Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 17 10
Call-Girls 57115
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ημουν ηδη προετοιμασμενος- σαν ετοιμος απο καιρο, σα θαρραλεος ( με συγχωρεις Καβαφη για την ιεροσυλια )- οτι θα δω μπροστα μου εναν ΥΠΕΡΜΟΥΝΑΡΟ κι ειχα βαλει πολυ ψηλά τον πήχη, πράγμα επικίνδυνο, αφού αν ακόμα και καλή να είναι η γκόμενα, ακόμα και πολύ καλή να είναι ,ενδέχεται να ξενερώσεις και να πάει το ραντεβού άπατο....

Κλείνω μεσημέρι στο γνωστό ξενοδόχειο για grand γαμησι, μπήκα μέσα, αδιάκριτος εντελώς ο ρεσεψιονίστας μου ζήτησε ταυτότητα, είχα διαβατήριο, και μάλιστα ξενέρωσε κιολας....Πήγα να του πώ, το διαβατήριο δε λέει ρε μπετόβλακα ποιός είμαι ??

Τελος πάντων, ανεβαίνω στα ψηλά πατώματα, χτυπάω πόρτα και σκέφτομαι, αν είναι έστω κ λιγο κάτω των προσδοκιών μου, έφυγες....
Κι ανοίγει η ΘΕΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ......
Θυμάμαι οτι χαμογέλασα σα μαλάκας.....απο την αμηχανία...ΤΙ ΜΟΥΝΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ..
ΤΙ ΠΡΟΣΩΠΑΡΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ??
Μπλέ ματάρες...
Τέλεια μύτη..
Γωνίες προκλητικές..
Δέρμα βελούδο..
Χείλια φτιαγμένα αλλά δεν χαλάνε το σύνολο...Αν δεν ηταν τα υπολοιπα τοσο ωραια, θα εβαζα 9...αλλά δε γίνεται να μη βάλω 10...

Στο σώμα 8 γιατί παρότι είναι ψηλή και γυναικάρα, πράγματι 175+, είναι αρκετά λεπτή κι έχει πλαστικό 2άρι βυζί που δε μου άρεσε στην αφή...Το οτι ειναι λεπτη βοήθησε πολύ σε μια στάση που την ξεμούνιασα και τελείωσε..

Άκρα χεριών ΤΕΛΕΙΑ, ποδιών ok..

Επικοινωνία ΜΟΝΟ με google translate...Με ρώτησε "you speak Russian ??" ..Πήγα να της πώ, ποιά είναι η πιθανότητα ρε κοπελία να μιλάω Ρωσικά ?? Ούτε 0,000001 %....
Άσε τα λόγια της λέω..Την αρπάζω και την αρχίζω στα γλωσσόφιλα...Ανταποκρίθηκε 200% και σιγουρεύτηκα οτι το ραντεβού θα πάει καλά..

Γλωσσόφιλα θανάτου, στη γλώσσα εχει piercing , χαμόγελο ωραίο, χείλια μαλακά...Μείον οτι καπνίζει και το καταλαβαίνεις στο γλωσσόφιλο..Οχι πάντως ενοχλητικό..

Μπαίνω για μπάνιο, βγαίνω, συνεχίζουμε τα γλωσσόφιλα....face to face αφού ήμασταν στο ίδιο ύψος....μου είχε βγάλει πετσέτα και μου χαίδευε το όπλο, το είχα οπλίσει καλά αφού είχα να εκσπερματώσω απο Κυριακή..
Ανεβαίνει κρεβάτι με γόνατα κι αρχίζει ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΡΑ, έγινα κάγκελο και ξάπλωσα κρεβάτι για να το απολάυσω στο maximum...

Τι τσιμπούκι ήταν αυτό ????
Η χρήση του χεριού διακριτικότατη ενώ σε πολλές στιγμές τον έπιανε απο τη βάση, όπως πρέπει δλδ, κι έγλειφε τον πουτσοκέφαλο με εκπληκτικό τρόπο..Λυσσασμένη εντελώς...Της έπιανα το κεφάλι για deepthroat, έβαζα πίεση κι αφηνόταν στα χέρια μου προσπαθώντας να βάλει μέσα όσο περισσότερο πούτσο γίνεται....!!!!
ΔΕΝ ΓΛΕΙΦΕΙ ΑΡΧΙΔΙΑ.....

Μετά απο κανένα 15λεπτο τσιμπούκι, φέρε τις καπότες της λέω να σε κάνω γιο γιο...
Πήρε gel, έβαλε μέσα στην καπότα ( 1η φορα το βλεπω αυτο ) κι έβαλε την καπότα όπως πρέπει....Με χρήση στόματος και χεριού...

Ξεκινήσαμε ιεραποστολικό για να ανοίξει.....Μέχρι που μπήκα τέρμα μέσα κι αυτή να με κρατάει σφιχτά..Έπεσε σφυροκόπημα κι αυτή όταν κουραζόμουν συνέχιζε απο εκεί που σταματούσα με κυκλικές κινήσεις της λεκάνης..Στο δωμάτιο δε δουλεύει το air-condition απ'ότι κατάλαβα, άνοιξε παράθυρο αλλά είχε πουτάνα ζέστη...Είχα ιδρώσει απο το σφυροκόπημα....

Το γυρνάμε σε doggy....Σφυροκοπήματος συνέχεια...Της ανεβάζω στον κορμό για upright doggy κι έχει αρκετά μακριά χέρια, που τα έβαζε στα κωλομέρια μου και κρατιόταν, και μου έδινε τη δυνατότητα να δίνω πίεση....Φοβερή η καριόλα..

Μετά ξάπλωσε στο κρεβάτι μπρούμυτα κι εδώ είναι η στάση που είπα στην αρχή...Ανέβηκα απο πάνω της, γονατιστός κι έκανα βαθειές διεισδύσεις...Σε μια στιγμή με σταμάτησε, κι άρχισε να κάνει κινήσεις με τη λεκάνη της,ο πούτσος είχε πιάσει πάτο κι αυτή τελείωσε με σπασμούς...

Την άφησα 2-3 λεπτά να ηρεμήσει...Μολις επανήλθε μου λεει στο google translate "λιγο πιο σιγα οταν με γαμας,με εχεις πεθανει" ...Την έβαλα ξανα για τσιμπούκι, όπου στον σηκώνει για πλάκα....
Ανέβηκε πάνω μου και ξεκίνησε εκπληκτικό riding σε όλους τους άξονες....Στον κάθετο δε άξονα, μου έριχνε και μουνιές κι ακουγόταν το πλατς πλατς όταν χτυπούσαν το μουνί και τα μπούτια της πάνω στο πούτσο και στα μπούτια μου...Και παράλληλα έπεφταν γλωσσόφιλα.......

ΚΑΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Κουράστηκε σε μια στιγμη απο το καβάλημα, δεν τελειώνεις ποτέ μου λεει ???

Αμα σε γαμήσω ακάποτο της λέω μπορεί και να τελειώσω....

Τη βάζω απέναντι και της λέω παίξε με το μουνί σου ( το οποίο είναι πανέμορφο ) κι άρχιζα κι εγω να την παίζω....Αυτή τελείωσε πριν απο μένα...
Τέλος πάντων, έρχεται η στιγμή να τελειώσω, της λέω "mouth", με τα πολλά το κατάλαβε....και μου λεει money.....

Ω ΝΑ ΣΟΥ ΓΑΜΗΣΩ ΤΗΣ ΛΕΩ....YES, YES....

Γλείψιμο θανάτου στον πουτσοκέφαλο ενώ έβγαινε το σπέρμα αφειδώς....αλλά κι αυτή έφυγε νωρίτερα απ'ότι έπρεπε, με τον πούτσο μου να κάνει ακόμα σπασμούς ενώ αυτή πήγε στο μπάνιο να τα φτύσει....Ρε καριόλα λέω, μου τα χάλασες στο τέλος....Εξ΄ού και το 9αρι στη διάθεση/συμμετοχή..

Ειναι ΜΟΥΝΑΡΑ η γκόμενα...Το οτι της έβαλα 10 στο πρόσωπο λέει πολλά, κι αφού άντεξε τέτοιο σφυροκόπημα (μου την ειπε βεβαια διακριτικα), αξίζει με τα 1000....
Αν τη δεις αυτή με ψηλοτάκουνα έξω και με κολλητό φόρεμα, θα χάσεις το φώς σου....Θα μεινεις μαλακας...
Είναι μοντελο !!!

Θα ξαναπάω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.....Γιατί θέλω να τη ξεμουνιάσω και σε άλλες στάσεις..

Τρεξτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 210059
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.298
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Stavros(2), dracoumel, monstercock greece και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2021
Ωραιος!
εισαι για τσοντα του ροκο σιφρεντι να πουμε!
review reaction 3 olddog, koutavoulias, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
13 Οκτωβρίου, 2021
Ρε έχεις τρελάθεί τελείως εσύ ! χαχαχαχαχα !!
Με τις μαλακίες που μου έγραφες , δεν σε συμπαθούσα στην αρχή ,
τώρα κάτι πα να γίνει να ουμ Πλατύ χαμόγελο

Γαμάτη κριτική παρεμπιπτόντως ,
νταξ' , στο στυλ σου βέβαια , δεν αλλάζεις εσύ ,
αλλά οκ γιατί είναι χρήσιμη πολύ Ματάκι

Το νου σου τρελέ , μην σε συλλάβουνε !! Χαχαχα!

Καλά ρε όργιο , ταυτότητα δεν έχεις ?
Με το διαβατήριο και την BDSM την μάσκα βγαίνεις
παγάνι & κόβεις βόλτες ? Χαχαχα! Χαχαχα!
review reaction 3 olddog, roughfucker
13 Οκτωβρίου, 2021
Αλάνι εύγε για την πορνοπορεια σου είσαι δύναμη.
Σε παρακολουθώ από τις κριτικές και σε χαίρομαι.
Μοντελοπνιχτης σοβαρός και με ωραίο γούστο ακόμα και στις λεπτομέρειες.
Εύγε από εμένα λοιπόν.
review reaction 2 roughfucker
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3