Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εναλακτικος τιτλος η χαχανουλα
Η Μισελ ειναι ενα κοριτσι το οποιο ειναι λεει 24 αλλα μικροδειχνει
κολλητη φιλης της Νταϊνα
Πρωτο της τουρ στην Αθηνα σε παγκοσμια πρωτη σαν συνοδος
Ολα επανω της φυσικα ακομα και τα χειλη ω ναι ακομα και αυτα
Ειναι ομως εντελως αματουριλα φαση, εχει την διαθεση αλλα δεν εχει την τεχνικη ακομα
θελει να περασει αρκετες πουτσες ακομα για να μαθει
Δεν την συστηνω σε σκληρους γαμιαδες με τιποτα
Αλλα σε αυτους που θελουν αματουρι καθαρο με τα παντα επανω της φυσικα
Εχει πολυ ωραιο γελιο, σαν γρατζουνισμα (;) ενα πραγμα

εχει σπουδασει προγραμματισμο οποτε τα αγγλικα της ειναι καλα (εγω στα ρωσσικα μιλαγα)

Ειμαι λιγο επιεικής στη βαθμολογια λογο πρωτης της παρουσιας σαν εσκορτ

Αισθηση μου ειναι οτι οταν μαθει την δουλεια θα παρει πολυ χαρτι αλλα εχει δρομο ακομα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, George_1969, Helena - Nayomi και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2021
Από γλωσσόφιλα τι λέει; Δίνει ή μπα;
review reaction 1 TOMCRUISE, ntinosam, hornyasfuck
11 Οκτωβρίου, 2021
Δυστυχώς επιβεβαιώνεται πως δεν θες να γράφεις αρνητικές κριτικές , ούτε να "θάβεις" κορίτσια του αγαπημένου σου glamour. Δεν βάζεις καν τα τυπικά περί υπηρεσιών (γλωσσόφιλα, ελεύθερο στοματικό κλπ), γράφεις κάποιες γενικές αλλά μάλλον άχρηστες πληροφορίες (είναι φίλη της Νταϊανα, πρωτο τουρ, παγκοσμια πρωτη , έχει ωραιο γελιο, σπουδαζει πληροφορικη) για να γεμίσει λίγο το κείμενο, επομένως το συμπέρασμά μου είναι πως έχεις κάνει κάποια συμφωνία με το γραφείο είτε να εξυψώνεις κάποιες καλές κοπέλες είτε να μην χαντακώνεις κάποιες μέτριες. Αυτό το generic κείμενο σίγουρα δεν είναι κριτική ή μάλλον είναι αλλά με το γάντι.
review reaction 1 TheTester, Annapurna, TOMCRUISE
11 Οκτωβρίου, 2021
δεν μου αρεσει να κανω τον συνηγορο,αλλα μιας & εχω καταναλωσει-δυστυχως ή ευτυχως-απειρο χρονο-ισως θα επρεπε να δουλευω στο σαιτ με τοση μελετη που εχω ριξει,νομιζω οτι τον αδικεις λιγο,
καταρχην εχει δηλωσει στις κριτικες του πολλακις οτι ειναι ευκολος πελατης,αρα αναμενομενο ειναι νομιζω τις περισσοτερες φορες να φευγει ευχαριστημενος απο τα περισσοτερα ραντεβου ή απο τα μπουρδελα που επισκεπτεται,γιατι αν & αρκετες φορες οντως ψωνιζει απο το γκλαμουρ,ψωνιζει & απο αλλα γραφεια & γαμαει & σε μπουρδελα-αφου δεν ψαχνει για τρελα πραγματα.
δευτερον εχει δηλωσει & σαν δικαιολογια παραθετει νομιζω τον κοβιντ,οτι δεν κανει γλωσσοφιλα & γλειφομουνια,που ειναι & το μεγαλο παραπονο που εχω διαβαζοντας τις κριτικες του,διοτι οταν διαβαζω τις κριτικες ολων των συναδελφων ,περισσοτερο τις διαβαζω για να τσεκαρω αν οι κοπελες κανουν αυτα τα 2.
απο εκει & περα αν καποιος ειναι τακτικος σε ενα γραφειο πιστευω οτι ειναι αναμενομενο να μεροληπτησει λιγο υπερ του,ωστε το γραφειο να τον προσεξει,απο εκει & περα ομως ο γεροξουρας δεν νομιζω οτι εχει περασει τα ορια.
πωωω ρε πουστη σεντονι εγραψα,σορι παρασυρθηκα...
review reaction 1 olddog, Annapurna, hornyasfuck
12 Οκτωβρίου, 2021
Τελικά τη γάμησες ή απλώς της έκανες ένα interview ... ?
Χαχαχα!
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
12 Οκτωβρίου, 2021
@Bleach σοβαρα τωρα;
το 5 στο VFM και το 6 στη συμμετοχη στο σεξ τι σου λεει; οτι εχω κανει καποια συμφωνια; ή θα ημουν καλος αν εβαζα παντου 0?
Μπορουσα καλιστα να μην γραψω καν κριτικη και να το περασω αβαβα
το κοριτσι δεν ξερει ακομα την δουλεια προσπαθει ομως αλλα ειναι λιγο αγαρμπη
τα γραφω ολα σε μια γραμμη αματουριλα του κερατα και συστηνετε σε αυτους που γουσταρουν τετοιου ειδους φασης

@rdeliaris δινει αλλα φιλαει μετρια
G
geroksouras
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
12 Οκτωβρίου, 2021
@tomcruise : Δεκτά όλα, δεν είχα διαβάσει πως δεν ζητάει γλωσσόφιλα λόγω covid, ωστόσο σε άλλη κριτική του, έγραψε τα πάντα αναλυτικά (εννοώ τσέκαρε τα κουτάκια που έχει το site) , όπως εδώ :
https://www.bourdela.com/call-girls/discussions/review?id=87723

@geroksouras Παρά την κριτική μου, σε έχω σε εκτίμηση, γιατί είσαι ευφυής αλλά πιστεύω οτι στο glamour είσαι φανερά πιο επιεικής με όλες.

review reaction 1 TOMCRUISE
12 Οκτωβρίου, 2021
@bleach
προφανως ξεχασα να κλικαρω τα κουτακια
πλεον μετα τον εμβολιασμο φιλαω
Η κοπελα εκανε και ελευθερο στοματικο και εδινε γλωσσοφιλα
ΑΛΛΑ παροτι το παλεψε δεν ηταν καλη
κι αν λες οτι με διαβαζεις θα διαβασες οτι 2 ωρες πριν πηρα Μασα οποτε μπορει και να εφταιγα κι εγω
η συγκριση ηταν φρεσκια
ΟΠΩΣ εγω δεν γραφω οπως ορισμενοι οταν δεν περναν καλα καταποντιζουν τα παντα στη βαθμολογια τους
αφου και κορμι ειχε και συμπαθητικο προσωπο και μια χαρα επικοινωνιακη ηταν αφου αλλωστε εγω μιλαω ρωσσικα και παντα επικοινωνω καλα
G
geroksouras
review reaction 1 olddog, TOMCRUISE
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7