Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 16 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 58449
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνάντηση σε κεντρικό ξενοδοχείο. Η κοπέλα έφτασε και αυτό που αντίκρισα καμία σχέση. Στα του αγώνα τίποτα το ιδιαίτερο. Ο 1ος γύρος έφυγε αέρας με κατάθεση στα 4. Ντουζάκι και σκεφτόμουν να φύγω Αλλά λέω άσε.... Αρχίσαμε κουβεντούλα και μετά 2ο γύρο που είχε και κωλο. Δεν έλεγε κάτι Αλλά σκεπτόμενος τα λεφτά που της έδωσα τελείωσα. Ποτέ ξανά συνάντηση. ΥΓ. Στην επικοινωνία είναι πάρα πολύ καλή νομίζεις ότι μιλάς με φίλη σου

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
108
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, Yatoputso, hornyasfuck και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2021
χωρις να ειμαι σιγουρος 100%, αλλα συμφωνα με τις φωτος (κυριως η 7), η συγκεκριμενη μου φερνει στην ΣΤΕΛΛΑ απο φυλης 71 οροφος και ισογειο παλια.
αλβανιδα με καλα ελληνικα, μετριου αναστηματος, ξανθια βαμμενα μαλλια, μιλφ με γυαλια, μετρια ως καλη φατσα για την ηλικια της και σωμα οπως στις εδω φωτος.
σε τωρινες ενημερωσεις καπου ειδα οτι εχει αλλαξει σπιτια και εχει παει στα 86αρια, ισογειο η' οροφος.
εχω να παω κανα 2μηνο, αρα δε μπορω να πω με σιγουρια για τα νεα σπιτια, αλλα στα 71 ηταν σιγουρα 100%.
αν δε σου κανει κοπο, πανε τσεκαρε να δεις αν ειναι οντως αυτη και μπες με ενα 20αρικο να παρεις ρεβανς Πλατύ χαμόγελο
review reaction 1 hornyasfuck, olddog, men1975
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1