Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο απογευματινο ραντεβου με Θεσσαλονικια που ηρθε για αρπαχτη στην Αθηνα και περασα "meeeh", ηθελα κατι γλυκο, κατι juicy, ηθελα τη Lucy!
Κωλο μεν δεν δινει, αλλά ηθελα να δω γιατι δεν υπηρχε κριτικη .... ακομα, αν και αλλες ειχα στο στοχαστρο, τελικα στη μικρη Lucia κατεληξα και καπου εδω ξεκιναει το ραντεβου μας.....

Παλι μετρια συννενοηση με το γραφειο, οπου μπερδευτηκε και μου ειπε οτι καποια .... "πινει" και μετα κανει οτι θες, τελος παντων τους πηρε ενα μισαωρο να απαντησουν και κανονιστηκε το ραντεβου
Η κοπελα εφτασε πιο νωρις, προβλημα δεν ειχα, παω να ανοιξω την πορτα και ακουω κατι χαχανητα με τον οδηγο και σε λιγα δευτερολεπτα η κοπελα ηρθε προς το μερος μου τρικλιζοντας, ΩΧ λεω τι εχει πιει αυτη....
Ηταν λες και ψωνιζα Σουηδεζα τουριστρια απο το Φαληρακι, μου πεταει και ενα "hi" με το χερι στον αερα, μόνο "High 5" δεν καναμε....
Αγγλικα ρωτησα το γραφειο αν ηξερε και η απαντηση ηταν ... οχι, οπου εν μερη ουτε τα βασικα δεν θυμοταν στην κατασταση που ηταν
Το γραφειο το "εσιωσε" και μου ειπε οτι η συγκεκριμενη πινει κρασι οποτε την κερασα κατι, κουβεντες πολυ λιγες, τα 5 τατου της μετρησα στο ποδι και απο δικη της πρωτοβουλια πηγε στο μπανιο, φορουσε το ιδιο φορεματακι με τον προλαλησαντα

Περι ανατομιας ο λογος.....:

Προσωπο εντελως στρογγυλο, δεν παιζει να εχω δει πιο στρογγυλο
Ωραια γαλαζια ματακια(πρασινα δεν τα ειδα), ομορφο χαμογελο και ισιο μαλλι με extensions
Βυζακι γυρω στο 1.5-2 που παιρνει την κατιουσα, ζελεδακι, κριμα γιατι ειναι μολις 20...
Κορμι με αρκετα πιασιματα, αφρατο, χοντρη δεν τη λεω, μπαμπατσικη καπως, γυμναστικη σιγουρα δεν παιζει...
Μουνακι καλο με μουνοχειλα ενα τικ πιο πανω απο μικρα(θα αρχιζω να αλλαζω τη λεξη νινακι με μουνακι, αν και δεν μου αρεσει, μιας και το λεει στους κανονες των κριτικων.... αφηστε μας να εκφραστουμε οπως θελουμε pls)
κωλοτρυπιδα καλουτσικη αλλα εντελως .... dont touch :(
Την ηλικια της τη δειχνει αν και με τοσες νταμιτζανες κρασι που θα ειχε πιει το προσωπο της ηταν λιγο αγριο, λιγο σουφρωμενο, τα ματια σε "γατισια" κατασταση...

Αγωνας:

Βγαινει λοιπον απο το μπανιο και αρχιζει μια συμπαθητικη πιπα, βαζει και χερι, της το εβγαλα
Deepthroat δεν εχει, ουτε καν στο 69, αλλα μια καλυτερη εισχωρηση εκει την ειχαμε, λαρυγγι ουτε κατα διανοια
Ανασες επαιρνε στο 69, αλλά φωνη μηδεν, πιστευω οτι της αρεσε παντως, σε καποια στιγμη μαλλον κουραστηκε και μου λεει "sex?" λεω δε γαμιεται παμε sex κοπελια
Προφυλακτικο και την εβαλα απο πανω, λιγες κινησεις, πατο επιανα χαλαρα, καπως ζοριζοταν, λεω παει θα τα "κλαψω", στο 15' ημασταν ηδη(μου εβγαζε κατι πολυ "ξινο" εξου και το πρωτο καργιολα χωρις τα "" στον τιτλο), μεχρι που ηρθε η ....

...Ανατροπη:

Την πιανω και τη γυριζω ιεραποστολικα για γλυψιμο
Αμιλητη στην αρχη, μετα απο κανενα λεπτο αρχιζει να τραβαει τις ρωγες της, κιχ ακομα
Περνανε κανα δυο λεπτα, εχει φαει και δαχτυλο οπου κι εκει πατο επιασα, σιγα σιγα ακουγεται ενα "μμμμμμ" και εκει να συνεχιζει να τραβει ρωγες, μια εκεινη, μια εγω
Βγαζω δαχτυλο, καθως εκεινη αρχιζει να ανοιγει πόδια, αντε αλλο ενα "μμμμ", οσπου μερικα λεπτα αργοτερα αρχιζει τα Ρωσικα και χυνει μεσα σε κραυγες, μου πιτσιλισε το στομα η ατιμη, ευωδια απο τοξινες μετα απο τις νταμιτζανες που ειχε καταναλωσει ειχαμε
Βαζω δαχτυλο και γινοταν ενας πανικος, πλυμμυρα σκετη, "bad girl" της λεω , της εδωσα ενα λεπτο να συνελθει και επαναλαμβανω, εκει το καταλαβε και χαμογελασε πονηρα και μου πεταξε κατι Ρωσικα σε στυλ "τι εκανε", φανηκε σαν να ντραπηκε :)
Το προσωπο της αλλαξε οψη, ηταν γαληνιο, ηταν ξυπνια πια....
Μπαινω μεσα της οπου γινοταν χαμος απο τα υγρα, το "πλατς-πλουτς" που επακολουθησε μας εφτιαξε και τους δυο
Φιλια να πω οτι τα απεφευγε ή απλα εδινε διαρκείας αλλά χωρις γλωσσα, μετα ηταν "υποχειριο" μου (με την καλη εννοια ΠΑΝΤΑ), τα φιλια της με παθος και γλωσσα
Ανοιγε ποδια να τον φαει ολο, σφυροκοπιμα αρκετο, γουσταρε να σκυβει και να βλεπει τη διεισδυση
Σε σημεια οπου απο το "πλατς-πλουτς" χανοταν η αισθηση της τριβης, επαιζε με τους μύες του κολπου της και μου τον εσφιγγε, καλη αισθηση ειχε παντως either way
Εναλλαγη στασεων στα 4 , απο πανω και στο πλαι, που μια με τα "πλατσα-πλουτσα", μια με το σφιξιμο να με εχει σε edging κατασταση για κανενα μισαωρο, εντελως αλλη "καργιολα" τωρα, οτι ηθελα εκανα(με τη συναινεση της φυσικα)
Μαλλιοτραβηγματα, σκαμπιλια στον κωλο δεχεται, ρυθμους ανεβαζει και θελει, φιλια με γλωσσα οπως ειπα πηρα και ζητησε αρκετα
Λογω ελειψης Αγγλικων(μονο Ρωσικα ακουγα στον αγωνα) συννενοηση με νοηματα για τελειωμα στο προσωπο, την βαζω στα γονατα οπου εκει πνιγηκε καθως απο μονη της ηθελε να κανει deepthroat, να πνιγεται αν και δεν τον ειχε παρει ολο στο στομα αλλα ακουραστη να προσπαθει και να επιμενει :)
Τον βγαζω απο το στομα της οπου με κοιτα με πονηρο χαμογελακι και τα γαλαζια ματακια της ενω ετρωγε κατι εκατομυρια testers στο προσωπακι της, δεν εκσφενδονιστηκε στο μπανιο, τη σκουπισα, φιλακι και μπανακι

Sweet Epilogue:

Στο μπανιο λες και γνωριζομασταν καιρο, σαφως πιο νηφαλια και γνώστης της καταστασης που βρισκοταν, την επλυνα, με επλυνε ειπαμε δυο μαλακιες
Αυτη βγηκε πρωτη και ενω σκουπιζομουν, ερχεται και με παιρνει απο το χερι και με τραβαει στην κρεβατοκαμαρα, λεω τι θελει? παραταση?
Υπομασχαλα να εχει ενα σκεπασμα που εχω για τριχες υγρα κλπ και με το αλλο χερι εκτεταμενο οπως τα μικρα παιδια θελουν να μας δειξουν κατι(ενηλικη ειναι), να μου δειχνει με το δαχτυλο το κρεβατι...... Squirt μου λεει, ουτε η ιδια ειχε καταλαβει τι ειχε κανει τοση ωρα μετα απο τις νταμιτζανες που ειχε καταναλωσει, ενας τεραστιος λεκες "κοσμουσε" και ειχε ποτισει το κρεβατι μου, χαμογελασε ... φιληθηκαμε καθως η ωρα ειχε συμπληρωθει...
Εβαλε το φορεματακι της και μετα με τη βοηθεια του γουγλη προσπαθουσε να μου πει ποσο θα κατσει ακομα, μετα μου ειπε θα παει Γαλλια και οτι προσπαθει να μαθει αγγλικα οταν τα διαβαζει μεσω γουγλη, ο οδηγος ενδιαμεσα να στελνει να βγει και εκεινη να κανει swipe τα μηνυματα, σουρεαλ κατασταση και σορρυ N
Στο τελος μου πεταξε το κορυφαιο που θα μπορουσε να ηταν και τιτλος της κριτικης μου, μεσω γουγλη μου λεει "παιρνεις πολλες κοπελες απο το γραφειο?" εεεεεε της απαντω και μου λεει με τον εξής γλυκο τονισμό: "You... sex maniác..... да Красота....." απαντω, φιλακι και χαθηκε μεσα στη νυχτα .....
Κρατησα τον αρχικο τιτλο που εβαλα μετα τη συναντηση μου μαζι της στο νημα του γκλαμουρα, γιατι δεν ξερω σε ποια καργιολα/"καργιολα" θα πεσετε(η λεξη καργιολα καλοπροαιρετα παντα και οχι υποτιμητικα), εγω παντως επεσα ΚΑΙ στις δυο Χεχε!

Γενικες παρατηρησεις:

Περασα καλα? ΣΙΓΟΥΡΑ (αν και την πιστη μου την εβγαλε, με την κακη εννοια στην αρχη....αλλά με την καλη στη συνεχεια)
Θα την ξαναδω? ΔΕΝ ΞΕΡΩ, πιστευω οτι τετοια ραντεβου γινονται οταν γυρισει το συμπαν αναποδα και οπως λεγαν και οι αρχαιοι "συν αθηνά και χείρα κίνει", ισως οταν μας ξαναερθει, ισως πριν φυγει, ιδεα δεν εχω....
Αν την προτεινω? Δυσκολο ερωτημα ..... σε ραντεβου νωρις ισως, σε ραντεβου 2ωρο+ αργα αφου εχετε πιει τα ποτακια σας .... ισως παλι, προσωπικα πιστευω οτι ή θα περασεις καλα ή χάλια, παιζουν πολλοι παραγοντες ρολο αν και θα ετεινα στο να μην την προτεινω :(
Η βαθμολογια μου καπως γενναιοδωρη γιατι εγω περασα αρκετα καλα μετα το 15' και εμεινα με τη γλύκα, 7.5 προσωπο και σωμα θα εβαζα, της το δινω και αυτο το μισο .... στο προσωπο :)
Της ευχομαι να μαζεψει το "χαρτι" που θελει και να μας ξαναερθει με καπως καλυτερη σχεση με το γυμναστηριο, ειναι κριμα να βλεπεις νεες κοπελες ετσι
Ισως η μεγαλυτερη κριτικη μου εδω μεσα, εστω κι αν την εγραψα μονο για εμενα, δεν θα μετανιωσω για τις 3 ωρες που μου πηρε..... θα εχω να θυμαμαι(και να το ζω...παλι) .... στο μελλον
Οτι προλαβα απο ορθογραφικα διορθωσα
Σημερα ξυπνησα ανανεωμενος, θυμηθηκα τα χθεσινα.... χαμογελασα, εβαλα τα λινοσκεπασματα στο πλυντηριο, ανεβηκα στο διαδρομο και "ακονισα" την οδοντογλυφιδα μου για νεες περιπετειες....

Спасибо Г....

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.564
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 giannis939, xagnostos2006, delipas και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2021
Να ξες, τα υγρά από το squirting έχουν περάσει μέχρι το στρώμα. H στάμπα δεν θα φύγει ποτέ. Μιλώ εκ πήρας που μετά από δέκα χρόνια την βλέπω ακόμα... Πλατύ χαμόγελοΝαι!
review reaction 1 hornyasfuck, borbi2525, redb και 2 άλλα μέλη
29 Οκτωβρίου, 2021
@zebu τα ειπαμε εμεις, εχω μαθει απο γκομενα στο παρελθον και πια χρησιμοποιω πλαστικο υποσεντονο Κουλ
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, borbi2525, redb και 1 ακόμα μέλος
29 Οκτωβρίου, 2021
Την εσκισες τη γατα καριολη....
review reaction 1 hornyasfuck, redb, TheTester
29 Οκτωβρίου, 2021
@roughfucker .... την γρατζουνισα ισα ισα, τα ηνια παντα θα ανηκουν σε εσενα φιλε
review reaction 3 hornyasfuck, roughfucker
29 Οκτωβρίου, 2021
Viber πήρες ?
review reaction 3 hornyasfuck, roughfucker
29 Οκτωβρίου, 2021
@ntinosam για τους λογους που εξηγησα στο οτι δεν ξερω αν θα την ξαναδω, δεν ρωτησα καν φιλε
review reaction 1 hornyasfuck
29 Οκτωβρίου, 2021
& γαμω τις κριτικες κ γαμω τις εμπειριες!
μπραβο παικτη!
review reaction 1 TheTester, hornyasfuck
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7