Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καπέλο
Χαιρετώ τους παίκτες!!!
Η Alina έχει ξανάρθει τουλάχιστον δύο τρεις φορές εδώ πάνω στο χωριό μας, (την είχα δει κ τότε ), νομίζω ότι είναι μια καλή επιλογή γ'ιαυτα που προσφέρει , σαν υπηρεσίες , συμπεριφορά κλπ κλπ .
Εμφανισιακά .... Θα λεγα ότι είναι θέμα γούστου,σε κάποιον μπορεί να αρέσει κ σε κάποιον οχι ,οπότε ..περι ορέξεως...!!
Πάμε τώρα λίγο πιο αναλυτικά Ματάκι
Σαφώς ανανεωμένη σε σχέση με τοτε , πιο προσεγμένη κ πιο γκλαμουρ :)
Πρόκειται για μιλφ 30+ η οποία όμως δείχνει σαν μικρό κοριτσάκι με την πρώτη ματιά ,αλλά οκ αν τη δεις πιο προσεκτικά τότε καταλαβαίνεις Ματάκι
Έξω αν τη δεις να περπατάει σίγουρα δεν περνάει απαρατήρητα ,είναι ωραία γυναίκα ( για τα δικά μου γούστα ) Ματάκι
Πετιτ με καλές αναλογίες ,ματάρες , χειλαρες, υπέροχο χαμόγελο ,μαύρο ίσιο μακρύ μαλλί , βυζί 2αρι με μεγάλη ρώγα ( ελαφρός χαλαρό ) επίπεδη κοιλιά ,ωραίο στρογγυλό κωλαρακι που στέκεται μια χαρά όρθιο Έτσι!
Πολύ πρόσχαρη, επικοινωνιακή κ χαμογελαστή ,θα κάνει ότι μπορεί να σε ευχαριστήσει, γενικά ....είναι εργάτρια που τιμάει τα λεφτά κ τον πελάτη
Έτσι!
Πίπα αρκετά καλή ,σεξ , ότι στάση θες κ όπως θες , δέχεται δάκτυλα κ σφυροκόπημα όσο μπορείς κ αντέχεις ,δεν θα διαμαρτυρηθεί ούτε θα το αποφύγει ,ίσα ίσα της αρέσει κ όλα σε έντονους ρυθμούς Ναι!
Γενικά θα λεγα ότι το κορίτσι αξίζει , προσωπικά μου άρεσε κ θα την ξαναβλεπα σίγουρα :)
Αυτά από μένα ,καλή συνέχεια σ όλους !!! Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 30, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
4.191
Πόντοι:
11.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alladalla, olddog και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού