Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εξαιρετικά αφιερωμένη η κριτική στον feragamo! Δεν ξέρω γιατί…ούτε κι αυτός…Ίσως το σύμπαν!


Το Καρινάκι ήταν στόχος για αργότερα αλλά επιστρέφει στα πάτρια και εσπευσμένα, κόντρα στη ροή του προγράμματός μου την έβαλα ως έκτακτο περιστατικό.
Αν και η σεξουαλική μου όρεξη είναι υποτονική για έναν ανεξήγητο λόγο, εν τούτοις θυσίασα τις όποιες αρνητικές σκέψεις στο βωμό του ενστίκτου που σπανιότατα πλέον με προδίδει.

Η Νικόλ με προέτρεψε, οι κριτικές αποτύπωναν αυτό που προσδοκούσα και η συνάντηση ήταν γεγονός.

Γνώρισα το καβλάκι της διπλανής πόρτας που θα πούνε κάποιοι πως δεν της ταιριάζει ο χαρακτηρισμός συνοδού.

Μου άρεσε αυτό το έξυπνο μουτράκι που ναι μεν είχε πειραγμένα τόσο όσο τα χειλάκια, ωστόσο τα γλυκά και αισθησιακά της γλωσσόφιλα ξύπνησαν τον κοιμώμενο πρίγκηπα!

Κορμάκι καθαρό, αυθεντικό με δύο στήθη για τρελά παιχνίδια κι ένα μουνάκι διψασμένο για ηδονή. Κωλαράκι πολύ ταιριαστό με το σύνολο.

Η αύρα της έξω καρδιά το δε κρεβάτι της φωτιά!

Άνετα το κορίτσι που καμάκιαζα έντονα και στο τέλος μου έκατσε. Ασχολήθηκα μαζί της χρησιμοποιώντας όλα τα κόλπα της σχολής των αξέχαστων εραστών και σε συνδυασμό με τη χημεία μας που έπιασε υψηλότατη βαθμολογία, απόλαυσα ένα πλήρες και ουσιώδες σεξ.

Όλα στο φυσικό, όχι φαμφάρες και τυμπανοκρουσίες. Μεστό γαμήσι με δοτικότητα και αισθησιασμό και από τους δύο.
Το ζήσαμε στο φουλ και αποζημιωθήκαμε αμφότεροι.

Είναι καθαρή, έχει ερωτισμό, θέλει να σε βλέπει καβλωμένο συνεχώς και οι συσπάσεις της στα όρια της ηδονής είναι μοναδικές.

Και γατούλα και καργιόλα…τα έχει όλα!

Πλήρες πακέτο με τσιμπούκι χορταστικό σε ένταση, ρυθμό, τακτική.

Ρεσιτάλ από πάνω μου! Η καβαλαρία της άλλο(γο) πράμα! Σε καταπίνει μέσα της και νιώθεις τις συσπάσεις όλων των μυών του αιδοίου της.

Κι αυτά τα βυζάκια…ρωγίτσες τραγανές και ευαιρέθιστες, παιχνιδιάρικες και αντιδραστικές!

Συνοψίζοντας, είχα τον πήχη ψηλά πριν την συναντήσω και με τη διάθεσή μου όχι στα καλύτερα, ομολογώ ότι έκανα την καλύτερη επιλογή.
Αυτή που μου έπρεπε.

Στο τέλος, λίγο πριν φύγω, είμασταν κι οι δυό πιο όμορφοι από πριν, δείγμα ότι το απολαύσαμε το ίδιο.

Και νομίζω πως δε θέλαμε να τελειώσει αυτή η ώρα….

Επανέρχεται σε κάνα μήνα… Κλείνω από τώρα…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.234
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, George_1969, THV και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2021
Μεσιε πολύ όμορφη η περιγραφή σου όπως παντα Έτσι!

Καυλωσες και τα 8ποντα μας Καπέλο
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, borbi2525, mysterious
12 Οκτωβρίου, 2021
Η αλήθεια είναι πως έχω συνηθίσει να δίνω συνεντεύξεις και αυτόγραφα αλλα οκ !!!
Πλακα κάνω , thanks !
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, mysterious
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2