Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 5 10
Call-Girls 16012
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα τη γλυκοξινη συναντηση με Μαγδα και καθως παιχτηκε μονο ενας γυρος, ηθελα κατι διαφορετικο για να κλεισει η βραδιά μου. Τηλ στο γραφειο και εκλεισα τη Ντινα καθως αλλες κοπελες δεν ηταν ελευθερες άμεσα συν το οτι ειχε πεσει FB, insta κλπ και γινοταν χαμος
Προλαβα να διαβασω τις κριτικες εν ταχυ, αναμεικτες μεν αλλά μια μικρη ιδεα την πηρα και καπου εκει ξεκιναει το ραντεβου μας....

Η κοπελα ειναι αρκετα ψηλη και ηρθε με τακουνια οποτε ηταν κοντα στο 1.85-90, σαφως πιο γηινη οταν τα εβγαλε μολις μπηκε
Προσωπο πιο στογγυλο με γαλαζια ματια, σημαδια ακμης καλυμενα με make up
Ωραιο μεγαλο στηθος, καλο στην αφη, ουτε ζελε, ουτε πετρα, φυσικο με μεγαλες ρογες, λιγη πτωση την εχει λογω βαρους... του στηθους εννοω :)
Λευκη επιδερμιδα, ροζ νινακι, πανεμορφη κωλοτρυπουλα
Λιγα εξτρα κιλακια στην κοιλιακη χωρα τα εχει αλλα δεν χαλαει τη γενικη εικονα επειδη ειναι ψηλη
Κωλο ναι δεν εχει, αλλα δεν μου αρεσουν οι κωλαρες, θα επεκταθω αργοτερα
Στα συν το οτι εχει σφιχτη επιδερμιδα γενικα, ειδικα τα μακρυα της ποδια μου αρεσαν, σφιχτα και λεπτα

Στον αγωνα τωρα
Φιλαει με γλωσσα και σε τρωει, πεταει και καμια δαγκωματια στα χειλη που και που και πανω στην καβλα
Πιπα την προσπαθει για Deep(αλλά δεν), σαλιο, φτυσιματα και περιποιηση των @@
Οταν τη γλυφεις ολα τα λεφτα να σου πιεζει κεφαλι και να σε καθοδηγει, να ανοιγει/σηκωνει ποδια να φαει ολη τη γλωσσα ή μεσα ή στην κλειτοριδα και συγχρονως να σου πιανει χερια και να ζηταει επιμονα να της πιασεις το στηθος, εκει δεν ηξερα τι να πρωτοπρολαβω με την καλη εννοια, το ζει
Δαχτυλα δεν δεχεται αλλα γουσταρει τριψιμο και στις 2 τρυπουλες της
Ωραιο νινακι ροζουλι οπως ειπα με μικρα χειλακια, puffy style
Περασμα σκουφου και ανεβαινει απο πανω και απο τη μια να τρωω τις βυζαρες στα μουτρα μου και απο την αλλη επειδη δεν εχει κωλο, κανει ¨λακακια¨(που με ξετρελαινουν) Έρωτας οταν την εχεις απο πανω και μπορεις να γραπωσεις ανετα τα κωλομερια και να δωσεις οτι ρυθμο γουσταρεις
Στενη απο μπροστα και επιασα πατο, πολυ καλη τριβη και επειδη πηγα να χυσω τη σταματησα κανα 2 φορες γιατι θα παιζοταν ενας γυρος, your pussy is driving me crazy...
Υγρα κατεβαζει καργα και στο γλειψιμο και στον αγωνα, καβλα να βλεπεις το προφυλακτικο ... ασπρο απο τα υγρακια της
Χυνει απλα θελει κανα 2 λεπτακια για να παρει μπρος παλι
Αν και ειναι ψηλη ειναι ευλιγιστη αρκετα, ποδια πανω, ποδια κατω, οτι θες κανεις
Περισσοτερο βγαζει GFE αλλα αντεχει και γκαζια, αγριαδες ομως οχι
Εναλλαγη μερικων στασεων, οπου δεν ηθελα να τελειωσω, αλλα πιαναμε την ωρα οποτε επρεπε, το θεμα ηταν οτι περιεργως δεν ηξερα που?
Γουσταρει να σε κοιταει οταν τη γαμας και μου ζητησε να με βλεπει οταν ηταν να χυσω(κοινως οχι doggy-πλατη)
Τετοιες βυζαρες δεν ηταν δυνατον να πανε χαμενες, μετα απο αρκετο καιρο ζητησα και σε αυτη να μου κανει ισπανικη οπου μπορω να πω οτι την κατεχει και με παραληλο γλυψιμο του πεους, εκει δεν αντεξα και της ασπρισα λαιμο και στηθος
Φιλακι και καληνυχτα

Πρωτο της τουρ απ'οτι μου ειπε, ευχαριστη στο social μπορεις ανετα να πεις 2 κουβεντες ξερει καλα αγγλικα και ειναι καλο τυπακι, χιλιoμετρα το κοντερ μπροστα δεν εχει γραψει πολλα
Οι φωτο εβαλα επεξεργασμενες αν και πιστευω οτι ειναι απλα λιγο πιο παλιες πχ το στηθος πιο στητό, νεανικο, κατατοπιστικη η φωτο στο κρεβατι με το κωλαρακι
Αν χανει κατι σε προσωπο(6.5 σωμα 7.5), το κερδιζει με τις υπηρεσιες της και τη συμμετοχη, ψηλη και άχαρη που λεει και το ρητο δεν τη λες, ισα ισα τη θεωρω αρκετα θερμη .... και υγρη γυναικα

Tested ..... Τα Κανόνια του Βυζαρόνε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.564
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 john100, Pikatsu, kwstasxat και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2021
& γαμω τους τιτλους!!!!!!
review reaction 1 MarkosIoan, hornyasfuck, TheTester
05 Οκτωβρίου, 2021
Το βασικό είναι ότι βρήκες πάτο στο μουνί υγραίνεται και χύνει!
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2