χαχαχαχαχαα…. Αυτό είναι ανέκδοτο …και το πλήρωσα Απο 20€ στην καθεμία….
Ποτέ ξανά … είναι χάσιμο χρόνου και χρήματος…και το χειρότερο φεύγεις με την πίκρα του αποτυχημένου ραντεβού με αποκλειστική ευθύνη των κοριτσιών…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Paul75
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
951
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 6 Jelly Bean, xagnostos2006, TOMCRUISE και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2021
Κατά τη γνώμη μου... Ευθυνη έχεις και εσύ που έκατσες. Χρόνο , χρήμα αλλά κυρίως διάθεση χάλασες. Λουλούδι, σοκολάτα και σαμπάνια... Αχάριστες τελείως αν είσαι ευγενικός και ενδιαφέρεσαι για τα αισθήματα των κορασίδων.
review reaction 1 TOMCRUISE, TheTester
03 Νοεμβρίου, 2021
μηπως ειχαν κανα θεμα μεταξυ τους?
μηπως ηταν μαλωμενα τα κοριτσια?λεω,μπας κ βρω καμια εξηγηση...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2