Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 7 10
Call-Girls 13543
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έφτασε η νεαρά στην ώρα της. Λυσσομανούσε έξω , έβρεχε και σκάει μύτη με κοντή φουστίτσα μαύρη και λευκό πουκάμισο , ξεκάλτσωτη και γόβα στιλέτο.
Όμορφο προσωπάκι , απέχει από τις φωτό λόγω επεξεργασίας και μακιγιάζ αλλά την λες όμορφη παρότι έχει πειράξει λιγουλάκι τα χειλάκια της.
Πριν χαιρετηθούμε λέει : english little έτσι όπως το πρόφερε ακούστηκε σαn lidl , άντε πάρε την λίστα και πάμε λέω, με κοίταζε και απαντώ do not worry .
Πέρασε μέσα το κορίτσι ζήτησε νεράκι εγώ κρασί αλλά ζήλεψε και της έφερα ποτήρι.
Τι να πεις και αρχίζω τα φιλιά. Διστακτική η γλώσσα στην αρχή , έβαλα χέρι μες την φούστα αλλά ζήτησε μπάνιο.
Επέστρεψε τυλιγμένη στην πετσέτα και κάθισε στα πόδια μου, αγκαλίτσες ήθελε μωρέ , φιλάκια μπόλικα, έχει και γλώσσα η νεαρά.
Φίλαγε λαιμό, πέρασε από τις ρόγες μου , αφού μου έβγαλε την μπλούζα και πασπάτευε το εργαλείο.
Της βγάζω και γω την πετσέτα , καλό κορμάκι, αδύνατο, στηθάκια μικρά με ρόγα ενεργή, κωλαράκος καλός – στητός.
Δακτυλάκια δέχεται μπρος μέχρι 3 , υγραίνεται , από πίσω κάνει τζιζ.
Πιπούλα δεν το έχει λίγο έγλυψε αερο έγλυψε εκεί λιγουλάκι και ανέλαβα δράση.
Γλειφιτζούρι το έκανα το μικρό με στάση μεγάλης διαρκείας το παχύ μουνάκι της.
Καυλώνει και χύνει , δυο φορές ξεστόμισε ότι τελείωσε.
Μπαλονάκι μαύρο έφερε στήθηκε και πηδηχτήκαμε αγαπησιάρικα. Αγκαλιές, φιλιά , γαντζωνόταν με τα νύχια της από την πλάτη μου, γυρίσαμε στα πλάγια και μετά στα 4 . εκεί βόγκηξε η κοπελιά μας.
Δεν κώλωσε όμως κράταγε κόντρα καλή. Τελείωσα στην πλάτης της.
Φρεσκάρισμα και γρήγορα πάλι στην πίστα . Άρχίσαμε με χάδια, λίγο γρασάρισμα από μεριάς μου και σκούφο , μόνο τα 4 πάλι με τελείωμα στα βυζάκια της τα μικρά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 24, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.146
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, Jim25jim, james034 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού