Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 11 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δυστυχώς η συναντηση σκέφτηκε με πληρη αποτυχια. Η κοπελα ειναι αλλου. Μπήκε μέσα ακριβώς στην ωρα που ειχαμε συμφωνήσει και μου λέει... άργησες....!
Μετριότατο προσωπο αλλά καλουτσικο σωμα. Ντύσιμο ντεκαβλε και βαλε. Στη συνεχεια καθισε στο καναπεδακι του δωματίου και αρχισε το ατμισμα και την ακαταπαυστη παρλα αφου φρόντισε πρωτα ενα παραγγειλει και φυσικό χυμό. Κουβενα περι ανεμων και υδατων με ενδιάμεσες παυσεις να γραψει και να διαβασει μυνηματα στο κινητό. Άργησε να 'ρθει και ο χυμός, οποτε που να ξεκινήσει η συνεύρεση χωρίς χυμό.... Καποια στιγμή μετα περιπου απο 25' και αφου είχε κανει δυο ατμίσματα....σηκώθηκε εβαλε μουσική και αρχισε να χορεύει κανοντας κατι σαν στριπτιζ., το οποιο έγινε τόσο αποτομα και σε ασχετη στιγμή που μαλλον ξενέρωνε παρα σε εφτιαχνε. Παντως για να ειμαι δίκσιος, το σωμα που αποκαλυφθηκε ηταν ωραιο κυρίως τα ποδια και ο κωλος με μεγαλα ελαφρως πεσμενα βυζια. ..Στη συνεχεια και αφου ειχα γδυθεί κι εγώ μονος μου, μου δινει ενα φιλι χωρις γλωσσα που κρατησε δεκατα του δευτερολεπτου, πιανει ενα προφυλακτικο μου το βαζει , τον βαζει το στομα της 3 μετρημένες φορές με το προφυλακτικο και γυρίζει σε doggy σε δευτερολεπτα. Ελπιζοντας σε ενα καλυτερο 2ο γύρο, μπηκα και τελειωσα μετα απο λίγο. φρεσκαρισμα και μετα και παλι ατμισμα στο καναπεδακι δεν προλαβαινουμε μου λέει δεκα λεπτα πριν το τέλος του χρόνου. Ξενερωμένος όσο δεν παει της αφησα τα χρηματα και εφυγα αφου μου δήλωσε ότι θα κατσει λίγο ακομη στο δωματιο. Ειναι απο τις φορες που θες να σηκωθείς να φάγεις οσο πιο γρηγορα γινεται....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 04, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
2.183
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 6 paparotriftoulas, Nipper, mallias20 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2021
Εγω φιλε μου τα ειπα !!!!!!! κ μαλιστα με εμφατικο τροπο...
Και μαλιστα την ειπα κ σε συναγωνιστη που ουτε αυτος με ακουσε..
Γι αυτο το λογο γραφουμε τις κριτικες
review reaction 1 Stavros(2), hornyasfuck, alexandros 85 και 3 άλλα μέλη
05 Οκτωβρίου, 2021
αυτο ειναι προγραμμα μπουρδελου ρε γαμωτο,μα ειναι δυνατον δηλαδη;
review reaction 1 Stavros(2), hornyasfuck, MarkosIoan
05 Οκτωβρίου, 2021
Διαβάζω τέτοια και στεναχωριέμαι αλήθεια. Κρίμα τόσα λεφτά!!!
Εύχομαι να περάσεις τέλεια την επόμενηφορά.
J
JimmyR
review reaction 1 hornyasfuck, MarkosIoan
05 Οκτωβρίου, 2021
Γαμώ την πουτάνα μου στην κυριολεξία! Κατούρα στο δωμάτιο καντα όλα χάλια και μετα φύγε! Α γαμήσου ρε πουτάνα!
review reaction 3 review reaction 1 roughfucker, Spartan2
05 Οκτωβρίου, 2021
Έλα μαλακές όλοι την έχουμε φάει την φόλα...το θέμα είναι να κοντρολαρεις το κάτω κεφάλι και να μην τα πετάς για ένα χύσιμο.

Χίλιες φορές να τον παίξεις παρά να τους τα ακουμπήσεις, ιδιαίτερα όταν έχουνε ύφος...

Δεν πειράζει μορτη μου εσύ να είσαι καλά...
review reaction 1 hornyasfuck, roughfucker
06 Οκτωβρίου, 2021
Εκεί στο 25 που σηκώθηκε έπρεπε να της πεις άντε στο καλό και να της κουνήσεις λευκό μαντήλι.....
review reaction 1 Stavros(2), samis11, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
06 Οκτωβρίου, 2021
Εμείς φταίμε.... Από μας μάθανε έτσι!!!!! Διότι δεν τις σοτάρουμε τις κρατάμε ψάχνοντας δικαιολογίες στο μυαλό μας πχ είναι κουρασμένη, είναι καινούργια, έχει ζέστη, εχει κρύο... Τα 140 ευρώ όμως τα δίνετε για να γαμησετε συνάδελφοι!!! Και να πάρουμε τις υπηρεσίες που αναφέρονται!!!! Πραγματικά ούτε 10 ευρώ στο Μεταξουργείο αυτό το γαμησι... Δυστυχώς.... Φταίμε
review reaction 1 arseniko apolito
10 Οκτωβρίου, 2021
Αυτή μάλλον θα πρέπει να μου δώσει 140 εουρος για να την πηδησω.
review reaction 1 Stavros(2)
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8