Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καπέλο
Με το που είδα ότι ήρθε στο χωριό μας η Diana , είπα μέσα μου , αυτό το κορίτσι πρέπει να το δω ! Κ αυτό έκανα Ναι!
Η Diana είναι πολύ κοντά σ αυτό που βλέπουμε στις φωτογραφίες ( χωρίς την λάμψη βέβαια ) Ματάκι
Πρόσωπο συμπαθητικό με ασιατικά χαρακτηριστικά (Φρομ Καζακστάν) Πλατύ χαμόγελο
Να πω ότι όσες φορές βρέθηκα με γυναίκες οι οποίες κατάγονται από κει ,πέρασα πολύ ωραία , δεν ξέρω ...το 'χει η φυλή φαίνεται Γλώσσα είναι πολύ θερμές κ πραγματικά γουστάρουν το σεξ Ναι!
Πάμε στο κορίτσι μας τώρα ,ηλικιακά .....23-24 άντε 25 ( δεν έχει καμία σημασία όμως ) Ύψος κανονικό , καλό σώμα ,σφικτό με βελούδινη επιδερμίδα , λίγα τατουάζ στα χέρια όπως φαίνονται κ στις φωτογραφίες ...
Βυζάκι μικρό κ όμορφο , καθαρή ( κ αυτή κ το δωμάτιο) Ματάκι
Το κορίτσι ξέρει τι κάνει κ πως να το κάνει ( χιλιόμετρα πολλά δεν φαίνεται να έχει , λόγο ηλικίας ..) απλά ... Μου έδειξε ότι το κατέχει Ναι!
Βγάζει πολύ πουτανια αλλά ταυτόχρονα κ το αθώο κοριτσάκι :smiling-face-with-heart-eyes:
Φιλιά με γλώσσα μπόλικα , δάκτυλα μπροστά ναι , πίσω όχι ! Πίπα ....τον εξαφανίζει όλο μέχρι τα μπαλάκια , που επίσης τα περιποιείται κ αυτά Ναι!
Σεξ, ότι στάση θέλεις όπως θέλεις όπου θέλεις , παίρνει πολύ εύκολα μπρος κ είναι πολύ θερμή , αντέχει σε γρήγορους ρυθμούς κ το γουστάρει αφάνταστα ( δύο φορές έχυσε ) με λίγα λόγια δύναμη να έχεις να βαράς Ναι!
Ο τίτλος που έβαλα γράφει GFE k PSE μαζί γιατί όντως αυτό μου έβγαλε , είναι τρυφερή ,θέλει χάδια φιλιά κλπ αλλά ταυτόχρονα γουστάρει κ αγριάδα ,σφαλιάρες στον κωλο ( μια χαρά της έφαγε ) Έτσι!
ζούληγμα τα βυζιά ,τραβήγματα απ' τα μαλλιά κλπ κλπ ... Ναι!
Όποιος αρέσκεται στα παραπάνω ...νομίζω ότι αξίζει μια επίσκεψη με την συγκεκριμένη αλεπουδογατα !! Πέρασα όμορφα ,κ θα την ξαναβλεπα για άλλη μια φορά.. Αυτά από μένα παίδες , καλή συνέχεια ...!!!
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 29, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
4.191
Πόντοι:
11.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Thundercat, old boy, tonisk και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού