Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 2 10
Call-Girls 8150
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έτσι ακριβώς όπως γράφω στο τίτλο για την κριτική που θα ακολουθήσει, θα προσπαθήσω να περιγράψω αυτά που έζησα με λόγια φτωχά.
Περίμενα μια πιο μεγάλη σε ηλικία, με πιο σκυλίσια χαρακτηριστικά στο πρόσωπο κοιτώντας τις φωτό του γραφείου, πιο "αναίσθητη" στο κομμάτι του sex. Εκεί λοιπόν έρχεται η ανατροπή όλα όσα έχεις σχεδιάσει, όσα έχεις φανταστεί έρχονται τα πάνω κάτω, το μαύρο γίνεται άσπρο ή το αντίθετο, και όμως ευχάριστα σε ξεγελάει αυτή η ανατροπή. Ωραία σιλουέτα φοράει όχι και τόσο εντυπωσιακά ρούχα ένα μαύρο παντελόνι, μαύρο μπλουζάκι με επίσης μαύρα τακούνια, στο τέλος του ραντεβού σκέφτοντας την καταλαβαίνω δεν την εντυπωσιάζει να την προσέχουν οι πιο πολλοί έχει άλλες αρετές, να Καυλώνει .... Άνετη αλλά ντροπαλή πολύ ντροπαλή οι φωτό του γραφείου είναι αρκετά κοντά αλλά το πρόσωπο της έχει μια γλύκα μια συμπάθεια που δεν αποτυπώνεται ψηφιακά. Ηλικία θα την έκανα στα 28 με 30 με ένα χαμόγελο στα χείλη, φοράει σιδεράκια και να πω ότι μου έκανε αρνητική εντύπωση σε συνδυασμό με την αρχική διστακτικότητα που την διακρίνει. Τα Αγγλικά είναι φτωχά αλλά δεν κολλάει το προσπαθεί και πετυχαίνει λεκτικά να δημιουργήσει μία πολλά υποσχόμενη ατμόσφαιρα. Κοιτάμε το ωραίο τοπίο από το παράθυρο, Αρχίζω την γδύνω θέλω να δω το κορμί της να αγγίξω το δέρμα της μου χαμογελάει ντροπαλά με πιάνει από το χέρι με οδηγεί στο κρεβάτι. Εκεί θα λυθεί θα με αγγίξει με την βελούδινη γλώσσα της, θα με αγγίξει με το βελούδινο και αρκετά γυμνασμένο σώμα της. Τι σώμα! φαίνονται οι ωραίοι κοιλιακοί της, οι γυμνασμένες γάμπες της, οι 3αρες τορπίλες της. Την καταλαβαίνω την νιώθω θέλει να μπω μέσα της αρχίζει να τρέμει Τρελαίνεται.... Με σηκώνει από το κρεββάτι πιάνει ξανά από το χέρι μου και με οδηγεί στα ντουζ, θέλει να την πηδήξω δυνατά με το νερό να κυλάει στον κόλπο της φωνάζει με θέλει πιο πολύ, Το ζει....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.591
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 borbi2525, ZeroTolerance, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού