Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 146399
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σύντομη κριτική μετά από πολύ καιρό. Ο λόγος που δεν έγραφα ήταν γιατί δεν είχα να πω κάτι διαφορετικό από τους συναγωνιστές. Αυτή τη φορά ήμουν αποφασιμένος να γράψω μιας και την πήρα την επομένη που είδα φωτογραφίες και φυσικά δεν υπήρχε κριτική.

Σε γενικές γραμμές επιβεβαιώνω την κριτική του paparovits όσον αφορά την ποιότητα των υπηρεσιών. Ξεπέρασε κατά πολύ τις προσδοκίες. Από τα καλύτερα γλυψιματα και ρουφίγματα στα αρχίδια. κόντεψα να χύσω.

Σε αντίθεση όμως με την προηγούμενη κριτική εγώ δεν ένοισα ότι ήμουν με γίγαντα αν και ήταν αρκετούς πόντους ψηλότερη από εμένα. Το σώμα της ήταν θηλυκό και αρμονικό, Απλά σε "λίγο" μεγαλύτερο ύψος από το κανονικό.

Το βυζί της ήταν λίγο πιο "τρυφερό" από ότι σε μια εικοσιπεντάρα αλλά δε με χάλασε. Το σώμα της φαινόταν αρκετά γυμνασμένο, εκτός από την κοιλιά που είχε μια ανεπάισθητη χαλάρωση. Στην αρχή προσπάθησα να τη ρωτήσω τη σχέση της με τη γυμναστική δε μπορώ να πω ότι κατάλαβα και δεν έδωσα συνέχεια για να μη χάσω χρόνο.

Αν και έβαλα καλό βαθμό στην επικοινωνία, δε σημαίνει ότι καταλάβαινα αυτά που μου έλεγε. Όμως για τη δουλειά και τη χρονική διάρκεια που την ήθελα έννοιωθα ότι υπήρχε πολύ καλή επικοινωνία με τη γλώσσα του σώματος. Αυτό είναι αρκετό για εμένα.

Το μόνο για το οποίο είμαι σίγουρος είναι ότι είναι από Ουκρανία. Ανάφερε Κίεβο και Ντονεσκ. Μάλλον στη 2η πόλη πήγε πανεπιστήμιο. Όποιον τον ενδιαφέρει και μιλάει τη γλώσσα ας ρωτήσει να μάθει περισσότερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 26, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
3.945
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, xagnostos2006, JACK SPARTALOW και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2021
deepthroat το εχει δλδ ??
review reaction 1 TOMCRUISE
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1