Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 70 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συνάντηση με την Γιολάντα κανονίστηκε εύκολα μέσω της τηλεφωνήτριας του γραφείου, την οποία οφείλω να ευχαριστήσω για την προθυμία της να ρωτήσει την κοπέλα για το πακέτο υπηρεσιών της...Ματάκι
Η κοπέλα έφθασε με μικρή καθυστέρηση, εντός του ακαδημαϊκού 15΄.
Εμφανισιακά αδικείται από τις φώτος της ιστοσελίδας του γραφείου. Έχει όμορφο πρόσωπο, με πανέμορφα μάτια που με κάβλωναν απίστευτα όταν με κοίταζε κατά τη διάρκεια της πίπας. Το σώμα είναι καβλωτικά μαυρισμένο, με αρκετά καλαίσθητα τατού και πιασίματα στα κατάλληλα σημεία. Ειδικά η brazilian κωλάρα της σε εμπνέει να τη χουφτώσεις άγρια, να τη χαστουκίσεις και να την φας...Ναι! Το πακέτο ολοκληρώνεται με τα μικρά φυσικά βυζάκια, με ρώγες που καβλώνουν και σκληραίνουν και τα οποία είναι σε καβλωτική αντίθεση με το υπόλοιπο σώμα, για τα γούστα μου.
Με την εισοδό της αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα και τα γλυψίματα, δαγκώματα στην κωλάρα της. Στη συνέχεια ξεκίνησε ένα από τα καλύτερα τσιμπούκια που έχω δεχθεί, με πολύ σάλιο, βαθύ, ελάχιστη χρήση χεριών και καθόλου δόντια. Μοναδική αίσθηση όταν της πίεζα το κεφάλι και ο πουτσοκέφαλος τερμάτιζε στον φάρυγγα, ενώ εκείνη πνιγόταν και της έφευγαν τα σάλια. Δεν άφησα παραπονεμένα τα αρχίδια τα οποία ρούφαγε με μαεστρία και φυσικά τοω κώλο μου που τον γυάλισε με ιδιαίτερη επιμέλεια...Ναι!
Με αυτό το δυνατό ξεκίνημα, φυσικά έκανα το ραντεβού 2ωρο, καθώς ήταν εμφανές πως θα ακολουθήσουν μεγαλειώδες πορνοστιγμές...Ναι!
Οι προσδοκίες μου επιβεβαιώθηκαν στο γαμήσι όπου άντεξε δυνατό σφυροκόπημα για 1 ώρα περίπου στα 4 και ιεραποστολικά, συνοδευόμενο από δυνατά κωλοσκάμπιλα. Η μουνάρα της ήταν αξιοσημείωτα υγρή στον 1ο γύρο, πρόσφερε όμορφες εικόνες gapping και μοναδικά ηχητικά εφέ μουνοπορδών που με κάβλωναν περισσότερο για δυνατό γαμήσι. Ασάλιωτα
Δυστυχώς, κώλο μου ζήτησε να μη δοκιμάσουμε, λόγω στενότητας χώρου...:(
Το τέλος του 1ου γύρου ήρθε στο στόμα της όπου δεν άφησε σταγόνα να πάει χαμένη...Έτσι!
Μετά τα απαραίτητα ντουζάκια, ξεκίνησε κατευθείαν να με τσιμπουκώνει, να μου γλύφει πόδια και κώλο. Με όλα αυτά δε μπορούσα παρά να έχουμε μια επανάληψη του 1ου γύρου, ο οποίος ολοκληρώθηκε λίγο πριν τη λήξη του 2ωρου, πάλι στο στόμα της, καταπίνοντας και την τελευταία σταγόνα...Γιούπιιι!
Αστεία στιγμή της συνάντησης στο τέλος που έψαχνε τα παπούτσια της και το κιλοτάκι της που είχαν βρεθεί κάτω από το κρεβάτι που είχε μετακινηθεί κανά μέτρο από το πολύ σπρώξιμο...Ασάλιωτα
Σίγουρα θα ξανανασυναντήσω την Γιολάντα. Οι υπηρεσίες της παραπέμπουν στις εποχές του Athens Diva...Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 22, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
121
Likes:
5.735
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Reuzel, anthotypos, linear και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Οκτωβρίου, 2021
παντα ωραιος και μαγκας...κριμα που δεν δοκιμασα....
δοκιμασα αρτεμης και εφαγα φολα...
review reaction 1 TheTester, hornyasfuck
25 Οκτωβρίου, 2021
Πόδια ακούω γλείφει το μωρό κωλο διαβάζω γλείφει...μιας και διαβάζει και η ίδια τα σχόλια ας απαντήσει αν ισχύουν αυτά.. ενοειται πάντα σε καθαρά και αν της το βγάζει ο άλλος...
review reaction 1 hornyasfuck, STAVROS6969
26 Οκτωβρίου, 2021
Άκρως "ξεσηκωτική" κριτική!
review reaction 1 hornyasfuck
26 Οκτωβρίου, 2021
@malecon α) Δοκίμασα "ἈρτέμΙΔΑ" ἤ "ἌρτεμΗ"... β) Ἀπ'τήν Κούβα εἶσαι;
review reaction 1 review reaction 3 malecon, eridon1877, TheTester
26 Οκτωβρίου, 2021
Φλε γλυφει ποδια και κωλο ? Αν ισχυει , ζηταει εξτρα? Θα το ηθελα πολυ αυτο. Ευχαριστω προκαταβολικα για τις πληροφοριες?
review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5