Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 12 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Με τις καυλες να συνεχιζουν να ειναι στο κοκκινο, νομιζω πλεον οτι φταιει που δε μου καθισε ουτε θηλυκη γατα στις διακοπες, επρεπε να εκτονωθω ΑΜΕΣΑ...

Εστειλα σε Καιτη λες κ εστελνα στο σουβλατζιδικο της γειτονιας : "τι καλο εχεις για 23:30" ???

4-5 ελευθερες, η πλαστιγγα εγειρε στη ναταλι...γιατι σε προηγουμενο τουρ ειχα παει να τη γαμησω αλλα δεν εμεινα παροτι μου ειχε κανει καλη εντυπωση και φαινοταν καυλιαρα...

ΜΕΓΑ λαθος οπως αποδειχθηκε αφου πρεπει να ειχε παρει κιλα απο τον μαιο που ειχε ξαναερθει..

Τελος παντων, οπως ειπα οι καυλες ηταν στο κοκκινο κ ειχα θολωσει...επρεπε απλα να γαμησω.

Πηγα στο ξενοδοχειο, εγινα παλι ρεζιλι στον εντελως αδιακριτο ρεσεψιονιατα ο οποιος με πηγε σχεδον μεχρι την πορτα..

Πηγα να του πω "θα μπεις να τη γαμησουμε μαζι" ???

Μολις ανοιξε η πορτα, μαυρη ειν η νυχτα στα βουνα...μαυρη σαν καλιακουδα....
Σκοταδι, ερεβος, χτυπησα σε πορτα κ μου ανοιξε η μαυρη τρυπα...

Μου πηρε λιγο μεχρι να συνηθισει το ματι, αρπαζω τη ναταλι κ την αρχιζω στα φιλια.....

Ανταποκριθηκε αλλα ΚΑΙ ΠΑΛΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΑΠΟΥΣΑ...

Τί γινεται ρε λεβεντες ???
Εβγαλε κανενα φιρμανι η κυβερνηση να μη γλωσσοφιλανε οι πουτανες τον καυλωμενο ανωμαλο που περιφερεται στη Συγγρου τον τελευταιο καιρο με τη πουτσα ορθια ??

Τελος παντων, μοσχομυριζε η κυρια κι αφου οντως μου ειχε ηδη γινει πετρα, ειπα να κατσω...

Παω για μπανιο, γυρναω, γυμνη περιμενε στο κρεβατι με τα ποδια ανοιχτα κ χαιδευοταν....

Ενταξει ειναι καυλιαρα λεω.

Ελα να με φιλησεις μου λεει....Ενιωθα οτι παιζω σε ελληνικη ταινια του 1960 με Λογοθετιδη..

Τη φιλουσα κι αυτη ειχε κλεισει τα ματια κ το απολαμβανε....Λεω, κατσε μπορει κ να με πληρωσει στο τελος...ο ζιγκολο σε νεες περιπετειες.

Αρχιζω κ κατεβαινω, βυζι ασχημο με χαλαρωση, κοιλιτσα γιουβαρλακι, εξ'ου κι ο τιτλος, θυμιζε το ανθρωπακι της Michelen, ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΜΟΥΝΑΡΑ.....
Ωραιο, καλοσχηματισμενο, ροζ κ ευωδιαστο..
Το εφαγα για κανενα 10λεπτο, ειχε σηκωσει κ τα ποδια κ ειχε ανοιξει κ τα κωλομερια, οποτε αρχισα γλειφοκωλι-γλειφομουνι, γλειφομουνι-γλειφοκωλι....
Το φχαριστηθηκα.
Οι ρολοι αλλαξαν και αρχιζει ενα πολυ καλο τσιμπουκι, υγρο κ ρουφηχτο..
Πηγα να την πιεσω.....ΜΠΑ..
Γλειψαρχιδι ΦΟΒΕΡΟ, υγρο κ δουλευε κ το χερι ωραια....

Βαλαμε προφυλακτικο, ανεβαινει απο πανω κι αρχιζει συμπαθητικο καβαλημα με αυξομειωσεις στην ενταση..Σε μια στιγμη κουρασμενη μου λεει "fuck rapid".....
Τι εγινε λεω, θα μου δωσει κ πιστοποιητικο γαμησιου στο τελος απο το bourdela.gr ????

Επεσε σφυροκοπημα, δεν αντεξε...
Τη γυρναω ιεραποστολικο, δεν αντεχε βαθιες διειδυσεις....
Κατι μπλιατ μπλιατ ελεγε κ κατι αλλα που δεν καταλαβαινα....
Αρχιζε να παιζει το μουνι της κι εγω εμπαινα διακριτικα κ σε μια στιγμη μου φωναζει "fuck rapid hard"...

Εκει επεσε γερο σφυροκοπημα αλλα ειχε βαλει ετσι τα ποδια που δε με αφηνε να μπαινω βαθεια...
Αυτη τελειωσε, εγω οχι..

Γυρνα της λεω για doggy....
No doggy, its big, i'm professional, i know doggy is not for big...

ΓΥΡΝΑ ΤΗΣ ΛΕΩ...

Με τα πολλα γυρισε, μπηκα, την επιασα κ της σηκωσα τον κορμο, upright doggy, κι επεσε ανελεητο καρφωμα με βαθειες διεισδυσεις κι εβλεπα τη φατσα της η οποια ηταν κυριολεκτικα μεσα στην αγωνια..σα να λεει " τι κανει ο τρελος"....

Τελειωσα κι εγω κι ενω στην αρχη του τελειωματος εκανε κινησεις με τη λεκανη της και με ειχε τρελανει, ξαφνικα σηκωθηκε κι εφυγε κι εμεινε παλι η πουτσα ορθια να κανει σπασμους στον αερα....

Ε ρε πουστη λεω....συνεννοημενες ειναι ?????
Δεν εχουν γαμηθει ποτε με γκομενο να τους πει τί πρεπει να κανουν εκεινη τη στιγμη ??

Το προσπερναω για αλλη μια φορα, πραγματικα εχω κουραστει..

Μου εκανε ενα μασαζ της πουτσας, μπανιο κ δρομο....

Τιποτα το ιδιαιτερο, μετριοτατη εμφανιση, μονο το τσιμπουκι αξιζει κι ισως σε καποιες φασεις το πηδημα..

Αλλο ενα λαθος, αλλα οταν θολωνω απο την καυλα, ΔΕΝ σκεφτομαι....Παμε γι αλλα...

Περιμενω την Helen στις 10 του μουνιου γιατι διαβαζω οτι ειναι μουναρα....
Θα της κανω rapid test να δουμε αν θα βγει θετικη....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 210059
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.298
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alexios80, JOHN-PLAYER-SPECIAL, company of heroes tho και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2021
Αγαπητέ με το να τις γαμάς σκληρά νομίζεις πως ευχαριστιούνται;
Ή ικανοποιείς κάτι προσωπικά δικό σου άρρωστο;
Ας πούμε στην γκόμενα σου θα της ξηγιόσουν το ίδιο;
Συγνώμη αλλά αυτά τα rough, tough, hard είναι πούτσες στρουμφ, δηλαδή μπλε…
review reaction 1 Easy Rider(2), spipis71, Borgia21 και 2 άλλα μέλη
04 Οκτωβρίου, 2021
@ολες τις γκομενες μου ετσι τις πηδαω...
Και μερικες μου εστελναν αφου ειχαμε χωρισει γιατι τους ελειπε το σκληρο γαμισι..
Τις περισσοτερες φορες οι ιδιες το ζητανε κ μαλιστα σε 2 περιπτωσεις μου ζητησαν να τις ξεφτιλισω, πραγμα που ΔΕΝ εκανα...
Αν εχεις καποιο προβλημα μαζι μου, δεν μπορω να κανω κατι..Εγω ετσι εμαθα να γαμαω, σκληρα μεχρι εκει που οι ιδιες μου επιτρεπουν...
Κι εφοσον διαβαζεις κ τις κριτικες μου, καποιες απο τις πουτανες ζητανε οι ιδιες σκληρο γαμισι..
review reaction 1 hornyasfuck, Makis99, Inf0 και 1 ακόμα μέλος
04 Οκτωβρίου, 2021
Η συγκεκριμένη ζητάει όντως να τη γαμήσεις πιο σκληρά αφού το χει ζητήσει και σε μένα. Όμως εγώ έβλεπα ότι αφού τραβιέται στο doggy τι πιό σκληρά λέει; Σε ιεραποστολικό; Της λέω άμα θες πιο σκληρά έλα doggy που το έχω γιατί σε ιεραποστολικό δε μπορώ να σπρώχνω με τον ίδιο τρόπο και κουράζομαι... ααα όχι μου λέει, έλα από μπροστά. Έ άντε και γαμήσου με ανώμαλες δε μιλάω. Τι πιό σκληρά και τραβιέσαι στο doggy; Τώρα κάτι kiss me, fuck me, fuck me harder, φαίνεται τα λέει τυποποιημένα ως μέρος προγράμματος. Στο cow ήμουν πιο άτυχος γιατί απλά με έκατσε και δεν κουνιόταν εκατοστό, περίμενε εγώ να βγάλω τη δουλειά.

Δε θα την έλεγα γιουβαρλάκι πάντως. Τη φώτο #12 τη θεωρώ την πλέον αντιπροσωπευτική για το πρόσωπό της. Κάτι σημάδια έχει στη πλάτη και καμμιά φορά βγάζει τυρί από το μουνί ολόκληρα κομμάτια φέτας. Συμβαίνουν και αυτά.
review reaction 1 roughfucker, hornyasfuck
04 Οκτωβρίου, 2021
Στις τελευταίες κριτικές σου δεν τα γράφεις έτσι ανώδυνα.
Είμαι σίγουρος ότι κατάλαβες τι εννοώ και μάλλον δεν θα ‘θελες να σε εκθέσω πιο πολύ…
review reaction 1 vltepdr, spipis71, Borgia21 και 1 ακόμα μέλος
04 Οκτωβρίου, 2021
@gauguin Να με εκθεσεις ΠΟΥ ???????????????????? Σ'ενα ανωνυμο site που μιλαμε για γαμισια???? Μαλλον φιλε μου δεν εχεις με τι να ασχοληθεις κι ασχολεισαι με τους αλλους....Κι ειδικα με αρρωστους σαν εμενα
review reaction 1 Zebu, TOMCRUISE
04 Οκτωβρίου, 2021
O rough προφανώς δεν είναι νέο μέλος τού σάιτ, αλλά έγραφε από παλαιότερα καί τόν διέγραψαν.
Είναι όμορφος καί γυμνασμένος, γι'αυτό κάποιες εργαζόμενες του έχουν δώσει κινητό και τις πήδηξε δωρεάν έξω. Ο ίδιος τα έχει γραψει αυτά.
Δέν αποκλείεται να πήρε δωρεάν anal από την Αφροδίτη τού Diva. Πολλοί τζάμπα μάγκες καί φιγουρατζήδες μαζεύτηκαν.
review reaction 1 hornyasfuck, gauguin, spipis71
05 Οκτωβρίου, 2021
@Borgia21

Επισης, αυτος που μας ενημερωσε ολους οτι το incall στο συγκεκριμένο γραφειο κοστιζει 130 και οχι 140 ειναι ο roughfucker.
Και κατι που μαλλον επιλεκτικά( ; )ξεχνας. Δεν ειναι ο μονος που εχει βγαλει απο το μαντρι αρνακι απο γραφειο και εχει φαει ετσι. (Αν και δεν ανεφερε οτι την εβγαλε τελειως τζαμπα, πληρωσε το κατι τις σε φαγοποτια πρωτα) Τουλαχιστον, αυτος ειχε τα αρχιδια να το πει δημοσια. Οι αλλοι κρυβονται....

Να τα λεμε και αυτα.
review reaction 1 hornyasfuck
05 Οκτωβρίου, 2021
Τι έγραψες?
"Που να με εκθέσεις, σε ένα site ανωνύμων?»
Δεν το σκέφθηκες καλά γιατί αν το ξαναδιάβαζες αυτό που έγραψες θα καταλάβαινες ότι είναι έμμεση παραδοχή της καφρίλας που σε δέρνει…
Δεν φοβάσαι γιατί ότι κι αν έχεις κάνει, τελικώς κανείς δεν σε ξέρει.
Άρα ανώνυμος ο κάφρος!
Ναι και ξέρω τι γράφω!

Να ξέρεις ότι είμαι 5 χρόνια στο site κι έχω μόλις 1.500 μνμ κι από αυτά τα περισσότερα είναι βίντεο και φωτό…
Τόσο ασχολούμαι!
review reaction 1 spipis71, hornyasfuck, vltepdr και 1 ακόμα μέλος
05 Οκτωβρίου, 2021
Εμένα μου κάνει εντύπωση αυτό με την αδιακρισια στη ρεσεψιόν...
Εκτός και αν οι ρεσεψιονίστ,δεν έχουν πάρει πρέφα ,τι είδους δουλειά κάνουν οι κοπέλες στα δωμάτια.
Ευθύνη βέβαια και του εκάστοτε γραφείου να έχει προβλέψει,ώστε να μην αναγκάζεται ο πελάτης να δείχνει ταυτότητα , ώστε να γαμησει
review reaction 1 hornyasfuck
06 Οκτωβρίου, 2021
@zebu,
Αν και έχω δύο χρόνια να κανονίσω απ'το εν λόγω γραφείο, το incall μέσω viber προσέφερε -10€ έκπτωση. Δηλ 130€ είχα πληρώσει τότε (Βλ. κριτική για Bela). Αναφερόταν η έκπτωση στην ιστοσελίδα και πολλοί κανόνιζα έτσι. Τώρα βλέπω ότι δεν αναγράφεται τούτο, αλλά ο καθένας μπορεί να απευθύνει το ερώτημα στις τηλεφωνήτριες, είτε με κλήση, viber ή email. Σιγά την αποκάλυψη.

Δεν γνωρίζω, ούτε με ενδιαφέρει τι κάνουν οι εργαζόμενες των γραφείων στον ελεύθερο χρόνο τους. Τονίζω ότι όποιος επαίρεται πως πήδηξε δωρεάν έξω εκδιδόμενη γραφείου ή studio ή μασάζ, ψεύδεται ασύστολα.
Για τη φράση "δεν ανεφερε οτι την εβγαλε τελειως τζαμπα", δες νήμα Glamour (Πέμπτη 30/9, σελ. 935, #18.688) όπου διαβάζουμε: "[...] δεν εδωσα ουτε δεκαρα τσακιστη".
Τα λοιπά περί ζωοκλοπών και θάρρους ειναι περι όνου σκιάς.
review reaction 1 spipis71, hornyasfuck, gauguin και 1 ακόμα μέλος
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2