Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από αρκετό ψάξιμο στο διαδίκτυο λόγω το ότι είμαι αναποφάσιστος γενικότερα κατέληξα στην συγκεκριμένη κοπέλα από το συγκεκριμένο γραφείο από το οποίο έχω δοκιμάσει σχεδόν όλες τις κοπέλες εκτός από την Αλεξία που είναι και αυτή στο πρόγραμμα. Ακριβέστατη περιγραφή και φωτογραφίες, δεν είμαι καθόλου απογοητευμένος από την επιλογή αυτή. Ισως επειδή ήταν αργά και είχε ξυπνήσει απότομα Ή τουλάχιστον αυτή ήταν η εντύπωση που είχα μπήκε μέσα στο χώρο μου,με πολύ καλό ντύσιμο, δεν θα μπορούσα να πω με κρύο τρόπο, αλλά ίσως, λιγότερο θερμά από τη περίμενα. Καναπεδάκι τσιγαράκι κουβεντούλα χαδάκια, δεν μιλάει ελληνικά διότι είναι τρεις μήνες στην Ελλάδα, αρκετά ανοιχτή, αρκετά ερωτεύσιμο το πρόσωπό της, στα 22-23 περίπου, ένα και εβδομήντα, χωρίς τατουάζ και πανέμορφο σώμα, ούτε πειραγμένο ούτε τίποτα ίσα-ίσα μόνο τα χείλια της με λίγο υαλουρονικό ή τουλάχιστον έτσι φάνηκε. Σώμα μοντέλο, όντως ωραίο κολαράκι ωραίο νεανικό μικρό βυζί όμορφη ρογούλα και φουλ διάθεση για να με ικανοποιήσει, και όταν με ρωτάνε ξεκάθαρα τι θέλω, με το καυλοπουτανε ύφος, τρελαίνομαι. Πολύ γλυκό πραγματικά ευγενικό και όχι πολύ περπατημένο μωρό.
100% value for money, από τα μωρά που αξίζουν θεωρώ δεύτερη τρίτη τέταρτη και πέμπτη επανεξέταση.
Το μόνο αρνητικό και ούτε τόσο πολύ αρνητικό Γιατί εμένα με φτιάχνει είναι η ελάχιστα μηχανική πίπα με ραγδαία βελτίωση προς το τέλος. Τελειώμα στα 4 χαϊδεύοντας Το βελούδινο μπουτάκι της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 05, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TheSilver
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
807
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Antidote, Ludwig13 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2021
Έχεις δοκιμάσει από το γραφείο σχεδόν όλες τις κοπέλες εκτός από την καλύτερη? Πως γίνεται αυτό? Χμμμ;
Πάντως η Σλάβα φαίνεται καλή περίπτωση αλλά δυστυχώς νομίζω φεύγει σε λίγες μέρες!
review reaction 1 silverxxx, hornyasfuck
21 Οκτωβρίου, 2021
Δυστυχώς αυτό δεν είναι ενημέρωση
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2