Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καπέλο
Χαιρετώ τους παίκτες !!!
Ήθελα να δω Μίρα ,αλλά... η Μόνικα στο τηλ. κέντρο μου είπε για Την Ντίνα ότι θα μου ταιριαζε καλύτερα ,κ είχε δίκιο ( θανκς Μόνικα) Ματάκι
Οπότε κλείνω Ντίνα .
Πρώτη εντύπωση καλή , πολύ καλή θα λεγα για τα δικά μου γούστα :)
Η Ντίνα λοιπόν είναι ψηλή κοπέλα ,ανοιχτόχρωμη με ίσια μακριά καστανά μαλλιά κ πράσινα γατίσια μάτια , βυζάρες φυσικές , σφικτό κωλαρακι κ πόδια γυμνασμενα !!!
Με το που πάτησε το πόδι μου μέσα στο δωμάτιο μου αρχίζει κατευθείαν τα γλωσσόφιλα ( λέω αυτό είναι καλό σημάδι )
Ματάκι
Σε σχέση με της φωτογραφίες νομίζω ότι η Ντίνα είναι καλύτερη από κοντά ( εμένα έτσι μου φάνηκε τέλος πάντων)
Ηλικία....γύρο στα 30 περίπου :) δεν είναι πιτσιρίκια αλλά έχει πολύ ωραία χαρακτηριστικά !!!
Αυτά για την εμφάνιση, πάμε παρακάτω !!
Η συνέχεια είχε πολλα φιλιά , σεξ με αλλαγή στάσεων κ με πολύ καλή συμμετοχή, πίπα πολύ καλή ,βαθειά με μπόλικο σάλιο,γλύφει μπαλάκια κ γενικά προσπαθεί να περάσεις καλά Ναι!
Ιδρώνει κυριολεκτικά κ μεταφορικά ( τουλάχιστον μαζί μου ) :)
Τα αγγλικά της είναι μια χαρά , μπορείς να πεις κ δυο κουβέντες , είναι συνεργάσιμη κ καλός χαρακτήρας :)
Δεν θα κουράσω άλλο , προσωπικά μου άρεσε πολύ κ εμφανισιακά κ οι υπηρεσίες της ήταν σούπερ , γενικά όλο το σύνολο άξιζε την επίσκεψη
Ναι!
Κ τέλος, Θα την συναντούσα άνετα άλλη μια φορά !! Αυτά .
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 20, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
4.191
Πόντοι:
11.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Underfaker, james034, alladalla και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού